kızlar şu esprili t-shirtlerden nerede satılıyor, bilen var mııı?

merit

minik mucizelerim
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2008
374
3
merhaba arkadaşlar
hani şu pınar altuğ'un falan giydiği karnında esprili yazılar olan t-shirtler var ya, onlara bayılıyorum ben:eek:
nerede satılıyor duyan bilen var mı?a.s.

o tisortleri ozel yaptiriyo diye biliyorum ben ama yanlista biliyo olabilirim...........

İstanbulda istinye parkta d&r ve nokianın olduğu katta(mağaza adı hariç tüm gereksiz bilgiler aklımda kalmış pardon)bir mağaza var baby on board t shirtü görmüştüm ben orada diğerleride olabilira.s.

İstanbulda istinye parkta d&r ve nokianın olduğu katta(mağaza adı hariç tüm gereksiz bilgiler aklımda kalmış pardon)bir mağaza var baby on board t shirtü görmüştüm ben orada diğerleride olabilira.s.

teşekkür ederim canım, istinye parkın sitesine bakayım bakalıma.s.

hepsiburada sitesindede var bikaç tane ama çok çeşit yok açıkcası

canım internette istediğin yazı ve karikatürü vs koyabileceğin bir iki site var
tişört tasarımı yapıyorlar

tish-o nun sitesine bak bir kendin tasarlıyorsun kategorilerden bebek bölümünü seç
ya da kendin resim yazı ekle

Son düzenleme:
gebe'de var çok güzel tişörtler.
birde bir site vardı bayılmıştım ordaki komik tişörtlere bir bakayım tekrar, bulursam haber veririm..

ucuz fanila tipi t-shirtlerin her renginden alıp baskı yapan yerlere hazırlatabilirsin hem sadece sende olur

hepsiburada sitesindede var bikaç tane ama çok çeşit yok açıkcası
sağol canım bakıyorum şimdi

canım internette istediğin yazı ve karikatürü vs koyabileceğin bir iki site var
tişört tasarımı yapıyorlar

tish-o nun sitesine bak bir kendin tasarlıyorsun kategorilerden bebek bölümünü seç
ya da kendin resim yazı ekle

ucuz fanila tipi t-shirtlerin her renginden alıp baskı yapan yerlere hazırlatabilirsin hem sadece sende olur

bu sitelere baktım ama tam istediğim gibi değil, yazı tam ortada oluyor, istediğin yere yapıştıramıyorsun. ben istiyorum ki karnımda olsun

gebe'de var çok güzel tişörtler.
birde bir site vardı bayılmıştım ordaki komik tişörtlere bir bakayım tekrar, bulursam haber veririm..

hemen bakıyorum canım çok sağol

geçen gün pınar altuğu dinledim,
düz beyaz tşört alıp üstüne istediği gibi baskı yaptırıyormuş

hamileleik-tisortu.jpg

şimdi pınar altuğun programında defile yaptılar..
bu firma pınarın sponsoruymuş..
mağazanın ismi bella mom.
bağdat cad ve teşvikiyede varmış..

X