Kizlar yardim eder misiniz?

Esmerlati

Üye
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2020
29
17
27
Kizlar benim 7 gün adetim gecikti ama adet olacakmis gibi göğüslerim şiş ağrıyo ve çok hassaslar arada kasıklarda ağrı oluyo adetim başlayacakmış gibi de alt.tarafimda tuhaflık hissetiyrm bu durumu yaşayan olup da hamile kalan var mı
Bu arada hamile kalmayı bebeğim olmasını çok istiyrm lütfen dua edin bana..😔😔

Merhaba kızlar bu konuyu başlatan "esmerlati" benim bu hesabımın şifresini unuttum.
Bugün kan testi yaptirdiim 4 haftalık hamileymisim beta hcg 1374 çıktı.
Bu mutluluğumu sizinle paylaşmak istedim.Allahim isteyen özenen herkese bu duyguyu yaşatsın içimde benden Bi can var onu taşıyorum böyle Bi duygu olamaz hala inanamıyorum sevincim boşa gidecek diye sürekli düsünmedeyim.
Ben bundan üç ay önce yumurta catlatmayla hamile kalmıştım yada öyle sandım aslında dış gebelikmis o yüzden bu kadar çok bekledim kan vermek için adetim gecikeli tam 14 gün oldu
Ben polikistik över hastasıyım adetim düzensiz gelirdi bu ayı saymazsak geçen 2 ay dan öncesine kadar Instagram da marjinalanne diye Bi hesap var kadın zayıflama çayı satiyo özlextea DİE Bi çay onu kullanalı hem 7 kilo zayıfladım hemde adetim düzene girdi hemde hamile kaldım bu çay polikistik över hastalarına iyi gelip insülin direncini de kirarmis.demek istediğim şu ki umutsuzluğa kapılmayalım herseyin Bi zamanı Bi vakti var Allahim en doğru zamanı biliyo inşallah sağ salim kucağıma alırım Bi sorun çıkmadan gebeliğim ilerler.

X