Kızlar size fikir danışabılırmıyım?Önemlide

kiraz85

Guru
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2009
171
9
38
Arkadaslar bugun yenı fotolarımı ekledım.2 gun once cekıldıler.Ama sımdı burnum azcık şişti.Sizinde oluyomuydu bu.Bi iniyo bi şişiyo burnum.Sizdede oluyomuydu bu benımkımı garip:)Şimdiden ttesekkurler.Bide burnumda gelısme varmı sizce,yorumlarınızı beklıyoum...

kesinlikle 2 ay oldu hala şiş olması normal akşama kadr inio sabaha kadar tekrar şişio :S

Bişe daha sorcam ama aklıma gelmısken:)benım şişip 1-2 gün kaldığıda oluyo.Sonra iniyo yine buda normldır herhalde ama?:)umarım yani.Çünkü her seferınde ödüm kopuyo bu kes ınmıcek ya böle kalırsa dıe:KK43:

yok beee telaş etme 2 aydır hep şiş dedim ya akşama kadar hafif inio gibi akşam baslıo sora obur akşama kadar gene şiş dolanıom ...
ve ucu hep şiş oranın indigini hiç gormedim dr umun kafasını aptlatıom iki gune bir :KK70:
oda dioki sorun yok 6 aya kadar hiç telaş etme dio baktın 6. ay hala aynı gel ben duseltcem dio :KK70:

:):)Sen gercekten bu siteye şartsın krliche.Hep okuyrumda insanllara destek olup morallerı bozukken gulduruosun.Sağol valla banada iyi geldi:)

Kraliche senin burnunun resmi var mı? Aynı yerde mi ameliyat oldun? bende bu ay sonunda gidip görüsecem. insallah ekimde de olacam. gecen sene kokrkup vaz gecmiştim. bu sene cesaretim var.

cnm kuzneim ameliyat olalı 5 ay falan olduu kimi günler şiş oluyo kimi günler şişi iniyoo.doktoruuu olur böle 1 sene dolunca tam yerine oturcak burnun demiş..ayrıca senin şiş hali bile güzel yaaaaa :):):)

:):)Sen gercekten bu siteye şartsın krliche.Hep okuyrumda insanllara destek olup morallerı bozukken gulduruosun.Sağol valla banada iyi geldi:)

öyle o yaa, bide insanın hiç güleceği yokken geyiğe sarar güldürür.

benim hep şiş gerçi de sabahları tam bi felaket oluyo, bu saatlerde biraz inmiş oluyo anca.

Kraliche senin burnunun resmi var mı? Aynı yerde mi ameliyat oldun? bende bu ay sonunda gidip görüsecem. insallah ekimde de olacam. gecen sene kokrkup vaz gecmiştim. bu sene cesaretim var.

canım sen kime olacaksınki ?

resimlerim avrdı kaldırdım istersen koyarım senin için daha sonra ...

Son düzenleme:

öyle o yaa, bide insanın hiç güleceği yokken geyiğe sarar güldürür.

benim hep şiş gerçi de sabahları tam bi felaket oluyo, bu saatlerde biraz inmiş oluyo anca.

kızlar bi arkadasımda ameliyat olduktan sonra grip oldu hafif hafif sildim dedi ama yinede burnu düşmüş aşagıya :uhm: ilk zamanlar cok dikkat etmek gerek galiba

ya grip olmakla burnun düşmesi arasında alaka yok kii
hafif silsen de düşmez o kadar da degil o yapım hatasıdır

senem canım ekliyorum seni gorebilirsin burnumu albumumden ... senin için yukledim tekrar bir fikir olur umarım ...

X