KIZLAR YARDİM EDİN

queenee

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2024
9
5
hamile olduğumu öğrendiğimde muayeneye gittim hemen doktor 6 haftalık olduğunu keseyi gördüğünü ama rahim ters olduğu için bebeği göremediğini söyledi vajinal bakmak istedi ama ben korktuğum için istemedim doktor da büyüyünce görürüz bebeği o zaman dedi şuan 8+5 deyim kontrole yarın gidicem sizce görünür mü bebek Allah korusun boş gebelik olmasından da korkuyorum psikolojim bozuldu

hamile olduğumu öğrendiğimde muayeneye gittim hemen doktor 6 haftalık olduğunu keseyi gördüğünü ama rahim ters olduğu için bebeği göremediğini söyledi vajinal bakmak istedi ama ben korktuğum için istemedim doktor da büyüyünce görürüz bebeği o zaman dedi şuan 8+5 deyim kontrole yarın gidicem sizce görünür mü bebek Allah korusun boş gebelik olmasından da korkuyorum psikolojim bozuldu
keşke bu kadar kendinizi ve bebeğinizi strese sokacağınıza muayenenizi vajinal olabilseydiniz. Cevabını 2 hafta önce alır gönlünüz rahat olurdu. Şimdi bu gerginliğin ikinize de hiç faydası yok ki. Gönlünüzü ferah tutmaya çalışarak kontrolünüzü bekleyin inşallah bir aksilik çıkmayacaktır 🤍

Lütfen biri beni aydınlatsınn ben 12 Aralık'ta düşük yaptım 10 Ocak regl oldum. Beklenen adet tarihim 7 Şubattı. Ama olmadım. Şubat 29 da test yaptım fakat yine birşey çıkmadı. 7 Mart'ta kan verdim kanda beta HCG yüksekte çıktı dosya eklerim. Daha sonra 8de kadın doğuma gittim kese çok küçük dedi geç döllenme olabilir dedi. 2 şubattan hesaplarız dedi. ( 29 Şubat'ta negatif çıkan test peki) Neyse haftaya gel dedi. Kalp atışı için gittik karından bakıyor yok gibi birşey diyor vajinal bAktı diyor ki kese gelişmemiş boş olabilir o kadar kısa sürede bebek görünüyor mu ya. Dediğine göre o gün 6. Haftalık oldum ama brn Şubat'ta test yaptım üç tane hiç mi birinde çıkmazdı. Lütfen yardımcı olun bebeğimi görecek miyim😭

X