Kızlar sevgilime karşı olan hislerimi anlayamıyorum

"Biraz da mantığımı kullandım"demşsiniz?Mantık bunun neresinde anlayamadım?Sizinle alakasız,hiçbir ortak noktanız olmayan biriyle sevgili olurken nasıl bir mantık yürüttünüz çözemedim?Zengin mi yoksa,aileden varlıklı mı?
çok iyi ve yardımsever olduğunu için aynı zamanda bana karşı hislerini bildiğim için

Büyük konuşmak gibi olmasın ama ben aynı iş yerinden biri ile ilişki yaşamazdım. Sonuçta aynı yerde olunca daha çok kıskançlık kontrol etme sürekli gözü üstünde olma veya başka başka davranışlarını görmek istemedğim için olmazdım. Yani bide çok ortak yönünüzde yokmuş zaten çokta zorlamayın başındayken bitirin normal arkadaş olarak devam edin
ne yapacağımı şaşırdım gerçekten

Size sinirli davranmamış olması değil çevresine sergilediği sinir ve eşyalara vurması bence çok büyük spoiler bunu yakalayıp ilişkiye son vermek akıllıca olur
yani şiddete meyilli biri değil sadece kimseye laf edemediği için hıncını koltuktan çıkarıyor sanırım

Selam kızlar, benim bir problemim var bu konuda çok kızıyorum kendime. Aynı iş yerinden bir sevgilim var, henüz 20 25 günlüğüz aramız iyi fakat kafama takılan bir şeyler var. Tam anlamıyla aşık olmadığımı biliyorum hoşlanıyorum açıkcası biraz da mantığımı kullandım. Çünkü çok iyi birisi ve mert bir çocuk ama bir problemimiz var aşırı zıt karakterleriz. O çok sakin ağırbaşlı ben de enerjik yerinde duramayan gır gır şamatayı çok seven aynı zamanda çok duygusal bir insanım ama benimki duygusallık konusunda benden daha beter gibi görünüyor. Çok hassas ve alıngan espri yaparken bile sürekli açıklamak zorunda kalıyorum, bana sinirlenmedi ama çevresine sinirliyken etrafındaki eşyaya çok fazla güç uyguluyor sakinleştirmeye çalışırım genelde. Aynı iş yerinde olunca sinirli hallerini de görüyorum. Ortak özelliklerimiz çok az, ortak hobilerimiz neredeyse yok gibi bana ayak uydurmaya çalıştığının farkındayım ama bir şey de geri çekiyor beni. Yani bir şeyden sonra tıkanıyoruz ne konuşcaz ne yapcaz diye. Çok alıngan davranıyor kendi de kabul ediyor, bazen diyorum ki aman yaa senle mi uğraşaracağım sonrasında bağrıma basasım geliyor. Ortak konumuz o kadar yok ki daha çok yeni olmamıza rağmen telefonda çok konuşamıyoruz çok aramıyoruz birbirimizi. İleride çok sıkılır mıyım bilmiyorum. Bana karşı çok derin duyguları olduğunu biliyorum ve kendimi çok kötü hissediyorum. Ne yapmam gerekiyor bilmiyorum.
şiddete meyilli. ilişki koçları ve evlilik danışmanları şiddet konusunda hep evlilik öncesi mutlaka sinyal olduğunu söyler. sizinkide sinyali vermiş.

Birbirinizi tanıma dönemindesiniz bu dönem her şeyin tartildigi uyumun olmadığınin anlaşılması gerektiği bir dönem. Sizi yoran bir birliktelik içindeyseniz sürdürmenin bir anlamı yok. Espri yapıp açıklama yapmak gerçekten kötü, keyif almadigim bir birliktelik içine girmem ben. 25 günde aşık oldum deseydiniz sıkıntı olurdu. Neyse ki kendinizi kaptirmamişsiniz. Sırf o sizi seviyor diye duygularınızı ikinci plana atmayın.
bazen çok yoruyor gerçekten, yorumunuz için teşekkür ederim

yani şiddete meyilli biri değil sadece kimseye laf edemediği için hıncını koltuktan çıkarıyor sanırım
Yani kusura bakmayaın ama şimdi koltuktan çıkarır yarın evlenirsiniz allah korusun gelir sizden çıkarır. başlamadan bitmeli bence sizin hayrınıza olur bitmesi.

sanırım bitirmem en doğrusu
Ben şuna inanıyorum bence ilişkide ilk konustugunda bile partnerinin seni çeken bir şeyi olmalı mesela ben konuşmasına sohbetine küfürlü konuşup konumamasina dikkat ediyorum .bence mantığını bir kenara bırak içine sönmeyen bir ilişki icerisindesin zaten iliskinde sıkıntı görmeseydin buraya danışmak için yazmazdin

Mantıklı bir şey yok anlattıklarınızda. Hani yoğun hissiniz yoktur ama çok iyi anlaşıyorsunuzdur, çok ortak yönünüz vardır, birlikte çok eğleniyorsunuzdur ben bununla sevgili olayım iyiymiş dersiniz mantıklıdır. Ama sizde his yok, ortak yön yok, sıkıcı biri, öfke kontrol sorunu var olmaz ki böyle. Mantıklı değil yani. E aşk da yok. Ben de bir keresinde böyle bir hata yapmıştım. Yoğun duygum olmayan biriyle flört ettik iyi çocuk şöyle böyle diye. Ama yok anam ilişki gitmiyor yani ne yapsa batıyor, beraber vakit geçirmek istemiyorum. Hatta onunla buluşacağımızı unutup arkadaşlarla gezmeye gitmişim 🤦🏻‍♀️baktım olmuyor öpüşmek falan da istiyor bu ne yapsam da kaçsam. Bir bahaneyle ayrılmıştım. Yazık yine pes etmedi çok uğraştı barışalım diye yapmadım. Hem onun hem benim iyiliğim için uzatmadan kestirip atmam gerekiyordu. Hâlâ içim sızlar kaç yıl geçti üstünden. Hiç başlamamam gereken bir şeydi boşu boşuna birinin kalbini kırdım 😐

Mantıklı bir şey yok anlattıklarınızda. Hani yoğun hissiniz yoktur ama çok iyi anlaşıyorsunuzdur, çok ortak yönünüz vardır, birlikte çok eğleniyorsunuzdur ben bununla sevgili olayım iyiymiş dersiniz mantıklıdır. Ama sizde his yok, ortak yön yok, sıkıcı biri, öfke kontrol sorunu var olmaz ki böyle. Mantıklı değil yani. E aşk da yok. Ben de bir keresinde böyle bir hata yapmıştım. Yoğun duygum olmayan biriyle flört ettik iyi çocuk şöyle böyle diye. Ama yok anam ilişki gitmiyor yani ne yapsa batıyor, beraber vakit geçirmek istemiyorum. Hatta onunla buluşacağımızı unutup arkadaşlarla gezmeye gitmişim 🤦🏻‍♀️baktım olmuyor öpüşmek falan da istiyor bu ne yapsam da kaçsam. Bir bahaneyle ayrılmıştım. Yazık yine pes etmedi çok uğraştı barışalım diye yapmadım. Hem onun hem benim iyiliğim için uzatmadan kestirip atmam gerekiyordu. Hâlâ içim sızlar kaç yıl geçti üstünden. Hiç başlamamam gereken bir şeydi boşu boşuna birinin kalbini kırdım 😐
ya bu kadar kısa süre içinde ben de böyle olmaya başladım kendimi çok kötü hissediyorum, çok kırılacak kendimi soğutmam gerekiyor galiba

Çok iyi bir insan, üzeceğim çünkü
Hahaha
Erkekler o kadar iyi insanlar degiller, çok da üzülmez,eli yüzü düzgünse yenisini bulur merak etme.
Genç insanlarsiniz,başlamak da var,bitirmek de. Üzülmek de hala kalbinin attığını gösterir,aslında güzel bir duygu.
Bence gönlünden nasıl geçiyorsa öyle yap, biraz zaman geçirin, yürüyüşler piknikler yapın. Bakın bakalım onunla zaman geçirmek nasıl. Oturan boğa gibi yiyip içip yatıyor mu , yoksa hayata dair enerjisi var mı, merakı var mı .
Davet ettiiniz yerlere laf olsun diye mi geliyor,o da sizin için keyifli planlar yapıyor mu ..
Zamanla daha iyi tanırsınız,baktınız olmadı ayrılırsiniz

X