kızlar yardım edin genital bölgemdeki sorunu anlamış değilim .s

Seher ASYA

Üye
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2015
60
11
28
Genital bölgemde küçük abdestimizi yaptığımız yer dibinden patlamış gibi şişmiş gibi,vajinamın agzında da sankı böyle beyaz beyaz benekcikler var kirli beyaz şeklinde gibi böyle sürekli akıntım zaten oluyor,çk fazla sıddetlı sekılde kasınıyor aynı sekılde kılıtorıse dogru cevresıde kasınıyor bırsey gıyemıorum dogru duzgun surtundukce kasınıyor lavabya cıktımda ıse yanma oluyor yardım edın doktora gıtmeye utanıyorum .s

Genital bölgemde küçük abdestimizi yaptığımız yer dibinden patlamış gibi şişmiş gibi,vajinamın agzında da sankı böyle beyaz beyaz benekcikler var kirli beyaz şeklinde gibi böyle sürekli akıntım zaten oluyor,çk fazla sıddetlı sekılde kasınıyor aynı sekılde kılıtorıse dogru cevresıde kasınıyor bırsey gıyemıorum dogru duzgun surtundukce kasınıyor lavabya cıktımda ıse yanma oluyor yardım edın doktora gıtmeye utanıyorum .s
utanmayi birak ve hemen bi doktora git enfeksiyon kapmissin muhtemelen mantarda olmus daha fazla ilerleyip ic tarafa ilerlemeden tedavi olmalisin. gozunun icinde etrafinda bi problem olsa doktora gitmesen kör olma riskin olsa yine de ay utaniyorum gidemem der misin??? burdan sana kimse bi tavsiye veremez vermemelide cunku bu aksatmadan doktora gitmeni gerektiren bi durum ciddiye almalisin!!!

Mantar enfeksiyonu olmuşsun hemen Dr git ellerini de çok iyi yıka

DR a gitmen lazim arkadasim idrar yolu enfeksiyonu ve mantar var muhtemelen eger ki aksatirsan gecmeyecek ve hastalik ilerledikce bobreklere kadar ilerleme sansi var diye biliyorum utancak hic birsey yok tedavi edecek ilacini verecek olcak bitcek

Mantar ve idrar yolu enfeksiyonu bir arada olabilir. Biran once doktora git

bugün gıttım kızlar doktor cok baştan sağma bırıydı sadece sordu ve soledım mantar bıle demedı mantar olblr mı ddm benek benek beyazsa olabılır dedı cok suphelıyım teshıs koydugundan dgru ılacı verdıgınden,fuggy dıye bır krem,biteral diye de bır hap verdı bugun basladm kullanıyorum ama cok acı cekıyorum gercekten :KK43:

X