Nolur yardım edin

Ben sizi buradaki yorumlarınızdan hatırlıyorum dikkatimi çekmişti güzel tavsiyeleriniz vardı.Hatta ben çocuklarınız vardı diye biliyordum yanlış mı hatırlıyorum.?
Mental olarak zor bir dönemden geçtiğinizi düşünüyorum iki keredir ölümden bahsetmişsiniz.Yalnizlik çok zor işiniz vs de mi yok orada birileriyle konuşun muhabbet edin psikologa gidin anlatin bazı duygular sadece dinlenince bile geçiyor dinlenilmeye anlaşılmaya ihtiyaciniz İnişli çıkışlı geçici ilişki yasamamanizi tavsiye ederim.

Canım benim bu yalnızlık geçici olabilir. Acaba arkadaşlarının bulunduğu şehre haftasonu gitsen, veya arasan onları telefonda veya annenin yanına gitsen birkaç gün? İnan bu çocuk olmadıysa hayırlısı olmuştur. Hayatinin aski değildir o biraz hayirlisi olmus kavramina inan. Olacagi vardiysa sen ne yaparsan yap olurdu inan. O senin icin doğru insan degilmis. Yalnız ölmek filan saçmalama. Ben su an asik olduğum deli gibi sevdigim insanla tanıştığımda 34 yaşındaydım. Yalnız olmak, yeni bir şehir, kalbi kırılmak çok kötü hissettirir elbette ama geçici bebisim inan geçici. Yeni bir şehir olduğu için yalnizsin biraz sosyalleşmeye çalış. 3 senede bir şehir değiştiren biri olarak o ilk seneki hissi çok iyi anlıyorum. Benim başa çıkma yöntemim hep mesela sevdiklerimi aramak whatsapptan yazışmak bile iyi geliyor. Bu şehirde yalnızım ama aslında Yalnız değilim diyorum kendime. Sonra internette doğa yürüyüşü grubu buluyorum. Kültür gezisi turu buluyorum. Yok tiyatro kursu bulup gidiyorum. Çok vasat öneriler gibi gelebilir ama insan cidden iyi hissediyor biraz. Yeni bir şey keşfedince o yalnızlık hissi gidiyor. Bir de gerçekten depresyon biraz kimyasal bisey olabilir. Bence mutlaka bir psikiyatristten randevu alıp (devlet de olur) bir süreliğine antidepresan kullanmalısın düşüncem bu. İnsanın bozulan dengesini kendine getiriyor olaylara daha sakin ve açık net bakmasını sağlıyor. İnan iyileseceksin. Bunlar gelip geçici acılar. Bir sene sonra oh be neden kendimi üzmüşum değer miydi ya diyeceksin.

Hepimiz öleceğiz zaten bi abaza yüzünden ölmeyi istemezdim ama!
Anneni arada ziyaret et çocuk yurtlarına git huzur evlerine git komşuyla tanış spora git hobi edin yardım kuruluşlarında gönüllü ol... Alieni kendinde olusturabilirsin sosyalleşerek evde kedi besle iyi gelir

Vanilin artık evinin rahatlığında bile terapi alabiliyorsun. Sorun maddiyatsa ki sanmıyorum ama yine kendine göre uygun fiyatlı terapist de bulursun. Bu kadar depresifliğin içinde debelenirken hep aynı noktaya geliyorsun, bi yerde artık hayatının sorumluluğunu alıp sağlığını yoluna koyman gerekecek

Belli bir yaştan sonra arkadaş edinilmez

Belli bir yaştan sonra aşkı bulamam

Bunlar tamaaaaamen yalan. Can dostun olacak kişiyle de kocan olacak kişiyle 3 ay sonra 3 sene sonra 5 sene sonra veya yarin tanısabilirsin. Hayat bir sürpriz yumurta cidden ne getireceği belli olmuyor. Şimdilik iyileşmeye bak daha güzel günler gelecek tabi ki.

Bu şarkının sözleri o kadar doğru ki.

Ay galiba youtube linki veremedim elbette şarkının ismi her şeyin gelip geçici olduğunu daha güzel günler göreceğimizi anlatıyor yani.

Son düzenleme:
Nolur yardım edin
Gece gece konuşabileceğim kimsem yok. Kendimi pislik gibi hissediyorum. Gidebileceğim bir yer de yok galiba sonunda gerçekten öleceğim. Hiç kimsem kalmadı her gün kendimi yiyip bitiriyorum henüz yaşım genç ama kendi kendimi mahvettim aptalca hareketlerim yüzünden. Kendimi çok suçluyorum hiçbir şey yapamıyorum psikoloğa falan da gidemiyorum. Hep aynı hikayeyi yaşıyorum. Uzun yıllardır sevdiğim biri vardı yıllar sonra geldi ilişki istiyorum diye biz yakınlaştık biraz ama ben sonra çok çekindim emin olamadım sevgilisinden ayrılalı da çok az zaman olmuştu ben güvenemediğim için saçma sapan davrandım kendimi yanlış lanse ettim. Sanki çok kolay yakınlaşan biriymişim gibi oldu halbuki öyle değilim. Sonra ayrıldığı kişiyle barıştı beni muhtemelen deli falan sanıyor. Annem çok uzakta yaşıyor. Kimsem kalmadı kimseye anlatamam zaten. Buraya da çok detaylı yazamıyorum ama kendimden nefret ettim. Ölüp gideceğim artık. Her sabah aynı şey hayattan hiç zevk almıyorum.

Bukadar dramatik olmak sizi yormuyormu?

Nolur yardım edin
Gece gece konuşabileceğim kimsem yok. Kendimi pislik gibi hissediyorum. Gidebileceğim bir yer de yok galiba sonunda gerçekten öleceğim. Hiç kimsem kalmadı her gün kendimi yiyip bitiriyorum henüz yaşım genç ama kendi kendimi mahvettim aptalca hareketlerim yüzünden. Kendimi çok suçluyorum hiçbir şey yapamıyorum psikoloğa falan da gidemiyorum. Hep aynı hikayeyi yaşıyorum. Uzun yıllardır sevdiğim biri vardı yıllar sonra geldi ilişki istiyorum diye biz yakınlaştık biraz ama ben sonra çok çekindim emin olamadım sevgilisinden ayrılalı da çok az zaman olmuştu ben güvenemediğim için saçma sapan davrandım kendimi yanlış lanse ettim. Sanki çok kolay yakınlaşan biriymişim gibi oldu halbuki öyle değilim. Sonra ayrıldığı kişiyle barıştı beni muhtemelen deli falan sanıyor. Annem çok uzakta yaşıyor. Kimsem kalmadı kimseye anlatamam zaten. Buraya da çok detaylı yazamıyorum ama kendimden nefret ettim. Ölüp gideceğim artık. Her sabah aynı şey hayattan hiç zevk almıyorum.
Lütfen tedavi olur musunuz? normal değilsiniz. Konularınız ve siz. Intıhar vs. tedavi olmanız gerekiyor burdan baska kımse sıze yardım edemez sızden baska

Sanırım yakınlaşmak dediğin ileri boyut bir yakınlaşma.
Hep derim herkes ne yaşarsa kendisinedir yargılamak, sorgulamak asla bizlere düşmez. Fakaaatt yaşarken yaşadığınız şeyin sorumluluğunu alamayacaksanız yaşamayın arkadaş...

Canım merhaba, son zamanlarda büyük buhranda olduğunu anlatmışsın. Bir çok açtığın konuda da aynı şekilde konuşuyorsun yalnızlık seni bunaltmış. Kesinlikle bilirkişi falan değilim ancak ben de benzer süreçlerden geçtim, terk edildim ağladım sızladım arkadaşlarımla arama dağlar girdi yaptığım hatalar yüzünden. Seni anlamaya çalışıyorum ve ben kendimden korkuyordum o süreçleri geçirirken. Babam kanser hastası ve hastalığının ortaya çıkışı da benzer döneme denk gelmişti. Dediğim gibi kendime zarar vereceğimden korkuyordum. Senin yazdıklarını okuyunca resmen anılarım canlandı ama uzaktan bile olsa seni anlayan ve yanında olmak isteyecek biri olduğunu bil istedim. Aynı şehirdeysek seninle görüşmeye bile gelirim. Sadece bu zamanı atlatmaya çalış. Zor biliyorum ama eninde sonunda kurtulacağın bir psikoloji bu. Emin ol yalnız ölmeyeceksin ya da bu hep böyle sürmeyecek. Uzun süren depresyonun ardından o kadar güzel şeyler yaşadım ki. Asla yaşayacağıma inanmıyordum. Sende de böyle olacak. Umudunu kesme.

Konularınız hep erkekler üzerine. Kimsenin olmamasına imkan yok ki, en kötü katillerin bile kimsesi vardır . Birazcık toparlanma sürecine girsen sürekli mizmizlayana kadar toparlan veleyki kimsen yok bu olmayacak anlamına gelmez. Sen iyiles gerisi inan hallolur

bi sen bi de escobar, valla sitenin üzerine kara bulut gibi çöktünüz yorumların işe yaramaması konusunda
yorumları dikkate alıyor olsanız 50 sayfa konuşur derteşiriz amenna da
ama sizde bir cümlemiz bile bi farkındalık, bi değişim yaratmıyor
hep aynı konular aynı dertler, bizi iyice salak yerine koyuyorsunuz ikiniz de
insan yazıp yazıp 3 gün sonra hiçbir işe yaramadığını görünce sinirleniyor yani

sen bu yakınlaşma konusunu herifin zihniyeti yüzünden kafana takmadıysan benim de adım sino değil
herif ben herkesle yatayım kalkayım ama benim kadınıma kimse dokunmamış olsun kafasında biri
sen de bunu bildiğin için, ay ben bununla çabuk yakınlaştım kesin beni test etti bende o testi geçemedim o yüzden herifi elimden kaçırdım kafasındasın
bu böyle değilse ben de bişey bilmiyorumdur bu hayatta.

6 Şubatı yaşamış biri olarak insanların canını bu kadar kıymetsiz görmesine çok kızıyorum. Sen değerlisin ve yaşamayı hak ediyorsun. Dünya bir tane erkekten ibaret değil. Sorumluluğunu alabilirim diyorsan barınaktan evcil hayvan sahiplen mesela? Her zaman sarılacak biri olur yanında. İnsan sosyal bir varlık, yanında kendi cinsinden birini istemen de çok normal ama ruhunu iyileştirdikten sonra topluma karışıp onu da edinirsin.
bu o kadar güzel bi tavsiye ki
benim kedim var mesela. dünyalara bedel
dibimden ayrılmıyor, tv karşısında otururken bile yanıma sokulur
gece beraber uyuruz asla bensiz uyumaz. illa patilerini bana değdirip uyuyacak, temas bağımlısı
bazen yalnız uyumak istiyorum, kapıya geliyor miyavlıyor dayanamıyorum alıyorum yanıma
asla kalbini kırmak istemiyorum
dışarıdayken özlüyorum falan eve gider gitmez bolca öpüp seviyorum
ne zaman uzansam gelir yanıma yatar
bir kedinin bir köpeğin sevgisi bir sürü insanın sevgisine bedel valla kimse kusura bakmasın
hele köpekler... onların sadakati ve duygusallığı beni benden alıyor
bahçeli evim olmadığı için köpek sahiplenemedim, kediden de çok memnunum
ama hayatımın bi döneminde mutlaka bi köpeğim de olsun istiyorum

Nolur yardım edin
Bırak ne düşünürse düşünsün ya !

Nolur yardım edin
Sevgilisinden ayrılalı az bir zaman olmuş bir insandan herkes çekinirdi kafasında soru işareti olurdu istemezdi siz niye kendinize bu kadar yükleniyorsunuz ? Doğru bir karar verdiğinizi hemen eski sevgilisine dönmesinden bile anlayabilirsiniz ayrıca sizi deli felan sanması da umrunuzda bile olmasın hayatınızdan çıkmış gitmiş bir insanın sizi ne sandığıyla ilgilenmeyin boşver her bitiş bize yeni güzellikler getirir yeter ki sen görmek iste 🙏🏻

Konularınız aşağı yukarı biliyorum hep aynı minvalde . Belli ki İlişki yönetimini bilmiyorsunuz ve hayatınızı yonetemiyorsunuz, tercihleriniz hep sizi üzecek tarzda . Açıkça şudur ki işin içinde yanlış psikolojik örüntüler var . Şuan belki maddi olarak karsilayamazsiniz ama iyileşmek böyle birşey . Ruh sağlığınızı iyilestirmek ve istediğiniz o birliktelik hayatını yakalamak için terapi şart. Bir şekilde bu terapi mevzusunu onceleyin ve bütçe ayırın yoksa bu böyle yaşlanana ve elinizde güzelliğiniz den gencliginizden birşey kalmayana dek sürer . Siz hayattan beklerken hayatta sizden bekliyor zira. Yalnız mı öleceğim diye yanlış kararlar içinde debelenmeyin hayat kaliteniz düşüyor

Canım merhaba, son zamanlarda büyük buhranda olduğunu anlatmışsın. Bir çok açtığın konuda da aynı şekilde konuşuyorsun yalnızlık seni bunaltmış. Kesinlikle bilirkişi falan değilim ancak ben de benzer süreçlerden geçtim, terk edildim ağladım sızladım arkadaşlarımla arama dağlar girdi yaptığım hatalar yüzünden. Seni anlamaya çalışıyorum ve ben kendimden korkuyordum o süreçleri geçirirken. Babam kanser hastası ve hastalığının ortaya çıkışı da benzer döneme denk gelmişti. Dediğim gibi kendime zarar vereceğimden korkuyordum. Senin yazdıklarını okuyunca resmen anılarım canlandı ama uzaktan bile olsa seni anlayan ve yanında olmak isteyecek biri olduğunu bil istedim. Aynı şehirdeysek seninle görüşmeye bile gelirim. Sadece bu zamanı atlatmaya çalış. Zor biliyorum ama eninde sonunda kurtulacağın bir psikoloji bu. Emin ol yalnız ölmeyeceksin ya da bu hep böyle sürmeyecek. Uzun süren depresyonun ardından o kadar güzel şeyler yaşadım ki. Asla yaşayacağıma inanmıyordum. Sende de böyle olacak. Umudunu kesme.
Bir erkek için denmesi kalbimi kırıyor mesela burda. Çünkü öyle değil inanın yaşamayan bilmiyor

Konularınız aşağı yukarı biliyorum hep aynı minvalde . Belli ki İlişki yönetimini bilmiyorsunuz ve hayatınızı yonetemiyorsunuz, tercihleriniz hep sizi üzecek tarzda . Açıkça şudur ki işin içinde yanlış psikolojik örüntüler var . Şuan belki maddi olarak karsilayamazsiniz ama iyileşmek böyle birşey . Ruh sağlığınızı iyilestirmek ve istediğiniz o birliktelik hayatını yakalamak için terapi şart. Bir şekilde bu terapi mevzusunu onceleyin ve bütçe ayırın yoksa bu böyle yaşlanana ve elinizde güzelliğiniz den gencliginizden birşey kalmayana dek sürer . Siz hayattan beklerken hayatta sizden bekliyor zira. Yalnız mı öleceğim diye yanlış kararlar içinde debelenmeyin hayat kaliteniz düşüyor
Evet bilmiyorum maalesef

bi sen bi de escobar, valla sitenin üzerine kara bulut gibi çöktünüz yorumların işe yaramaması konusunda
yorumları dikkate alıyor olsanız 50 sayfa konuşur derteşiriz amenna da
ama sizde bir cümlemiz bile bi farkındalık, bi değişim yaratmıyor
hep aynı konular aynı dertler, bizi iyice salak yerine koyuyorsunuz ikiniz de
insan yazıp yazıp 3 gün sonra hiçbir işe yaramadığını görünce sinirleniyor yani

sen bu yakınlaşma konusunu herifin zihniyeti yüzünden kafana takmadıysan benim de adım sino değil
herif ben herkesle yatayım kalkayım ama benim kadınıma kimse dokunmamış olsun kafasında biri
sen de bunu bildiğin için, ay ben bununla çabuk yakınlaştım kesin beni test etti bende o testi geçemedim o yüzden herifi elimden kaçırdım kafasındasın
bu böyle değilse ben de bişey bilmiyorumdur bu hayatta.
Evet biraz var bu. Yorumlarınız inanın iyi geliyor ben kendimi aşmaya çalışıyorum. Tespitleriniz çok yerinde. Kendime de çok kızıyorum inanın

Ay ne kadar aşırı orijinal bir dert hiçbirimiz böyle bir şey yaşamadık. Yahu ilişkide saçmalayıp kendini olduğundan farklı göstermemiş kaç kişi vardır. Üniversitedeki ilk sevgilim muhtemelen beni kıskanç bir manyak zannediyor ki yani normalde hiiic kıskanç değilim, düşündükçe farkettim ki ben o adama o kadar guvenmemisim ki sürekli birilerinden kıskanıp burnundan getirmisim. Sonraki sevgililerimi hiç kıskanmadım, çünkü öyle bir vibe almamışım onlardan. Hiç unutmam bir gün sinirden eve kitlemistim bir arkadaşıyla buluşmaya gitmesin diye. Şimdi arkamdan manyak diye anlatiyordur ama bilin bakalım ne oldu, biz ayrıldıktan 2 sene sonra o kızla evlendi🙄 ama manyak, kıskanç, olmayan şeyleri iddia eden, o kızla kardeş gibiler sen fesatsin denen bendim🤕 karşıdaki benim manyak olduğumu düşünüyordur demeden önce ben neden manyak gibi davrandım ya diye siz bi düşünün bakalım asıl manyak kimmiş. Alt tarafı karı parası yiyen sidiklinin hakkinizdaki fikri için 10 ezik büzük 2 de intihar konusu açtınız 🙄

Geçer gider bomboş bir problem bu. Psikolojik destek alamamak da bana biraz özellikle depresif kalıp şikayet etmek istiyormussunuz izlenimi veriyor. İnsan içtiği sigaradan kısar, ek bir iş yapar yine online bile olsa biriyle görüşür.

Cileklivanilin ben seni denk geldikce okuyorum ve sen gayet akılli ve farkındaligi yüksek bi genc kadinsın.Ama son zamanda kendini o kadar cok irdeledin ki ,duygusal olarak dövdün resmen.Hata yaptiysan yaptin ,dikkatini çekeyim sen nparsan yap o adam yine eskisine gidecekti.Senin hakkinda düşündükleri de artık seni bağlamaz.Bırak artik gecmisi de ,kendini bu kadar hırpalamayı da.Hayatına odaklan öyle ya da boyle.Iliskerde ne yapacagını şasiriyorsan agır ilerle.Fiziksel yakınlık konusunda temkinli ol.Bir tane hayatın var ,onu da beş para etmez erkekler yüzünden kendini tuketerek geçirme lütfen.Öz sefkate ihtiyacın var bunu kendinden esirgeme.

X