Kızlar size fikir danışabılırmıyım?Önemlide

ameliyattan sonra erken dönemde burnunuzu silmeniz vs burun ucunun düşmesi gibi birşeye sebep olmaz, erken dönemde hınkırmak ve sümkürmek dikiş yerleri, yara iyileşmeleri vs için zararlıdır sadece.

ancak doktorunuz burnu küçültücem diye temelde az kıkırdak bıraktıysa düşme söz konusu olabilir. çünkü burnu tutacak yeterli iskelet kalmamıştır. malesef bazı doktorlar böyle bir hataya düşüyor ve hasta ikinci kez ameliyat olup burnu ayakta tutacak yeni kıkırdak eklenmesi için tekrar bir ameliyata girmek zorunda kalıyorlar.

Kiraz 85 canım o şişip inmeler uyuyup uynadıkça devam ediyor. Bir kaç yıl sabahları şişmeye devam edebilirsin. Endişelnme burnun çok güzel olmuş bu arada. Ama zamanla oturduğunu göreceksin..

arkadaşlar meraba ben daha yeni uye oldmm. yazdıklarınızı okuyorum sureklı. ocak 11 de bende fethi orak'a burnumu yaptırcam. fethi orak'a yaptıranların tecrubelerini paylaşmalarını bekliyorum. bıde ne kdra yaptırdınız onu mrk edıormm. cok heycanlıyımmm =))
ben yanlıs yere msj attım sanırım=)))

Son düzenleme:
Arkadaşlar bana güvenilir uygun fiyatlı ya da taksitle ödeme kabul eden bir doktor ismi söyleyin lütfeeeeen

(Istanbul'da)

X