Kızlar tek ricam incitmeden yazar mısınız?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Güzel hemcinsim, seni kırmak için söylemiyorum lakin bu zamana kadar çok kötü anne gördüm ama bu kadar kötüsünü hiç görmedim. Ben o kadına ağzımı açıp da anne demem sen hala annem üzülcek mevlüde gideyim derdindesin. Bu kadının keyfi olsun diye yeni doğmuş bebeğini de bunların içine sokacak mısın? Çünkü o zaman da gelip sana elalem diyor ki torunun neden gelmiyor getir torunu dicek. Onu da kabul edecek misin? Uzaklaş bu kadından. Baban ne kadar kötüyse annen de o derece kötü.

Bana millete ne diyeceğim derse bu cevabı vereceğim biliyor musunuz annem bana bir şey dediğinde sanki boğazımı bir şey tutuyor ve karşısında cevap veremiyorum
Huzurlu mutlu bir evliliğiniz olsun, bebeğinizi sağlıkla dünyaya getirin inşaallah.
Keşke anneniz elalemi düşündüğü kadar sizi düşünseymiş de boşanıp size sahip çıksaymış.

Sizin yaşınızda kızım var, kızımın saçının teline zarar gelsin istemezken kötülük en yakınından gelseydi dünyayı yakardım, başlarım kocasına, elalemine.

Resti çekin, suratına tükürmelik adamın elini öpmeniz için anneniz dahi yalvarsa yapmayın, sizin de evladınız olacak, bugün gel el öp derler, yarın torunudur getir sevsin derler, böyle birine çöp poşeti bile verilmez.

Annenize söyleyin elalemi düşüneceğine evladını düşünseydi sizi çağırmazdı.

Sakın gitmeyin.Kendinize aileniz olmadan bir hayat kurun.
Anneniz hala kendini düşünüyor bence bırakın ne hali varsa görsün kocasıyla.

Huzurlu mutlu bir evliliğiniz olsun, bebeğinizi sağlıkla dünyaya getirin inşaallah.
Keşke anneniz elalemi düşündüğü kadar sizi düşünseymiş de boşanıp size sahip çıksaymış.

Sizin yaşınızda kızım var, kızımın saçının teline zarar gelsin istemezken kötülük en yakınından gelseydi dünyayı yakardım, başlarım kocasına, elalemine.

Resti çekin, suratına tükürmelik adamın elini öpmeniz için anneniz dahi yalvarsa yapmayın, sizin de evladınız olacak, bugün gel el öp derler, yarın torunudur getir sevsin derler, böyle birine çöp poşeti bile verilmez.

Annenize söyleyin elalemi düşüneceğine evladını düşünseydi sizi çağırmazdı.
Okudum hepsini ama herkese cevap veremedim, vicdanım bana yanlış yapmadığımı söyledi sizin sayenizde. Ne yapmam gerektiğini zaten biliyordum ama vicdanım asla izin vermiyordu . Siz bana bunu gösterdiniz istediğim tek şey zaten destekti sanırım . Teşekkür ederim . Artık ne yapacağım da ne diyeceğim de net . Geçte olsa yaptım. Ve tekrar kendimi bunun için en başa döndürmeyeceğim 🙏🏼

Güzel hemcinsim, seni kırmak için söylemiyorum lakin bu zamana kadar çok kötü anne gördüm ama bu kadar kötüsünü hiç görmedim. Ben o kadına ağzımı açıp da anne demem sen hala annem üzülcek mevlüde gideyim derdindesin. Bu kadının keyfi olsun diye yeni doğmuş bebeğini de bunların içine sokacak mısın? Çünkü o zaman da gelip sana elalem diyor ki torunun neden gelmiyor getir torunu dicek. Onu da kabul edecek misin? Uzaklaş bu kadından. Baban ne kadar kötüyse annen de o derece kötü.
Yok yanlış anladınız zaten gideyim mi yada gitme taraftarı değildim değilim . Evet surda haklısınız hala annemi üzmemek derdindeydim

Acil psikolojik yardım alman lazım. Mahkemeye falan gitmez konu. Psikolog ile aranda kalır sen istemedikçe kimseyle paylaşılmaz.
Şu an seni asıl istismar eden anne.
Sen de anne olacaksın. Evladına bunu yapanı öldürürsün bile ya. Nasıl babanı aklamaya çalışıyor akrabalara karşı. Seni kötü duruma düşürecek. Tek düşündüğü kendi evliliği ve millete karşı görünüşleri. Sen umrunda bile değilsin. Hala annene kıyamıyorsun. Lütfen yardım al lütfen.
Muhakkak bunu gebeliğim ilerlemeden yapacağım Merak etmeyin 🙏🏼

Canım benim uyduracak bahane çok lütfen sen anneni düşünme o seni düşünmüş mü babana demiş mi sen nasıl adamsın öz kızına nasıl bunu yaparsın diye söylemiş mi ? Tamam annelik hakkı ama annen sana doğurmak dışında annelik yapmış gibi durmuyor bu olanlara sessiz kalması hak mı reva mı ? Hasta desin gelemedi desin korona olmuş karantina da desin desin de desin yani istese çok fazla gelmeme nedeni bulunur. Bide o pisliği aklamak için seni çağırmış ya pes diyorum pess. Allah kimseye böyle sınav vermesin umarım senin de peşini bırakırlar yaşadıkların biter ailenle mutlu huzurlu bir yuvanız olur :dua:

Merhaba .
11 haftalık hamileyim. Çok derinden girmek istemiyorum konuya. Yaz yaz bitmez yoksa. Elimden geldiği kadar kısa, öz anlatmaya çalışacağım.
7/8 yaşından beri babamdan cinsel istismar görüyordum. Kendimi toparlayıp anlayıp ne olduğunu bildikten sonra üzerinden uzun yıllar geçti . En sonunda 14/15 yaşında annemle bu olayı paylaştım. Annem ağladı ve üstünü kapattı boşanamam, böyle olur şöyle olur ( kocasından korkuyordu.) bir de millet ne der, herkes bize nasıl bakar, millet kardeşine kız bile vermez v.s v.s biliyorsunuz işte. Herkes sorarsa ne derim o bana iftira atar filan. Çocuk aklı haklı buldum inandım ona . Tek çarem üniversiteydi. Gittim kurtuldum, bitirdim. Bitirdikten sonra 2 sene daha okuduğum şehirde kaldım. Sonra ailem ( demeye dilim varmıyor,anlayın diye söylüyorum.) bizzat kendileri gelip ben gelmek istemesemde zorla kendileri geldi aldı ve götürdü. Anneme öyle bağlıyım ki ufacık üzülmesine gönlüm razı gelmiyor. Neyse ben evlendim, severek, en yakın arkadaşımla ( her şeyi biliyordu, çünkü kurtulmak istiyordum) ve kaçarak. Hepsine birer mesaj attım bağımı koparttım. Annem, kardeşim hariç. Annem çok zor zamanlar geçirdi, kardeşim de kahroldular. Neredeyse tanıdıklarımızın çoğu öğrendi gibi oldu meseleyi. 6 ay gitmedim hiç bir iki kere görüştük. Son zamanlar annem kardeşim eve geliyordu kendi evime. Suan 10 aylık evliyim bugün bana gel babanın elini öp ele güne karşı rezil oluyoruz soruyorlar verecek cevabım yok ben konuş görüş demiyorum elini öp bitsin. Bana bu kelimeliyi kullandılar. Allahım o kadar ağırıma gidiyor ki . Ağzımı açıp TEk kelime edemedim. Sadece yok dedim. Sonra karşımda ağlıyor ben zaten en başta her şeyi söylemiştim gereken her şeyi yaşadığım hissettiğim her şeyi şimdi beni tekrar bu konuma koymaları o kadar zoruma gidiyor ki birde hamile halimle hüngür hüngür ağlayarak yazıyorum . Eşim bilse annemle bile görüştürmez. Ama anne işte yapamıyorum onsuz. Ne kadar kötü olursa olsun. 😔 ben taviz verdikçe üstüme geliyorlar. Ama inanın annemi hiç kırmak istemiyorum. Hiç kıyamıyorum tamam ben yaşadım ama oda o acıyı çekiyor yazık günah kadın gözümüzün önünde eridi bunlar da aklıma geliyor çok yoruldum ne olur bana onu kırmadan beni anlayabileceği şekilde gelemeyeceğim gelmek istemediğimi gösteren bir mesaj bulun aklımı toparlayamıyorum. Bu olay rüyalarıma bile girerken çoğu zaman yaşadığım şeye bak . Nasıl demem gerek, ne demem gerek. Lütfen acımasız olmayın 🙏🏼
Canim benim. Acini derinde hissettim ama senin yapacagin tek sey annenle bagini koparmak. Sen ne kadar bagliyim desen de annen malesef bu sucun bir parcasi. Onun uzulecek bir durumu yok. Sarip sarmalanmasi, iyilestirilmesi gereken kisi sensin. Annen kendi secimini o adamla kalarak, senin durumunu gormezden gelerek yapmis. Sen de anne olunca goreceksin ki annenin yaptigi sey annelik degil. Incitmek istemiyorum seni, ama gercek bu. Sana sarilasim geldi.

İçime söz geçiremiyorum cok üzülüyorum bunları biliyorum ama yüzleşemiyorum. Neden bilmiyorum ama içimde ki anne bağı o kadar çok ki
Cunku babandan gordugun adiligi annene sıkı sıkı sarilarak gecirmeye calismissin. Saglikli bir durum degil bence. Annen baban kadar suclu. Senin icin en dogru sey terapi almak. Biz sana cok fazla yardimci olamayiz burada.

İçime söz geçiremiyorum cok üzülüyorum bunları biliyorum ama yüzleşemiyorum. Neden bilmiyorum ama içimde ki anne bağı o kadar çok ki

Annenizin babanızdan bir farkı yok üzgümüm ama gerçek bu.
Siz de anne olacaksınız. Doğurunca daha iyi anlarsınız.
Ben 20 günlük anneyim. Biri oğluma zarar versin, dünyayı yakarım modundayım.
Hele ki cinsel istismar, bir de babadan...

Annenin kaplan olup saldırması lazımdı. Ama erkek kardeşinizi bile düşünürken sizi düşünmemiş.

Bunları yüzüne vurun, bu bile sizi rahatlatır

Konu sahibi annenle de iletişimi kes. Hadi zamanında üstünü kapattı(asla onaylamıyorum tabi) şimdi gel barış demeye nasıl utanmıyor acaba. Sizi hiçe saymaktır bu. Bakın çocuğunuz olacak yakında onun da bunları yaşamasını ister misiniz, ben o ailenin kapısından geçmesini istemem çocuğumun.

Merhaba .
11 haftalık hamileyim. Çok derinden girmek istemiyorum konuya. Yaz yaz bitmez yoksa. Elimden geldiği kadar kısa, öz anlatmaya çalışacağım.
7/8 yaşından beri babamdan cinsel istismar görüyordum. Kendimi toparlayıp anlayıp ne olduğunu bildikten sonra üzerinden uzun yıllar geçti . En sonunda 14/15 yaşında annemle bu olayı paylaştım. Annem ağladı ve üstünü kapattı boşanamam, böyle olur şöyle olur ( kocasından korkuyordu.) bir de millet ne der, herkes bize nasıl bakar, millet kardeşine kız bile vermez v.s v.s biliyorsunuz işte. Herkes sorarsa ne derim o bana iftira atar filan. Çocuk aklı haklı buldum inandım ona . Tek çarem üniversiteydi. Gittim kurtuldum, bitirdim. Bitirdikten sonra 2 sene daha okuduğum şehirde kaldım. Sonra ailem ( demeye dilim varmıyor,anlayın diye söylüyorum.) bizzat kendileri gelip ben gelmek istemesemde zorla kendileri geldi aldı ve götürdü. Anneme öyle bağlıyım ki ufacık üzülmesine gönlüm razı gelmiyor. Neyse ben evlendim, severek, en yakın arkadaşımla ( her şeyi biliyordu, çünkü kurtulmak istiyordum) ve kaçarak. Hepsine birer mesaj attım bağımı koparttım. Annem, kardeşim hariç. Annem çok zor zamanlar geçirdi, kardeşim de kahroldular. Neredeyse tanıdıklarımızın çoğu öğrendi gibi oldu meseleyi. 6 ay gitmedim hiç bir iki kere görüştük. Son zamanlar annem kardeşim eve geliyordu kendi evime. Suan 10 aylık evliyim bugün bana gel babanın elini öp ele güne karşı rezil oluyoruz soruyorlar verecek cevabım yok ben konuş görüş demiyorum elini öp bitsin. Bana bu kelimeliyi kullandılar. Allahım o kadar ağırıma gidiyor ki . Ağzımı açıp TEk kelime edemedim. Sadece yok dedim. Sonra karşımda ağlıyor ben zaten en başta her şeyi söylemiştim gereken her şeyi yaşadığım hissettiğim her şeyi şimdi beni tekrar bu konuma koymaları o kadar zoruma gidiyor ki birde hamile halimle hüngür hüngür ağlayarak yazıyorum . Eşim bilse annemle bile görüştürmez. Ama anne işte yapamıyorum onsuz. Ne kadar kötü olursa olsun. 😔 ben taviz verdikçe üstüme geliyorlar. Ama inanın annemi hiç kırmak istemiyorum. Hiç kıyamıyorum tamam ben yaşadım ama oda o acıyı çekiyor yazık günah kadın gözümüzün önünde eridi bunlar da aklıma geliyor çok yoruldum ne olur bana onu kırmadan beni anlayabileceği şekilde gelemeyeceğim gelmek istemediğimi gösteren bir mesaj bulun aklımı toparlayamıyorum. Bu olay rüyalarıma bile girerken çoğu zaman yaşadığım şeye bak . Nasıl demem gerek, ne demem gerek. Lütfen acımasız olmayın 🙏🏼
Bu ne saçmalık iğrenç bir olay annen hala hangi yüzle el öp diyor ?Allah kahretsin böyle babayı !

Tacizci adamın elini mi öpecekmişsiniz? Güya "baba" diye yaptığı şey mazur mu görülmeli?
Siz tacize uğramışsınız ve tacizciniz ne yazık ki aile bireyi. Aile bireyi olması, yaptığı şeyi yumuşatmıyor, aksine daha da beter ediyor. Bundan bağımsız düşünürsek, durumun korkunçluğu ortaya çıkıyor aslında. Bir kadının tacizcisi ile evlenmesi ile sizin o adamın elini öpmeniz aynı doğrultuda acı ve iğrenç. Absürtlüğü böyle ifade edebildim, kusuruma bakmayın konu sahibi ve üyeler.
Konu sahibi, çok çok çok üzgünüm. Hamilesiniz, kötü bir olay yaşamışsınız, sizi üzmek aklımın ucundan bile geçmez. Ama söylemek zorundayım. Sizin ne anneniz var ne de babanız. Hiç olmamışlar. Eğer bir anneniz olsaydı, bu olayı duyduğunda yakardı ortalığı. Değil o adamın elini öp demek, ellerini kırardı. Gerçek bir anne böyle olur. Sizin bir aileniz yok, kabul edin. Eğer etmezseniz daha çok zarar göreceksiniz. O kadın sizi zehirlemeye devam edecek. Lütfen buna izin vermeyin.
Karnınızdaki bebeğin hatrına ne olur, o aileyle bağınızı kesin. Sizce karnınızdaki bebeğin anneannesi ve dedesi olabilecek insanlar mı onlar? Size anne olamamış kadın bebeğe mi anneanne olacak? Bebeğinizin çevresinde bir tacizci ve bu suçu örtmüş birini ister misiniz? Herkes elden çekinir, katili sapığı dolu der. Ama sizin için tehdit aile içinde.
Gözünüzü kırpmadan silin. Kardeşinize de ayrı yazıklar olsun. Onu da silin. Ne biçim kardeşmiş o öyle? Bacısı tacize uğramış, tacizcinin elini öp demeye hiç mi utanmamış? Yarın bir gün kız babası olursa, çok üzülürüm.
Bu barışılabilecek bir mevzu değil. Bu yenilir yutulur bir şey değil. Asla asla asla gitmeyin bir daha. Her kanaldan engelleyin. Farz edin ki öksüz yetimsiniz. Eşiniz var, bebeğiniz var, yeni bir aileniz var, onlara odaklanın.

Annemin tek suçu onunda güvensiz özgüvensiz korkak cahil olduğunu düşündüğüm için annemi silemiyorum. Günahı yok mu var ama benim onu böyle mahvetmeye hakkım var mı diye de kendime soruyorum var mı ?
Bence anneniz sizi dipsiz bir kuyunun dibinin dibine itmeye nihetli. Cehalet olur ama böylesi de olmaz canım !Annenin tek derdi milletin ne düşündüğü,sizin duygularınızı , düşüncelerinizi önemsemiyor bile ve siz buna rağmen annenizi düşünüyorsunuz.Duygusal davranırsanız yanlış kararlar alırsınız. Mantığınızı kullanın lütfen.Anneniz o adamla evli kalarak hayatının hatasını yapmış ,size yapılanı yok saymış üstelik sizden de böyle bir olayın hiç yaşanmamış gibi davranmasını istiyor .Kendi çocuğunuz böyle bir şey yaşamış olsa siz nasıl bir yol izlerdiniz ? Bunu kendinize sorun lütfen …

Mahvolmaz, kocası ve oğlu ile gayet mutlu, ama işte yakın akrabanın çenesi durmasa huzurları bozulacak. Püh..
Kızı neler yaşamış, hala elalem ne der derdibde, bu eskı zaman kadınlarını anlayamıyorum...Allah yardımcın olsun , suan artık sadece kendini düşünmelisin , anneni arada ararsan ara ama bence o babanın! oldugu yere gitme ....

Ama onlar da rezil olacak. Bunu göze alamaz. Gitmeyiver gıymatlı oğlunun düğününe, insanlar da neden kızları düğüne teşrif etmiyor deyip, araştırsın kime dünür olduklarını.
Kız kardeşim ya da kızım yok. Ama olsaydı Katip, bacısının istismarını bilip de susmuş adama dünür münür olmazdım. Benim kızım da o ailenin içinde böyle olaylar yaşayabilir yani, güvenemezdim. O anne hemen hasıraltı ederdi kesin. Allah aşkına kim yavrusunu böyle bir aileye gelin etmek ister ki? Tacizci kayınpeder, susturucuları oğlu ve karısı.
Konu sahibi, çok mu mühim sizi sırtınızdan vurmuş kardeşinizin düğününe gidip çiftetelli oynamak? Adam sizin yaşadığınız korkunç olayın üstüne, bana kız vermezler diye, gel babamın elini öp diyor. Öyle kardeş de olmaz olsun.
Kendi evlenecek, hayatını kuracak. Bacısı da acısından ölsün, kafaları yesin, umrunda mı? Yeter ki kendileri iyi olsun, el aleme rezil olmasınlar. :olamaz:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X