Kızlar Saçmalamak İstemiyorum Lütfen Yardım

Yani buradan bakınca yürümemiş koşmuşsunuz gibi duruyor adama. Blogunu bulmuşsunuz. Özel günlerde uzun uzun özel mesajlar yazmışsınız. Bir de hediye yollarsanız sanki fazla olur biraz. Erkekler alışık değil böyle şeylere yapmayın.

Çok zarif ve ince düşünceli birisiniz 💐
Sizi anladım, isim soyisim fonetiginden dikkat çeken, merak ettiğimiz, farklı bir enerjisi olan insanlar hepimizin hayatında olmuştur, bunu aşk, hoşlantı diye etiketlemek de çok doğru değil her şeyi kategorize mi etmemiz lazım illa?

Denizaslim hanım'ın yorumunu çok beğendim ve kesinlikle katılıyorum realist olun bence de, erkeklerle arkadaş olunmuyor bir noktada boka sarıyor emin olun, üstelik kadın olsun erkek olsun ince düşünceli iyi niyetli yaklaştığımız herkesten mutlaka kazık yeriz. Duygusal insanlar travmaları daha zor atlatır, dikatli olmanızı tavsiye ederim. Sevgiler

Öncelikle çocukluktaki en yakın arkadaşınızla yıllar sonra karşılaşsanız, evet önce içinizi bir sıcaklık kaplar. Nostalji rüzgarları eser. Ama sonra sohbet muhabbetle ne kadar farklı insanlara evrildiğinizi fark edersiniz. Arkadaş kalırsınız, ama öyle dost olmazsınız. Yüzde doksan böyledir.

Erkekten arkadaş olur mu, olur kesinlikle. Ama ben erkek olan arkadaşlarıma baktığımda baştan bu enerji ile tanışmışız, böyle devam etmiş. FullMetal reis diye hitap eden var. Mesela arkadaşlığı belirten ifadeler döner arada sohbetlerimizde. İyi ki varlar, sağ olsunlar.

Ama bu kadar insan sizin anlatımınızdan bu enerjiyi almadıysa dikkate alın derim. Zaten farklı şehirlerde olunca dostluklar da çok kuvvetli ilerlemiyor bence. Yani arkadaş olsanız da istediğiniz arkadaş bu beyefendi olmaz.

Bazi insanlar yakin gelir, sen de onu kendine yakın bulmussun, kendinden bir parça hissetmissin belki çocukluk anilarini hatirlatti ama bu da hoslanma, sadece arkadaşça bir düşünce değil.
Hediye almak fazla olur, gerek yok
Her insan hayatımıza bir sey katar, görevini tamamlar ve gider. Bu arkadasin da hissettirdiklerini güzel bir anı olarak koy cebine ve gitmesine izin ver.

Ben sizi anladım.
Duygularınızı çok uçta yaşıyor ve derin düşünüyor olmalısınız. Düşünmeyin. Bu arada hoşlanmıyorum diyorsunuz -ki ben inanıyorum- fakat adam yüz verse seve isteye kollarınıza koşacağınıza eminim.:dondurma: Yani sizin durum istemem yan cebime misali biraz.

Hoş bir arkadaşlığınız sohbetiniz olmuş ve adam toparlanıp gitmiş. “İçindeki çocuğu tanımak isterdim” demek çok büyük bir sinyal vermektir. Hoşlanmadığınız için bu sinyali vermekte daha rahat davranmışsınız. Çünkü biliyorsunuz ki karşılık almasanız öyle deli divane yataklara düşecek kadar yoğun bir his beslemiyorsunuz, dolayısıyla eylemlerinizi daha fütursuzca yapıyorsunuz, içten içe olur da geri dönüş alırsam gibi bir düşünceyle. Nasrettin Hoca gibi ya tutarsa peşindesiniz.
Yapmayın. Hediye göndermeyin. Sakın!
Adam gerçekten bir şey hissetse daha olumlu ve somut bir cevap verirdi.

ilgi adamın hoşuna gidiyor sadece. tanımadığın adamdan çikolata istemek çok saçma. takıntı haline getiriyosun hediyeye vs ne gerek var uğraşmaya. biz saçmalama desek de saçmalayacaksın gibi hissettim bi de.

Boşluktan ve yokluktan bunlar.
Yanlış anlamayın olabilir boşluktan ve hoşlanılacak kimse olmadığından bu adamı daha tanımadan Farklı bir noktaya koymuşsunuz. Bir insanın bazı güzel hobilerinin olması onun çok tatlış minnoş biri olduğu anlamına gelmez ki , çikolata isteyip size tatlış tatlış sarılıp derdinizi saracağını mi düşündünüz. Çok tatlısınız ama yeterli bu kadar. Adamı tanımıyorsunuz bile. Şuan sizin ondan hoşlandığınızı düşünüyor bile olabilir. Oyalanacak bir şeyler bulunca kafanızdan çıkar gider zaten. İlla hediye alacaksanız annenize alın ona sürprizler yapın, el adamından daha iyi kıymet bilir hem 🤭 🥰

X