Kızlar saç dökülmesine ne önerirsiniz?

Kız onu kullanınca saçlarım keçe gibi oluyor ... Saçmalama
birkaç kere sadece sabunla yıka, şampuan yada saç krem sürme. sonrasında istersen argan yağı ile masaj yap (çok az argan yağı ile) . 3-5 yıkamaya saçın alışacak.Sadece sabunla yıkayınca saçımın boyası çabuk akıyor gibi geliyor bana. Onun dışında şampuan kullanmamak baya iyi geldi

Kızlar saç dökülmesine karşı hangi organık yağlar önerinizin ben Hindistan cevizi yağı duymuştum iyi geliyor mu kullananlar var mi
Hindistan cevizi yağı etkili oldu bende haftada bir maske yapıyordum, yarım saat sonra yikiyordum.

Kızlar saç dökülmesine karşı hangi organık yağlar önerinizin ben Hindistan cevizi yağı duymuştum iyi geliyor mu kullananlar var mi
canım saçın boyalıysa hindistan cevizi yağı kullanma diyorlar, zeytinyağı çok iyi parlaklık veriyor çoğaltıyor ve hızlı uzatıyor. Ben kullanıyorum iki haftada bir. saçlarımda dökülmeler çok azaldı

Pharmaton hapları çok azaltiyor dokulmeyi yağ olarak da jojoba yağı zeytinyağı sarımsak vs

Merhaba. Ben evde yaptığım biberiye yağını düzenli olarak iki ay boyunca kullandım. Dökülme %80 azaldı üstelik minik cansız saçlarım da güçlenip çıkmaya başladı. Kanalımda yağ yapımını anlattım. Abone olup beğenirseniz sevinirim.
...

1 çay kaşıgı zerdeçal, 1 çay kaşığı zencefil, 1 fincan zeytinyağını krem haline getiriyorsun ve saç diplerine masaj yaparak sürüyorsun haftada 2 defa saçları kuvvetlendirmek ve beslemek için eczacı arkadaşımın tavsiyesi bendw yapıyorum ve memnunum ipek gibi oluyor yıkadıkdan sonra

Çamterebentin ,susam yağı alıp saçımın önündeki zayıf uzamayan yerlere sürmüştüm çok çabuk etki etti ama bırakmak zorunda kaldım kulaklarımın altına doğru fauller çıktı zerre kadar yokken.

Bir doktora gidip kan değerlerine baktır eksik bir şeyler varsa o tamamlanmadıkça dışarıdan hiçbir şey düzeltemez.

Merhaba. Ben evde yaptığım biberiye yağını düzenli olarak iki ay boyunca kullandım. Dökülme %80 azaldı üstelik minik cansız saçlarım da güçlenip çıkmaya başladı. Kanalımda yağ yapımını anlattım. Abone olup beğenirseniz sevinirim.
...
Bahçemde biberiye var nasıl yağ yaptınız?

Saçlarım bir dönem ciddi dökülüp açılmıştı. Saraçoğlunda ısırgan şampuanı kullandım acaip iyi geldi. Tamaen düzeldi. Şifalar diliyorum

Gerçekten Peki nerden aldın ve markası ne söyleseniz sevinirim
Bazen internetten sipariş veriyorum bazen de yolum düşerse prof. Saraçoğlu' nun direk kendi mağazasından alıyorum. Kadıköyde, maltepede, üsküdarda var

X