Kızlar Saçmalamak İstemiyorum Lütfen Yardım

arkadaş olmak mı ?
adama değil yürümek koşmuşsunuz. o da her seferinde nazik salvolarla geri çevirmiş.
hala da inatla hediye gönderme peşindesiniz. sizin duygularınız tabi gönderin isterseniz de, bence umduğunuz karşılık gelmez.
açık açık "çocukluğunuzu tanımak isterim" gibi birşey demişsiniz. ben 3 yıllık sevgilime bu yürüyüşü yapmadım daha ayol.
moraliniz bozukken çikolata istemişsiniz falan.
önce evet ben bu adamdan hoşlanıyorum ve tavlamak istiyorum fikrini kabullenin derim.
ama adamda size karşı ilgi olsa zaten muhabbetiniz farklı şekilde ilerlerdi.
bence daha tanımadığınız zamanlardan kendinize bir hayal dünyası kurmuşsunuz ve onun içindesiniz.

Yaw günaydın dedik diye kendine çıkma teklif ettiğimizi sanan erkekler var bu ülkede.

Ben neşeli gülen bir insanımdır. Bana bu kadar güleç yüzlü olma karşındaki senin ondan hoşlandığını düşünür diyenler var.
Kaldı ki çocukluğunu tanımak istiyorum, çikolata istiyorum diyeceksin ve senin ondan hoşlanmadığını düşünecek. İmkansız

Zaten nazikçe reddetmiş. Geri çekilin artık. Gönlü olsa o size halleyle değil çikolata fabrikasının tapusu ile gelirdi

Not: erkekler üstüne alınmasın diye gülmekten korkuyoruz memlekette bana güldün hadi nikah kıyalım diyecek tipte adam dolu

arkadaş olmak mı ?
adama değil yürümek koşmuşsunuz. o da her seferinde nazik salvolarla geri çevirmiş.
hala da inatla hediye gönderme peşindesiniz. sizin duygularınız tabi gönderin isterseniz de, bence umduğunuz karşılık gelmez.
açık açık "çocukluğunuzu tanımak isterim" gibi birşey demişsiniz. ben 3 yıllık sevgilime bu yürüyüşü yapmadım daha ayol.
moraliniz bozukken çikolata istemişsiniz falan.
önce evet ben bu adamdan hoşlanıyorum ve tavlamak istiyorum fikrini kabullenin derim.
ama adamda size karşı ilgi olsa zaten muhabbetiniz farklı şekilde ilerlerdi.
bence daha tanımadığınız zamanlardan kendinize bir hayal dünyası kurmuşsunuz ve onun içindesiniz.

Şimdi siz erkek olsaydınız böyle düşünmez, böyle yorum yapmazdınız. Kadın olduğunuz için kıyamet kopuyor ama erkek olsanız çok basit bir mevzu olarak görürdünüz. Kadın kadının düşmanı işte hıh😒

Bence adam hoşlandığını anlamış.
Ama adamda karşılığı yok. Olsaydı bir erkek bu kadar fırsata peşine düşerdi.

Yaw günaydın dedik diye kendine çıkma teklif ettiğimizi sanan erkekler var bu ülkede.

Ben neşeli gülen bir insanımdır. Bana bu kadar güleç yüzlü olma karşındaki senin ondan hoşlandığını düşünür diyenler var.
Kaldı ki çocukluğunu tanımak istiyorum, çikolata istiyorum diyeceksin ve senin ondan hoşlanmadığını düşünecek. İmkansız

Zaten nazikçe reddetmiş. Geri çekilin artık. Gönlü olsa o size halleyle değil çikolata fabrikasının tapusu ile gelirdi

Not: erkekler üstüne alınmasın diye gülmekten korkuyoruz memlekette bana güldün hadi nikah kıyalım diyecek tipte adam dolu

dediğiniz doğru da, yani tanışıklığı olmayan bir adamdan çikolata istemek sonra da çocukluğuna inmek bence dünyanın her yerinde her cins tarafından hoşlanmak olarak algılanır :)
konu sahibi nezaketen iletişim kurmamış ki, besbelli peşine düşmüş :)

Şimdi siz erkek olsaydınız böyle düşünmez, böyle yorum yapmazdınız. Kadın olduğunuz için kıyamet kopuyor ama erkek olsanız çok basit bir mevzu olarak görürdünüz. Kadın kadının düşmanı işte hıh😒

evet doğabilecek şahane bir ilişkiyi kıskandım sanırım.
ne biliyim, erkek tarafını bu ilişkiye dahil göremeyince, tek taraflı gibi geldi bi an :KK43:

Bence adamın aşırı üzerine gitmişsiniz. Bu hoş değil. Adamın size duyguları yok. Arkadaş olmak istiyorum demişsiniz ama Leyla gibi aşık görünüyorsunuz. Hediye falan asla göndermeyin. Adam sizden iyice ürkecek.

Hassas duygusal birisiniz herhalde ama biraz abartmışsınız.
Dünya bu kadar anlam yüklenecek bir yer değil.
Hele sadece bir arkadaşlık bağı için bu kadar derin bir hissiyat beslemek mantıklı değil.
Bana çikolota alır mısınız ya da çocukluğunu tanımak istiyorum gibi cümlelerle hele.

Konu sahibi gerçekten zarif ve duygusal biri bu çok belli ama maalesef erkekler bizim gibi değiller. Tavsiyem daha realist yaklaşın. Yoksa hep üzülen taraf olursunuz. Sizi isteyen kişi emin olun siz hiç bir şey yapmadan size koşa koşa gelir. Asla arayıp hediye falan almayın...

Bir de erkeklerle arkadaş olunmuyor. Hepimiz denedik olmuyor yani.... Pis kıl topalakları

X