Davranış Bozuklukları kizlar yardim edin nolur cok korkuyorum

Çocuğumuzda karşılaştığımız huysuzluk, saldırı, şiddet, içe dönüklük, korkaklık, hiperaktiflik, pasiflik, dikkatsizlik, çevreye uyum, utangaçlık, hırçınlık vs birçok sorununuzun paylaşıldığı konular.

Pearlgirl

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2017
2.358
2.262
3 yasinda bi oglum var uzun zamandir ara ara otururken poposunu surtuyo kasiniyo gibime geldi ama ya zevk aliyosa erkek cocuk boyle bi seyden zevk alirmi kafama sacma sapan seyler takildi bilgisi olan varmi

Siz sorduğunuzda ne diyor belki gerçekten kaşınıyordur ... büyük tuvaletini yaptiginda temizliğini iyi yapıyor musunuz ?

Baska saglik sorunu yoksa kendini taniyor demektir. Bu bebeklik.itibari ile olan biseydir tam masturbasyon diyemeyiz tabiki ama kendinin farkinda artik. Belki yakin zamanda eliylede dokunmaya baslayabilir. Bu gibi durumda bagirip azarlamak yerine ilgisini baska biseye cekmeniz yeterli

Baska saglik sorunu yoksa kendini taniyor demektir. Bu bebeklik.itibari ile olan biseydir tam masturbasyon diyemeyiz tabiki ama kendinin farkinda artik. Belki yakin zamanda eliylede dokunmaya baslayabilir. Bu gibi durumda bagirip azarlamak yerine ilgisini baska biseye cekmeniz yeterli
kizmadim bagirmadimda oyuncaklaryla oynatip unutturdum kiz yigenim boyle yapiyodu ondan biliyorum ama erkek cocugu olunca normal gelmedi bna

Bence korktuğunuz gibi değil.muhtemelen kurt var ve kasiniyor bence, bi doktora götürün tahlil yaparlar

kizmadim bagirmadimda oyuncaklaryla oynatip unutturdum kiz yigenim boyle yapiyodu ondan biliyorum ama erkek cocugu olunca normal gelmedi bna
Tabiki olur erkegi kizi yok canim.bunun tabi dedigim.gibi baska saglik sorunu yoksa bu durumdan dolayi yapiyodur. Benim ogrencilerim gecen yil 3 yasti ve vardi bu sekilde olan. Ilgisini dagitmaniz yeterli. Iciniz raht etmezse yinede bir doktora danisin daha iyi olir

doktora goturdum kurttan suphelendi kaka tahlili istedi belli olcak bakalm.Zaten cok yer sik sik karni acikir ama kilo almiyo

X