Kızlar yardım karar vermem gerekiyor

Merhabalar sizlere bişey sormak istiyorum benim 3. Buçuk yıllık bir ilişkim var ve birbirimizi çok seviyoruz ama o çok takıntılı çıkma gezme tenin görünmesin o bu şu derken baya kiskanç ve ben şuan üniversite okuyorum ama o lise mezunu askerde şuan benim için iki yillikta olsa bir bölüm kazanamazmisin dedim bana dediği tek şey kafam almiyo lise mezununa malesef kolay kolay iş vermiyolar ailem beni sana vermez diyorum benimle tartışıp ders çalışmayı kafasının almadığını söylüyo askerden sonra söz ve evlilik istiyo ama benim hayallerim var okumak çalışmak ama o bunları istemiyo çok üzgünüm napabilirim benim kararlarıma saygı duymuyo beni düşüncelerinizle güzel bir yola suruklermisiniz ben hayatımda ilk defa kendim için bişey yapmaya karar verip ilişkimi bitirip hayatıma bakmaya karar verdim napmaliyim
Adam hem eğitim hem zihniyet olarak senden çok aşağıda, düşünmeye gerek var mı?

Hayır bir de aşağılık kompleksi de var belli ki; okuma çalışma vs vs. Tenin görünse ne olacakmış? Harcamayın kızlar kendinizi böyle manyaklarla. Bırak, sal ipini gitsin; kendi gibi birini bulsun.

Merhabalar sizlere bişey sormak istiyorum benim 3. Buçuk yıllık bir ilişkim var ve birbirimizi çok seviyoruz ama o çok takıntılı çıkma gezme tenin görünmesin o bu şu derken baya kiskanç ve ben şuan üniversite okuyorum ama o lise mezunu askerde şuan benim için iki yillikta olsa bir bölüm kazanamazmisin dedim bana dediği tek şey kafam almiyo lise mezununa malesef kolay kolay iş vermiyolar ailem beni sana vermez diyorum benimle tartışıp ders çalışmayı kafasının almadığını söylüyo askerden sonra söz ve evlilik istiyo ama benim hayallerim var okumak çalışmak ama o bunları istemiyo çok üzgünüm napabilirim benim kararlarıma saygı duymuyo beni düşüncelerinizle güzel bir yola suruklermisiniz ben hayatımda ilk defa kendim için bişey yapmaya karar verip ilişkimi bitirip hayatıma bakmaya karar verdim napmaliyim
Verdiğin kararda emin adımlarla ilerlemelisin. Üniversite okuyormuşsun bir iş hayatın sosyal hayatın olacak ileride. Tenin gözükmesin dışarda gezme diyen bir insan evlenirsen sana neler yapabilir? Hiç bir erkek için hayallerinden vazgeçme hele ki seni baltalamak isteyen bir erkek için gerçek sevgi sevdiğinin hep daha iyi şartlarda olmasını istemek onun için iyi dileklerde bulunmaktır. Ayrıl arkana bile bakma. Karşına kimler kimler çıkar daha

Aşağılık kompleksine şimdiden girmiş, seni de aşağı çekmek istiyor. Sevgiliyken böyle olanı evlendiğinde düşünemiyorum. Birkaç yıl sonra özgüveni yerle bir edilmiş, ezilen biri olarak konu açmak istemiyorsan ayrıl, hayatına yoluna bak ve senin gibi düşünen biriyle ömrünü birleştir. Bu hayat başkalarının dar görüşüne göre yaşamak için çok kısa🎈

Yani karakterine baksam elle tutulur bir yanı yok. Artık üniversite kazanmak çok kolay ha bitirmek için biraz emek lazım. Bunlar çok zor şeyler değil. İstese yapar.. hele ki siz okuyorsunuz daha istekli olması lazım.
Ama bunlar yok ve asker dönüşü nişan düğün yangından mal kaçırır gibi. Eğitim hayatınızı kimsenin lafına bırakmayın..
Okuyun. Hatta çalışın mutlaka sonrasında.
Şu durumda ayrılık ikiniz için de en doğrusu
Hakkınızda hayırlısı olsun.

Üzgünüm, olacak bir ilişki değil. Egitim farkını her alanda hissedeceksin . Hiç baskı altında hissetmeyin kendinizi. Bence önüne bak.

ilk defa kendim için bişey yapmaya karar verip ilişkimi bitirip hayatıma bakmaya karar verdim napmaliyim

İlk defa ise yapmalisin! Ilk defa kendin icin nedir . Hayat zaten senin kendin icin yasamalisin. . Üniversiteyi bitirince belki de sen onu istemeyeceksin neden şimdiden bu yükün altına giriyorsun

Bende öyle düşünüyorum
İlk defa kendim için bir karar veeicem
ilk defa kendim için bişey yapmaya karar verip ilişkimi bitirip hayatıma bakmaya karar verdim napmaliyim

İlk defa ise yapmalisin! Ilk defa kendin icin nedir . Hayat zaten senin kendin icin yasamalisin. . Üniversiteyi bitirince belki de sen onu istemeyeceksin neden şimdiden bu yükün altına giriyorsun
İnan bana çok pişmanım çocukluğumu verdim

Adam hem eğitim hem zihniyet olarak senden çok aşağıda, düşünmeye gerek var mı?

Hayır bir de aşağılık kompleksi de var belli ki; okuma çalışma vs vs. Tenin görünse ne olacakmış? Harcamayın kızlar kendinizi böyle manyaklarla. Bırak, sal ipini gitsin; kendi gibi birini bulsun.
Çok haklısın gerçekten

Boyle biriyle asla asla hayatinin hatasini yaparsin gez oku calis evlilik kacmiyor ailen seni boyle biriyle omrunu harcayasin diye yetistirmedi uzme onlari ve kendini

Kafam almiyoo erkegi ustelik maco ve lise mezunu... daha kotusunu bulabilme ihtimalin cok az tatlim. 3.5 yil bununla nasil gecti, muhtemelen uzak iliskiydi sanirim. Ardina bakmadan kac. Yok mu senin bolumde eli yuzu duzgun niyeti iyi bi cocuk? Oyle birine bak, asla uzulme bu adam icin.

Kafam almiyoo erkegi ustelik maco ve lise mezunu... daha kotusunu bulabilme ihtimalin cok az tatlim. 3.5 yil bununla nasil gecti, muhtemelen uzak iliskiydi sanirim. Ardina bakmadan kac. Yok mu senin bolumde eli yuzu duzgun niyeti iyi bi cocuk? Oyle birine bak, asla uzulme bu adam icin.
Var kuzum gayet iyi niyetli akıllı okumamı isteyen ve beni gerçekten çok seven ama hiç şans vermedim beraber olduğum çocuğa haksızlık olmasın diye ama o hala seviyor

X