Kızlar Saçmalamak İstemiyorum Lütfen Yardım

Sorun bu kadar kadında degil sanirim bende bi erkeğin ne dusunecegini dusundugum seyi kadinlara sormamda kadınlara danışsam nedense taşlanacağım mevzularda erkek arkadaşlarıma danistigimda kiyametlerin kopmasını gerektirecek bi mevzu olmadığını anladığım yada çok onemsiz goruldugu cok konu olmuştur

Herkesin zamanını aldığım için özür dilerim ama yinede söylüyorum burdaki hemcinslerimin benimle ay i düşünceyi paylaşmasını beklemiyorum tek bekletin sadece liseli kızların bir arkadaşının birinden hoşlandığını öğrendiklerinde tefe koyup çalması günlerce alay konusu edecek mevzuya dönüştürülmesi gibi çirkin yada alaycı yorumlarla karşılaşmak

Yoksa bende konuyu sacmalamamak adına açtım alay edilmek için degil
Bence sen saçmalmadın da şu yukarıdaki yorumların dörtte üçü evde yalnız oturanların muhabbet etme isteklerini karşılamak amacıyla yaptıkları gereksiz esprilerden ibaret 😂 toplumumuz kadın erkek arasında bu tip bir iletişime açık değil. Adam senin ondan hoşlandığını düşünüyor bile olabilir. Eğer hoşlanmıyorsan iletişime devam etmene de gerek yok bence. Zaten ikinizden biri bir sevgili bulduğunda muhakkak kopacaktır bu iletişim, burdan bakınca senin zorunla devam ediyor gibi göründü

Biz burada dalga geçsek , sayfayı kapatır gidersin. Ama adama senin içindeki çocuğu tanımak istiyorum dediğin de içinden amann ne zırlavıyo ya bu dediğinde bence daha çok incinirsin. sana garanti veriyorum senden hoşlanmıyor. hoşlanan adam profili bu değil senin aşkına da saygım var diyeceğim ama sende hoşlanmıyormuşsun bile , yersen.

Biz burada dalga geçsek , sayfayı kapatır gidersin. Ama adama senin içindeki çocuğu tanımak istiyorum dediğin de içinden amann ne zırlavıyo ya bu dediğinde bence daha çok incinirsin. sana garanti veriyorum senden hoşlanmıyor. hoşlanan adam profili bu değil senin aşkına da saygım var diyeceğim ama sende hoşlanmıyormuşsun bile , yersen.
Bana da çikolatadan daha çok o cümle garip geldi, "içindeki çocuğu tanımak istiyorum" çok iddialı değil mi ya hoşlanmayan birisi için

Ben cikolatadan sonrasini okumadim.ne alaka ya niye cikolata istediniz.siz degisik ruh halinde gorunmeyi seviyosunuz yada biseylere cok fazla anlam yukluyosunuz.yok adam cografyalarimiza deginmis yok icindeki cocugu tanimak istiyorum.size tavsiyem hediye falan gondermeyin belliki adam bu hareketlerinizi tuhaf bulmus uzak duruyor

Bana da çikolatadan daha çok o cümle garip geldi, "içindeki çocuğu tanımak istiyorum" çok iddialı değil mi ya hoşlanmayan birisi için
Derin bir kişilik olduğunu anlatmaya çalışıyor ablamız. Beni çerez gibi harcama niyetim ciddi diyor. Senden öte bir sen var ben onu görüyorum falandı fişmandı. Bazı erkeklerde yapar ya kız düşürmek için, benzer taktikler. Yemez erkekler bunu iki tatlı gülümse daha çok düşer, ama buna düşmez. Adam düşse her türlü düşerdi zaten bugüne dek.

Bana çikolata alır mısın ne ya.

İnanılmaz saçmalamışsın şuanda da saçmalıyosun ne alaka ki yok ben içindeki çocukla tanışmak isterim yok içindeki çocuğa çocukluk anılarını kıpraştırcak hediye alayım:KK70:

Ergenlikte lisede falan olur da koca koca insanlarsınız.Basbaya da hoşlanıyorsun bence kendine itiraf et:KK8:

Bizim zamanımızda müzik kutusu vardı .
Ondan al gönder.
kutuyu actiginda balerin dans ediyor içinden cikip.
Ümit diye beni seven bir arkadaşımın hediyesi idi :)

Sorun bu kadar kadında degil sanirim bende bi erkeğin ne dusunecegini dusundugum seyi kadinlara sormamda kadınlara danışsam nedense taşlanacağım mevzularda erkek arkadaşlarıma danistigimda kiyametlerin kopmasını gerektirecek bi mevzu olmadığını anladığım yada çok onemsiz goruldugu cok konu olmuştur

Herkesin zamanını aldığım için özür dilerim ama yinede söylüyorum burdaki hemcinslerimin benimle ay i düşünceyi paylaşmasını beklemiyorum tek bekletin sadece liseli kızların bir arkadaşının birinden hoşlandığını öğrendiklerinde tefe koyup çalması günlerce alay konusu edecek mevzuya dönüştürülmesi gibi çirkin yada alaycı yorumlarla karşılaşmak

O zaman sizi erkekler kulübüne alalım.

Çok davetkar görünmüşsün bide üstüne çukulata istemişsin biz kadın olarak böyle düşündüysek o erkek olarak ne düşünmüştür gerisinide sen düşün
Bence sen saçmalmadın da şu yukarıdaki yorumların dörtte üçü evde yalnız oturanların muhabbet etme isteklerini karşılamak amacıyla yaptıkları gereksiz esprilerden ibaret 😂 toplumumuz kadın erkek arasında bu tip bir iletişime açık değil. Adam senin ondan hoşlandığını düşünüyor bile olabilir. Eğer hoşlanmıyorsan iletişime devam etmene de gerek yok bence. Zaten ikinizden biri bir sevgili bulduğunda muhakkak kopacaktır bu iletişim, burdan bakınca senin zorunla devam ediyor gibi göründü
Ben cikolatadan sonrasini okumadim.ne alaka ya niye cikolata istediniz.siz degisik ruh halinde gorunmeyi seviyosunuz yada biseylere cok fazla anlam yukluyosunuz.yok adam cografyalarimiza deginmis yok icindeki cocugu tanimak istiyorum.size tavsiyem hediye falan gondermeyin belliki adam bu hareketlerinizi tuhaf bulmus uzak duruyor
Derin bir kişilik olduğunu anlatmaya çalışıyor ablamız. Beni çerez gibi harcama niyetim ciddi diyor. Senden öte bir sen var ben onu görüyorum falandı fişmandı. Bazı erkeklerde yapar ya kız düşürmek için, benzer taktikler. Yemez erkekler bunu iki tatlı gülümse daha çok düşer, ama buna düşmez. Adam düşse her türlü düşerdi zaten bugüne dek.
Bana çikolata alır mısın ne ya.

İnanılmaz saçmalamışsın şuanda da saçmalıyosun ne alaka ki yok ben içindeki çocukla tanışmak isterim yok içindeki çocuğa çocukluk anılarını kıpraştırcak hediye alayım:KK70:

Ergenlikte lisede falan olur da koca koca insanlarsınız.Basbaya da hoşlanıyorsun bence kendine itiraf et:KK8:
O zaman sizi erkekler kulübüne alalım.
Kimseden yaptığımı fikirlerimi davranisarimi onaylamasini beklemiyorum sadece asagilamadan alay etmeden cevap verilebilir tek istediğim buydu

Değer verdiğiniz hoşlandiğiniz bu kadar özenle seçilen cümlelerden belli kuzum. Aşık olma ve karşılık bulamama endişeniz var bilinçaltında ama bununla yüzleşmeye korkuyorsunuz. Hiç canınızı sıkmayın zaten uzakta olduğu için çabuk kurtulursunuz bu duygulardan. Fazla düşünmeyin. Bu çocuk sizinle flortlesmek istese bir şekilde devam ettirirdi.
Ben böyle anladım ...şu da var eminim sizin bilmediginiz ona olan duygularınızı o biliyordur.

Keşke en basinda açsaymışım konuyu iyice yerin dibine girmiş gibi hissettim kendimi
kuzum madem kimse söylemiyor ben söyleyeyim burada bazı arkadaşların muayyen gününe denk gelmiş olabilirsin onun için hormonların vermiş olduğu yetkiyle seni incitmiş olabilirler ,kişisel algılama yani

Senede iki üç mesajlasma ve seviyeli bir duygu durumu belli etme ile sacmalamis olmuyorsunuz bence. Artik asla ve asla iletisime gecmeyin. Arkadasca veya degil , siz sinyal gondermissiniz o bunu kibarca gormezden gelmis. Olay orada bitmistir. Baska arkadaslar bulun kendinize. Takinti yapmak uzeresiniz.

Aşık değilim diyorsun ama bal gibi seviyorsun. Kimse normal bir arkadaşı için böyle hissetmez.
Ve acı tarafı, maalesef o senden hoşlanmıyor. Hiç bir şey yapma,bekle.

Merhaba kedi
Yorumların tümünü okudum,çoğu benim de aynı fikirde olduğum yorumlardı.
Normal sıradan bir arkadaş için bu kadar ayrıntılı düşünmek,ince eleyip sık dokumak Ve hediye yollamayı istemek,Yazdıkları hakkında bir gizem arayıp bulmacayı çözüp ona hediye yollamak çok yanlış olur.
Burda aslında sorman gereken soru
“Acaba beni yanlış anlamış olabilir mi?,ondan hoşlandığımı sanmış olabilir mi?”
Eğer hiç bir duygusallık hissetmediğin birine,böyle davranıyorsan ciddi bir sıkıntı yaşarsın

Günaydın kızlar herkese mutlu bir gün dilerim.
Öncelikle çok konu açtığımın farkındayım ama burada paylaştığım konu genelde çevremle paylaşamayacağım konular o yuzden hem bazen derdimi anlatabiliyorum hemde burda çok mantıklı fikirler verenler var o yüzden yanlış şeyler yapmamak adına burdan fikir almak istiyorum fikirlerinize ihtiyacım var lüten esirgemeyin.Çünkü gercekten burdaki yorumları dikkate alıp öyle hareket edeceğim.

Birde konuları cok uzattigimin farkindayim ama özet gecince önemli nokta atlayacakmışımda yanlışa sebebiyet verecekmişim gibi geliyor. O yüzden zamanınızı fazlaca alacağım için kusura bakmayın.

(Konuyu alaya alinmak icin degilde sadece davranisim yanlis anlasilacak bir durumdaysa daha uygun hareket edebilmek açmıştım. HAtta yanlis anlasilmamak adina herseyi detaylica yazarken hoşlaniyor olsam yada duygularimdan emin olmasam daha saglikli cevaplar almak adina o kısmınada değinirdim. Amacım kendisiyle flortlesmek duygusal seyler paylaşmak degil sadece anlatamadığım duygusunu ifade edemedigim bisey sanki çocukluktaki en yakin arkadaşımı buluşunda onu kaybetme korkusu gibi birsey.Mwvzuyu sacma bulanlar olabilir komik bulanlar olabilir ama liseli ergenler gibi alay etmek yerine bununda uygun bi sekilde soylenebilecegini dusunuyorum.ki bunu uygun bi dille soyleyen uyelerde oldu keske alay etmek kucuk gormek komedi malzemesi yapmak yerine bi arkqdadinizi uyarir gibi uyarabilecek olgunlukta cevap verseydiniz.
Aklı başında uygun bi sekilde cevap verenlere tekrar tesekkur ederim

Kızlar 3 yıl önce işe başladığımda iş yerinde bir çalışan varmış ama ben başlarken o görevlendirmedeydi.Kurum sisteminde adı hep vardı alfabetik sıradan dolayı adı hep en üstlerde görünürdü ve islem yaparken yanlislikla onun adina yaptigim zamanlar olurdu sil düzelt ve vs çok zamanımı alırdı bende hep merak ederdim kim bu diye insanın tanımadığı birini merak etmesi çok saçma ama çok merak ediyordum bitsede şu görevlendirme tanışsak derdim.

Görevlendirmesi bitip geldiğinde hemen tanışmaya gittim adının üstlerde oldugundan dolayı cokca işlem hatası yaptığımı düzeltmekle ugraşırken zaman aldığından falan soz ettim öylece muhabbet açıldı insallah ben yokken başımı belaya koymadın diye şakalaştıoylece tanıştık.

Ayın yarısında bizim kurumda diğer yarısında diger şubede calışıyordu yani öyle hergün karşılaşma muhabbet etme gibi şansımız yoktu.

Aşırı çekingenliğim yok ama çok rahat biride değilim ünvan olarakta benden üstte olduğu için
ben biraz mesafeli yaklaşıyordum (yani bunu bir başkasına yapamam) bi gün moralim cok bozuktu gözlerim dolu kapıdan çıkarken oda kapıdan giriyordu neyin var dedi bana çikolata alırmısınız dedim hangisinden alayım deyince en sevdiginiz hangisiyse ondan alın dedim Halley alıp gelmis ben bunu seviyorum dedi oyle muhabbet ettik.İş yeri ile ilgili bi takım sıkıntılar vardı teselli etti.

Sonra iş yerinde benimle şakalaşmaya başladı mesela adım Esra olsun eso diye hitap ediyordu şakalaşırdık iş yeri muhabbetimiz vardı ama hiç dışarda görüşme yada hayatını bilecek kadar muhabbetimizde olmadı o kadar yakında olmadık.Zaten 2 ay sonra eski çalıştığı ekip arkadaşları geldi muhabbetimiz merhaba nasılından öteye gitmedi.İş yerinde ne kadar karşılaştıysak o

Bi blogu vardi takip ederdim şiirler denemeler falan yazardı aynı şehirden değiliz ama hem aynı kuşağın hem aynı coğrafyanın çocuklarıyız ben onun yazdiklarindan icinde kendisini yazdigi yerleri çok hareketli haşarı tarafından ziyade ruhunu tanıdığımı çocukluğunu gördügümü hissettim hiç tanıtmadığı taraflarını gördüm diyebilirim.

Birkaç ay sonra hem terfi hem tayin alıp gitti giderken onun çocukluğuna dair birsey yazıp veda etmiştim oda bu benim icin en anlamlı en güzel uğurlama oldu yazmıştı.

Bayram günü bir paylaşıp yapmıştı bende mesaj olarak onun ve kendi çocukluğumuza dair onun icin anlamı olan şeyleri aslında pek kimsenin bilmedigi taraflarına değinerek bi mesaj yazdim sonunada ben o çocukla tanışmayı cok isterdim yazdım.

Oda kimbilir belki birgün tanışırsın yazmış
Sonra hal hatır sordu ismimle hitap ediyordu ama açıkçası hatirladigindanda cok emin olamadım onu kastettim sanırım hatırlamadınız dedim yoo hatırladım dedi nerdesin suan dedi is yerinden falan konustuk kısa bi görüsme oldu akşamlar diledik bitti.

Ve asıl mevzuya gelirsek ona aşık falan değilim buna kesinlikle eminim ama ona bi hayranlığım var ama arkadaşca birsey yani onunla duygusal şeyler değilde cok yakın iki arkadaş olmak isterdim onunla hayata güzel hatıralar bırakmak isterdim.
Konuyu açma nedenine gelirsek aramızdaki mesajlarda sembolik obje bayram ve çocukluğumuz ben kurban bayramında yani o şiirlerden denemelerden bulduğum şeylerle sanki bir bulmaca çözmüşüm gibi güzel sembolik ruhuna hitap eden küçük bir hediye yollamak istiyorum kendisine ama acaba saçmalıyormuyum diye düşünüyorum kendisinden hoşlandığını düşünür mu diye tereddüt ediyorum çünkü böyle birşey yok hem rezil olurum diye cekiniyorum hemde böyle birsey olmadığı için ondan hoşlandığımı düşünmesini istemiyorum ama ne bileyim sanki yapsam güzel olacak ikimizin çocukluğu arkadaş olacakmış gibi birsey hissediyorum.
Yakın bir arkadaşınız soruyor gibi düşünün sacmaliyorsam kedi sacmalama kendini rezil etme deyin güzel olacağını düşünüyorsanız güzel olacagini söyleyin

Şimdiden zamanını ayıran herkese çok ama çok teşekkür ederim
Kendini kandırma sn bu çocuktan bal gibi hoşlanıyorsun karşıdan bı haraket yok olayı leyhine çevirmek istiyorsun bence. Hediye işe yaramaz. Hislerini önce kendine açıkla sonra ne istediğine karar ver

Böyle şeyler ergenlikte olur ve biter, ortak ilgin olduğu birine kur yaparsın vb.
Adamın blogunu stalklayıp bir de hediye göndermeniz saçma, yersiz ve hoş olmayan bir şey.

Çoktaaan saçmalamışsınız zaten. Böyle romantik şeylerle arkadaşlık kurulmuyor siz de biliyorsunuzdur bunu arkadaş olmak için bu kadar beylik laflara gerek yok. Bence hem bu adam hem genel olarak bu tür tavrıları bırakmanız lazım.

Ayrıca lütfen yakın olmadığınız insanlardan özellikle iş ortamında çikolata istemek gibi bir absürtlük yapmayın 🤦🏻‍♀️

X