Kızlar sevgilime karşı olan hislerimi anlayamıyorum

Selam kızlar, benim bir problemim var bu konuda çok kızıyorum kendime. Aynı iş yerinden bir sevgilim var, henüz 20 25 günlüğüz aramız iyi fakat kafama takılan bir şeyler var. Tam anlamıyla aşık olmadığımı biliyorum hoşlanıyorum açıkcası biraz da mantığımı kullandım. Çünkü çok iyi birisi ve mert bir çocuk ama bir problemimiz var aşırı zıt karakterleriz. O çok sakin ağırbaşlı ben de enerjik yerinde duramayan gır gır şamatayı çok seven aynı zamanda çok duygusal bir insanım ama benimki duygusallık konusunda benden daha beter gibi görünüyor. Çok hassas ve alıngan espri yaparken bile sürekli açıklamak zorunda kalıyorum, bana sinirlenmedi ama çevresine sinirliyken etrafındaki eşyaya çok fazla güç uyguluyor sakinleştirmeye çalışırım genelde. Aynı iş yerinde olunca sinirli hallerini de görüyorum. Ortak özelliklerimiz çok az, ortak hobilerimiz neredeyse yok gibi bana ayak uydurmaya çalıştığının farkındayım ama bir şey de geri çekiyor beni. Yani bir şeyden sonra tıkanıyoruz ne konuşcaz ne yapcaz diye. Çok alıngan davranıyor kendi de kabul ediyor, bazen diyorum ki aman yaa senle mi uğraşaracağım sonrasında bağrıma basasım geliyor. Ortak konumuz o kadar yok ki daha çok yeni olmamıza rağmen telefonda çok konuşamıyoruz çok aramıyoruz birbirimizi. İleride çok sıkılır mıyım bilmiyorum. Bana karşı çok derin duyguları olduğunu biliyorum ve kendimi çok kötü hissediyorum. Ne yapmam gerekiyor bilmiyorum.
I ı yok olmaz. Arkadaşlığınız da sade olur ilişkiniz de. Sadelik kötü değil ama dıygusal olarak da boş olursa hayatında hep heyecan ararsın. Ben eşimle konuşmaya başladığım ilk andan itibaren maşallah diyim işe gitmemiz gerekmesine rağmen sabah 5lere kadar mesajlaşır konuşırduk. Uykusuzluktan geberirdik ama iletişimsiz yarım saat geçiremezdik. Ben de çok enerjik biriyim ama yanımda eşim yoksa arkadaşlarımla bile görüşmek istemiyorum çünkü her şey onunla güzel. Bence buna benzer bir şeyler hissetmelisin. Ayrıca sinirlenince bir şeylere güç uygulaması narin biriysen sana hiç uygun değil. Elbette insanlar sinirlenebilir kimle olursan ol sinirlendiğinde tepkileri olacaktır ama güç uygulamak biraz farklı bence. Çok derin ve baş edemeyecek gibi hissediyor muhtemelen sinirlenince. Ben sana uygun biri olduğını düşünmedim. Sen şimdi gezmek isteyeceksin bıcır bıcır etrafta dolaşacaksın o da ağır olacak. Senin enerjikliğinin senin için kıymetini anlamayacak muhtemelen. 25 gün hiçbir şey değil insanlar 8 yıl sonra bunu fark edince kendine uygun olmadığını anlayıp yollarını ayırıyor. İyi düşün derim

Selam kızlar, benim bir problemim var bu konuda çok kızıyorum kendime. Aynı iş yerinden bir sevgilim var, henüz 20 25 günlüğüz aramız iyi fakat kafama takılan bir şeyler var. Tam anlamıyla aşık olmadığımı biliyorum hoşlanıyorum açıkcası biraz da mantığımı kullandım. Çünkü çok iyi birisi ve mert bir çocuk ama bir problemimiz var aşırı zıt karakterleriz. O çok sakin ağırbaşlı ben de enerjik yerinde duramayan gır gır şamatayı çok seven aynı zamanda çok duygusal bir insanım ama benimki duygusallık konusunda benden daha beter gibi görünüyor. Çok hassas ve alıngan espri yaparken bile sürekli açıklamak zorunda kalıyorum, bana sinirlenmedi ama çevresine sinirliyken etrafındaki eşyaya çok fazla güç uyguluyor sakinleştirmeye çalışırım genelde. Aynı iş yerinde olunca sinirli hallerini de görüyorum. Ortak özelliklerimiz çok az, ortak hobilerimiz neredeyse yok gibi bana ayak uydurmaya çalıştığının farkındayım ama bir şey de geri çekiyor beni. Yani bir şeyden sonra tıkanıyoruz ne konuşcaz ne yapcaz diye. Çok alıngan davranıyor kendi de kabul ediyor, bazen diyorum ki aman yaa senle mi uğraşaracağım sonrasında bağrıma basasım geliyor. Ortak konumuz o kadar yok ki daha çok yeni olmamıza rağmen telefonda çok konuşamıyoruz çok aramıyoruz birbirimizi. İleride çok sıkılır mıyım bilmiyorum. Bana karşı çok derin duyguları olduğunu biliyorum ve kendimi çok kötü hissediyorum. Ne yapmam gerekiyor bilmiyorum.
Zaten aynı isyerindesiniz ne konuşacaksın ki saatlerce en azından boş günlerinizde konuşacak konunuz biriksin. Diğer şekilde zıt karakterler çok uyum saglayamiyor ama daha 1 ay bile olmamış birbirinize zaman verin alıştıkça açılacaktır belki ya da uygun olmadigini anlayıp ayrılacaksın biraz zaman geçsin.

X