Kızlar saç dökülmesine ne önerirsiniz?

Ladinagaci

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2020
23
12
Canim yağ normal yag gibi mi yani disari

cikamiyoruz dime o soyledigin yağ ile
Kullanma talimatında istediğiniz sıklıkta nemli ya da kuru saça parmak uçları ile masaj yaparak uygulayınız diyor ayrıca içeriğindeki hint yağının saçı güneşin zararlı etkilerinden koruduğu yazıyor ben de kullanma talimatında yazan şekle göre uyguluyorum

Swcigdem

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2021
9
2
37
Siberian wellness saç ve tırnak güçlendiren beauty vitamins kadınlara özel multivitamini ve ayrıca besleyici şampuan serisi var. Deneyince göreceksiniz hemen bebek saçlar çıkmaya başlıyor, saçlar güçleniyor. Mesaj atarsanız yardımcı olabilirim.

naz21111

Guru
Kayıtlı Üye
23 Mart 2009
189
23
37
Siberian wellness saç ve tırnak güçlendiren beauty vitamins kadınlara özel multivitamini ve ayrıca besleyici şampuan serisi var. Deneyince göreceksiniz hemen bebek saçlar çıkmaya başlıyor, saçlar güçleniyor. Mesaj atarsanız yardımcı olabilirim.
Ama bunlar killarida beslemez mi ki. Ben uzum cekirdegini kullandm bir.ara cok memnn kaldm ama tembelligimden biraktm

Swcigdem

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2021
9
2
37
Ama bunlar killarida beslemez mi ki. Ben uzum cekirdegini kullandm bir.ara cok memnn kaldm ama tembelligimden biraktm
O zaman
Hayır vitaminlerin kıl köklerini güçlendirdiğine dair bir bulgu yoktur. Sadece bazı hormin preparatları kıllarda güçlenmeye sebep olur. Ayrıca kendim de kullanıyorum ve kıllarımda bir değişiklik olmadı.

yildizyilmaz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2020
8
2
24
Ben de geçen yıl bu sorunu yaşadım, doktorum minoxil vb ilaçları kullanmaktansa doğal zeytin yağının içine Bemix Evigen Bepanthen ampullerini kırmamı sacıma maske gibi uygulamamı önerdi. Doktorumun önerisiyle minimum 6 ay kullandım. Saç dökülmem durdu, bebek saclarım çıktı. Şimdi saçlarım daha sağlıklı ama sabır gerektiriyor, düzenli kullanabilirsen mutlaka dene. :)

shannon

Guru
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2007
1.304
681

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 152 gün geçti.

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 49 Kg. ile 66 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 163 cm. Başlangıç Kilom :66.6 Kg. Şimdiki Kilom :66.6 Kg.

Meltemesintisi80

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2019
1.049
2.225
Kız onu kullanınca saçlarım keçe gibi oluyor ... Saçmalama
birkaç kere sadece sabunla yıka, şampuan yada saç krem sürme. sonrasında istersen argan yağı ile masaj yap (çok az argan yağı ile) . 3-5 yıkamaya saçın alışacak.Sadece sabunla yıkayınca saçımın boyası çabuk akıyor gibi geliyor bana. Onun dışında şampuan kullanmamak baya iyi geldi