Kizlar yardim eder misiniz?

Esmerlati

Üye
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2020
29
17
27
Kizlar benim 7 gün adetim gecikti ama adet olacakmis gibi göğüslerim şiş ağrıyo ve çok hassaslar arada kasıklarda ağrı oluyo adetim başlayacakmış gibi de alt.tarafimda tuhaflık hissetiyrm bu durumu yaşayan olup da hamile kalan var mı
Bu arada hamile kalmayı bebeğim olmasını çok istiyrm lütfen dua edin bana..😔😔

Kizlar benim 7 gün adetim gecikti ama adet olacakmis gibi göğüslerim şiş ağrıyo ve çok hassaslar arada kasıklarda ağrı oluyo adetim başlayacakmış gibi de alt.tarafimda tuhaflık hissetiyrm bu durumu yaşayan olup da hamile kalan var mı
Kan verin inşallah vardır

Canım adetin 7 gün geçmiş test yapsana.

İnşallah hayırlısıyla vardır. Sonucu bizimle de paylaşın 😊
IMG-20210609-WA0000.jpeg
böyle cıktı yinede umutum yok test bizi yaniltiyosa ben hamile değilsem yine Diş gebelik ise beynimde binlerce soru😔😔

Eki Görüntüle 2867035 böyle cıktı yinede umutum yok test bizi yaniltiyosa ben hamile değilsem yine Diş gebelik ise beynimde binlerce soru😔😔
Tebrikler hamilesin stres yapip bebisini etkileme burda ben dahi cogu kadin cok kötü günler gecirmis olabiliriz.bu kötü günleri tekrar yasayacagimiz anlamina gelmiyor.sen gecmisi geride birakip hamileligin tadini cikar canim. Allah saglikla kucagina almayi nasip etsin insallah:)

Tebrikler hamilesin stres yapip bebisini etkileme burda ben dahi cogu kadin cok kötü günler gecirmis olabiliriz.bu kötü günleri tekrar yasayacagimiz anlamina gelmiyor.sen gecmisi geride birakip hamileligin tadini cikar canim. Allah saglikla kucagina almayi nasip etsin insallah:)
Amin inşallah canım isteyen herkese tez zamanda versin kimsenin kucağı boş kalmasın

X