Gebeliğe Hazırlık Kızlar Organik Arı Sütü + Bal + Polen + Propolis Macunu hangi marka aldınız lütfen yardımcı olurmusunuz

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Beeo markayı kesinlikle tavsiye ederim.Herkes eğriçayır der ama ben beeonun içeriğine daha çok güvenirim.ödüllü ayrıca üniversite yapıyor güvenilir yani.kullanıp defalarca sonuç aldım hala kullanıyorum.
Egricayirda Kayseri uni

Saraçoğlunun sitesinden kendi markasını aldık.
Eşim kullandı çokta faydasını gördük.

Kayseride de birşey üretiliyor ama eğriçayır değil diye hatırlıyorum hatta eğriçayır şahsiydi sanki yine de emin değilim.İkisini de kullahıp fayda gören çok.
Ben devamlı olarak eğri çayır ve beeo alıyorum

Beeo alkolle cozundurulmus
Eğri çayır zeytinyağı ile cozundurulmus

♥️

kızlar selam, propolisi nasıl tüketmeliyiz. aç veya tok karnına fark eder mi birde yeşil çayın içine damlatsam olur mu ? bilginiz var mı ?

Kızlar peki beeo nun sitesinde arı sütü saklama kosullarında sıcaklık 4-8 derece arası olmalı diyor. Kargolama süresince bu sıcaklıkların cok üstüne cıkıyor ve 72 saat bu sıcaklıktan uzak kalan arı sütü bozuluyormus. Gönderimi nasıl sağlıyorlar?

Kızlar peki beeo nun sitesinde arı sütü saklama kosullarında sıcaklık 4-8 derece arası olmalı diyor. Kargolama süresince bu sıcaklıkların cok üstüne cıkıyor ve 72 saat bu sıcaklıktan uzak kalan arı sütü bozuluyormus. Gönderimi nasıl sağlıyorlar?

bende dün aldım beo dan şuan ptt kargoda. bakalım nasıl gönderiyorlar. gelirse cevap yazarım.

Kızlar arı sütü çok pahalı. Karışım olarak alıp günde 2 defa kullansak mesela? Böyle deneyen var mı?

Karışım alırken mutlaka içeriğine bakın bal+polen+arısütü+propolis karışımlarının içeriğinin %90'ı bal oluyor genellikle. Diğerlerinden eser miktarda oluyor içinde. Bu durumda fayda sağlasın derken fazla şeker zarar bile verebilir. Ben yakında saf arı sütü kullanmaya başlayacağım airfoğlunun kendi şubesinden alırsanız buzdolabında muhafaza edilmiş haliyle alıyorsunuz soğuk zincir kırılmadan içeriği bozulmadan tüketmek gerekiyor. Ayrıca bir de polen aldım. Polen ve arı sütü kullanacağım eşime de polen veriyorum 3 ay boyunca tüketelim dna güçlensin öyle bebek düşünüyoruz

Kızlar ben yumurta kalitesini artırmak için
Organik Arı Sütü + Bal + Polen + Propolis Macunu kullanmak istiyorum ama internete bir sürü marka var hangisi güvenilir bilmiyorum biliyorsunuz hakiki olmayan çok marka var sizin kullandığınız yada bildiğiniz organik bir marka varmı
Canım biz kendimiz üretiyoruz , ismi duyulmuş markalara güvenimiz yok cünkü bizden ve babamin diger arici arkadaslarindan mal almaya calisiyorlar toplama ballarin glikoz ile karistirilip tek bir tat ve kivamda kalmasini sagladiktan sonra satisa sunuyorlar ...
Ki 2020 yilinda yagmurlarin yagmamasindan dolayi tozlasmada sorun yasandi bal uretimi azaldı suan elimizdeki polen propolis ari sütü o kadar kiymetli ki kimselere satamiyoruz diger firmalardan aldigin urunlerin gercekliginden suphe edip üretici bulabilirsen en sagliklisi olur

X