Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar kızlar yardım edersenız, sevınırım

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

gul can

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Kasım 2015
78
12
38
kuafor ler artık cok pahalı bılıyosunuz sarı saclı lar, daha ıyı bılır saclarımız kuruyor ve acılmıyor aranızda doğal keratın alıp uygulayan varmı kuaforde uyguluyorlar 250 tl ıkı ay gidiyor okadar ımkanımız yok önerisi olan varmı

bn internette görmüştüm böyle bir video evde keratin bakımı diye maliyeti daha düşük kuafordeko ürünleri biliyorsanız markalarını deneyebilirisniz

bn internette görmüştüm böyle bir video evde keratin bakımı diye maliyeti daha düşük kuafordeko ürünleri biliyorsanız markalarını deneyebilirisniz
tesekkur ederım bugun bı fitness dıye bır marka kratın gordum herkes cok memnun onu alıp denemek istiyorum 1 ay kalıcıymış ilgilenenler bır baksın derım. com ıyı bır kratın de buldumnama fıyatı bır bcuk mılyar

Sürekli bakım yapıyorsan o kdar pahalisina gerek yok sureklilik varsa tabi zaten saç belirli bir seviyeye kadar parlaklık yumuşaklık gerçekleşir sk ak yapmak daha mantıklı ayrıca saf zeytinyagida sürebilirsiniz bazı zamanlarda etkisini farkedeceksiniz

İnstagramda nişasta ile bir maske yaptıklarını görmüştüm keratin etkisi filan yazmışlardı. Denemedim bilmiyorum ama araştırabilirsiniz belki

X