Kızlar tek ricam incitmeden yazar mısınız?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kız kardeşim ya da kızım yok. Ama olsaydı Katip, bacısının istismarını bilip de susmuş adama dünür münür olmazdım. Benim kızım da o ailenin içinde böyle olaylar yaşayabilir yani, güvenemezdim. O anne hemen hasıraltı ederdi kesin. Allah aşkına kim yavrusunu böyle bir aileye gelin etmek ister ki? Tacizci kayınpeder, susturucuları oğlu ve karısı.
Konu sahibi, çok mu mühim sizi sırtınızdan vurmuş kardeşinizin düğününe gidip çiftetelli oynamak? Adam sizin yaşadığınız korkunç olayın üstüne, bana kız vermezler diye, gel babamın elini öp diyor. Öyle kardeş de olmaz olsun.
Kendi evlenecek, hayatını kuracak. Bacısı da acısından ölsün, kafaları yesin, umrunda mı? Yeter ki kendileri iyi olsun, el aleme rezil olmasınlar. :olamaz:
İki kızım var benim, samimi konuşuyorum dokunanı YAKARIM.

Okudum hepsini ama herkese cevap veremedim, vicdanım bana yanlış yapmadığımı söyledi sizin sayenizde. Ne yapmam gerektiğini zaten biliyordum ama vicdanım asla izin vermiyordu . Siz bana bunu gösterdiniz istediğim tek şey zaten destekti sanırım . Teşekkür ederim . Artık ne yapacağım da ne diyeceğim de net . Geçte olsa yaptım. Ve tekrar kendimi bunun için en başa döndürmeyeceğim 🙏🏼
Canı gönülden dilerim ki eşiniz sizi ömür boyu aşkla sevsin, çok mutlu etsin, huzurunuz daim olsun, sağlıklı bahtı açık kaderi güzel evlatlarınız olsun, hayat bundan sonra size çok daha iyi davransın, okuyunca içime oturdu çünkü hem kız evladım var, hem evladım sizin yaşınızda, neyse zaten hem konunuz çok hassas bir konu, hem hamilesiniz o yüzden de duygusallık çok daha fazladır, sizi daha da üzmek istemem doğrusu ama şunu bilin ki bir anne olarak size tavsiyem siz istismar edilirken susan anneniz de olsa, anneye bile arkanızı dönüp gitmeyi bilin.

Annenizin yaptığı bilgisizlik, cahillik falan değil düpedüz koca sevicilik kusura bakmayın.

Annenizin yaptığı bilgisizlik, cahillik falan değil düpedüz koca sevicilik kusura bakmayın.
Ben ne cahiller gördüm, evladına dokunan eli kıvırıp kıvırıp... Neyse. Cahilliğin vicdansızlık ile bencillik ile bir alakası yoktur.

İçime söz geçiremiyorum cok üzülüyorum bunları biliyorum ama yüzleşemiyorum. Neden bilmiyorum ama içimde ki anne bağı o kadar çok ki
İçine söz geçir ,yarın bir gün senin bebeğine de aynısını yaparsa baban .Anne mi sen acını saracak anne aramışsın annen anne olmayınca daha çok annene bağlanmışsın.Asla gidip öpme öyle bir adamı ,yarın sen de anne olacaksın ,anne önce evladını düşünmeli ama senin annen sadece ELALEMİ düşünmüş.

Annenizin istismarcı babanızdan hiçbir farkı yok.

Böyle bir olayın üstünü nasıl kapatabildi? Nasıl utanmadan o pisliğin elini öpmenizi isteyebiliyor?

Koparın tüm bağlarınızı, vicdan yapmayın. Bu hikayede tek masum kişi sizsiniz.

++++
Ben katılıyorum. Konu sahibesi annesini de madur, mazlum, suçsuz görmek istiyor, belli annesini de seviyor. Ama anne en az o şerefsiz hayvan herif kadar suçlu ve rezil. Konu sahibesi annesinin de 5 para etmez olduğunu kabul etmeli.

Şaka gibi, anne bir de gel o sapığın elini öp diyor. Banlanmak istemiyorum ama manyak mıdır hasta mıdır nedir, evladı tacize uğradım diyor anne git elini öp diyor??? Konu sahibesinin yerinde olsam anneme de sayar söverim, evladını korumadığını o şerefsize yardım ve yataklık yaptığını yüzüne vururum. Konu sahibesi anne denen kadınla da iletişimi kesmeli.

Son düzenleme:
Canı gönülden dilerim ki eşiniz sizi ömür boyu aşkla sevsin, çok mutlu etsin, huzurunuz daim olsun, sağlıklı bahtı açık kaderi güzel evlatlarınız olsun, hayat bundan sonra size çok daha iyi davransın, okuyunca içime oturdu çünkü hem kız evladım var, hem evladım sizin yaşınızda, neyse zaten hem konunuz çok hassas bir konu, hem hamilesiniz o yüzden de duygusallık çok daha fazladır, sizi daha da üzmek istemem doğrusu ama şunu bilin ki bir anne olarak size tavsiyem siz istismar edilirken susan anneniz de olsa, anneye bile arkanızı dönüp gitmeyi bilin.

Çok teşekkür ederim umarım 🙏🏼 Ben duymak istediklerimi duydum . Rica etsem konuyu kapatabilir, silebilir misiniz her ne oluyorsa ? Yada profili silip kapatabilirsiniz pek bir bilgim yok ama
Yazdıklarınızı tek tek ekran görüntüsü aldım herkese çok teşekkür ederim ne zaman kalbim benimle oynasa bu yazılanları okuyup mantıgım ile hareket edeceğim . İyi akşamlar

İki kızım var benim, samimi konuşuyorum dokunanı YAKARIM.
Anne bile değilim Katip. Ama zorunda kalırsam sonunda hep çocuğumu seçerim. Yemişim kocasını ya.
Kardeşle anne daha da suçlu gözümde. Bilip de nasıl sustunuz ya? Sustunuz bir de nasıl vicdanınız el verdi, gel elini öp de rezil olmayalım diye? Daha ne kadar rezil olacaksın be kadın? Olmuşsun olacağın kadar. Kocan denen adam, öz evladına neler etmiş. Sen bunun üzüntüsünden kahrolacağına, nasıl anlamadım, görmedim diye dövüneceğine el alemi mi düşünüyorsun? Hala kendi dertlerindeler ya, pes! Allah kahretsin ya!

O yaratığın elini öpersen sana yazıklar olsun arkadaşım. Kendine hiç saygın yok demektir… Kusura bakma da sana bunu yapan adamın öpecek eli olmasın. Kırılsın o eller. Hala annem diyorsun bir de. Sana o şekilde konuşan anne sen söylemeden önce de biliyordur göz yummuştur haberin olsun. Bundan sonra evladın ve eşinden başkası olmasın hayatında. Yoksa sana huzur yok benden söylemesi. Çok sevdiğin annene kendi ve tek düşündüğü oğlu yeter üzülünecek bi hali yok tamamen duygu sömürüsü. Hem suçlu hem güçlüler ya. Sinirden elim ayağım titriyor. Seni getirdikleri hale bak. Sokakta kalır insan evladına bunu yapan adamla kalmaz. Kurtar kendini bunlardan.

Ben ne cahiller gördüm, evladına dokunan eli kıvırıp kıvırıp... Neyse. Cahilliğin vicdansızlık ile bencillik ile bir alakası yoktur.
Aynen, pedofili cahillikle falan açıklanamaz, eşinden korkuyormuş, Katip bu konuda büyük konuşmaktan çekinmem, eşimin karşısında korkudan tir tir titreyen kadın olsam bile evladım söz konusuysa adamın ciğerini sökerim.
Kurtlar kuşlar bile evladını korumak için neler yapıyor, ya tavuk dahi ardında civcivleriyle gezerken köpeğimi gezdiriyordum zarar vereceğiz sanıp kabararak üstümüze yürüdü, tavuk bu aklı yok derler, tavuk bile bazı kadınlardan daha iyi analık yapıyor.

Neyse, Allah bundan sonra yüzünü güldürsün kızcağızın.

Annen sana bu zamana kadar kocasız kalamayacağı için kıymış, oğluna kız vermezler diye kıymış, en son düşündüğü sen olmuşsun. Eşinle iyiysen kapat kapını otur, böyle ailen olacağına bir saksı fesleğenin olsun, daha yararlı.
Ah evet.
Annesini böyle ezik falan anlatmış hiçte ezik değil.
Kadın kocası için kızının acısını hiçe saymış konu sahibi de gerçeği göremeyip hala yalanın etkisinde. Anneymiş peh, ne annesi.

Valla konu sahibi anneniz yerine sizi kurtlar bile büyütseydi daha hayırlıydı. Annenizin babanızdan bir farkı yok. Kocaaağğmm demiş kızının olayına göz yummuş. Rezil.

Çok teşekkür ederim umarım 🙏🏼 Ben duymak istediklerimi duydum . Rica etsem konuyu kapatabilir, silebilir misiniz her ne oluyorsa ? Yada profili silip kapatabilirsiniz pek bir bilgim yok ama
Yazdıklarınızı tek tek ekran görüntüsü aldım herkese çok teşekkür ederim ne zaman kalbim benimle oynasa bu yazılanları okuyup mantıgım ile hareket edeceğim . İyi akşamlar
Konuları silemeyiz çünkü yasak ama konunuz da siz de hassas olduğunuz için yorumlara kapadım.

Üyelik iptali istiyorsanız da vereceğim linke tıklayın Üyelik İptal'i işaretleyip Kaydet butonuna basın😌

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X