Kizlar.. sanirim bebegimi kaybediyorum. Yada kaybettim.

Canım ben gebeliğimi bile kanamayla öğrendim 3 aya kadar da oldu defalarca hastanede yattım önemli olan haftası değil beta hcg değerin. Kesenin görünmesi için o değerin en az 1000 civarı olması gerekiyor yani o da döllenme zamanıyla ilgili. Kötü düşünme bu kanamaların çoğu bebekle ilişkisi olmayan kanamalar oluyor ve bir zarar vermiyor. Kaan kocatepenin bununla ilgili videlarını izleyebilirsin. Şu an önemli olan beta değerin canını sıkma onun sonucuyla belli olacaktır inşallah iyi sonuç alırsın 🤲🏻

Insallah.. allah razi olsun.. ne zor sey yarabbim. Sen herkese hayirli hamilelikler nasip et. Cocuk isteyene cocuk nasip et diye dua ettim hep halada ediyorum.. bana nasip olmuyorsa isteyenlere hayirli saglikli hamilelik nasip olsun diye..
Bu kadar kendini kahretme herşeyin en iyisini rabbim bilir her serde vardır bir h hayır

Canim insallah degerlerin yukselir ben bu durumu 5 kez yasadim gercekten zor bi durum kese olusmayinca dusmesini bekledim ama sen daha erken haftalardasin bi kan sonuclarin ciksin insallah bidaha bebegim olmayacak diye dusunurken cok sukur 3 cocugum var Rabbim onu sana kismet edecekse bi sekilde ediyor esinizle birbirinize destek olun insallah guzel haberler alirsin
Allah baguslasin size evlatlarinizi... insallah 😭😔😔😔sonuclari alabilsem bi. En azindan ümitlrnmemej icin zorlamam kendimj

Canım ben gebeliğimi bile kanamayla öğrendim 3 aya kadar da oldu defalarca hastanede yattım önemli olan haftası değil beta hcg değerin. Kesenin görünmesi için o değerin en az 1000 civarı olması gerekiyor yani o da döllenme zamanıyla ilgili. Kötü düşünme bu kanamaların çoğu bebekle ilişkisi olmayan kanamalar oluyor ve bir zarar vermiyor. Kaan kocatepenin bununla ilgili videlarını izleyebilirsin. Şu an önemli olan beta değerin canını sıkma onun sonucuyla belli olacaktır inşallah iyi sonuç alırsın 🤲🏻
Onun videolarini bugün izledim... hayirlisi. Sonuclari alabilseydim keskw.

Dün sabah ki kadar cok yoj. Bu sabah kanamam vardi yine ama azalmisti. Su anda cok az var. Sonuclari bekliyorum hala.. gelemedi bi su doktor. Sansa haftasonuna denk geldi.
Bugün pazar ya gelir canım sabır dua et hep ayetle kursi oku bide telefondan meryem suresi aç dinle rahatlatir

Kendinizi böyle harap etmeyin lütfen. Sakin olun. İnşallah bi şey olmaz, Sağ salim alırsınız bebeğinizi kucağınıza 🙏🏻 Bu arada bi gelişme oldu mu?

Kötüyü cagirmk degil.. insanin elinde degil inanin. Elimde olsa buz gibi duygusuz olmak istrdim. Ama olmuyor ilk hamileligim bu. 6 haftaligim ve adet gibi kanama gördüm. Etrafimda hic böyle yasayan birini görmedim.tanimadim
Ben de benzer surecten geçtim. İlk gebeligim kimyasal düşük ( kendi kendine sonlandı kese olusmamisti) ikincisi ise 8.haftada fetusun kalbi durması sonucu sonlandı. 10.haftadan önce bebek size ait değildir derler, vücut sağlıksız olanı ağarmış. İnanın en güzeli doğal yoldan atması. Kese oluşup kürtaj olmak falan daha zor. Merak etmeyin olacağı zaman oluyor bazen de hayatın akışına bırakmak lazım kendini.

Ben de benzer surecten geçtim. İlk gebeligim kimyasal düşük ( kendi kendine sonlandı kese olusmamisti) ikincisi ise 8.haftada fetusun kalbi durması sonucu sonlandı. 10.haftadan önce bebek size ait değildir derler, vücut sağlıksız olanı ağarmış. İnanın en güzeli doğal yoldan atması. Kese oluşup kürtaj olmak falan daha zor. Merak etmeyin olacağı zaman oluyor bazen de hayatın akışına bırakmak lazım kendini.
Öyle.. bende öyle düsünüyorum. Kese olusmamasi daha iyi. En azindan kprtaj olmam. Yani insallah olmam. yarin bellu olacak. Rahimde iltihaplanma olmasjn diye icinde kücük seyler varsa kürtaj yapacaklarmis. Ama ben hayir dedm. Ivimde kese bile olusmamis. Hicbirsey yok dedim. Kprtaj olmak istemiyorum dedim. Tabi ihtimaller arasinda bu. Kan sonucum cikti. 160 ta su an. Düsmüs. Yapacak birsey yok. Yarin yine kan alicaklar. Beta hormonu düsüyormu diye. Ki eminim düsecek. Bwbek 1.5 haftalik olamaz. Imkansiz. O yüzden benimde belliki kimyasaldi.

X