Kizlar yardim lutfen:(

jojobe

Üye
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2014
64
12
Bu benim ilk konum bugun uyeligim aktiflestirildi ve sizle sikintimi paylasmak istiyorum yardimci olursaniz sevinirim 6 senelik bi iliskim allaha sukur cok ama cok buyuk bi sorunumuz yok sadece 6 senede ikimizde cok tahammulsuzlestik tartismalarimiz buyuyor kavga ediyoruz ve birbirimiz kiriyoruz onu cok seviyorum oda beni cok seviyo ama mesajda telde olmuyo yanyanayken hicbi sorunumz yok okadar iyi anlasiyoruz ki evlenmek istiyo ailem biliyo onun aileside biliyo benim babam haric ama iki senemiz var ve ben bu iki sene napicam bilmiyorum nasil olucak nasil becericez hicbi fikrim yok:KK43:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canım bu her ilişkide mutlaka yaşanıyor biraz uzak kalmayı deneyin birbirinizden yada farklı şeyler yapın birlikte

Zaten haftada bir bulusuyoruz calisiyo haftasonlari ancak firsat buluyoruz bende okadar bunaliyorum ki cevremdeki nisanlanan sozlenen kizlara okadar ozeniyorum ki okulum bittikten sonra soylemeyi dusunuyorum muhim olan bizim bu tartismalarimi azaltmamiz ikimizde cok hirciniz cunku ben onun kiz versiyonu gibiyim ayniyiz

Bu benim ilk konum bugun uyeligim aktiflestirildi ve sizle sikintimi paylasmak istiyorum yardimci olursaniz sevinirim 6 senelik bi iliskim allaha sukur cok ama cok buyuk bi sorunumuz yok sadece 6 senede ikimizde cok tahammulsuzlestik tartismalarimiz buyuyor kavga ediyoruz ve birbirimiz kiriyoruz onu cok seviyorum oda beni cok seviyo ama mesajda telde olmuyo yanyanayken hicbi sorunumz yok okadar iyi anlasiyoruz ki evlenmek istiyo ailem biliyo onun aileside biliyo benim babam haric ama iki senemiz var ve ben bu iki sene napicam bilmiyorum nasil olucak nasil becericez hicbi fikrim yok:KK43:

yaşlarınız kaç acaba?
uzun süreli ilişkiler iki türlü..birinde daha çok bağlandığın..birinde gittikçe çantada keklik görüp uzaklaştığın..

Ikimizde 22yasindayiz nasl desem bizimki cok farkli ole kotu olaylarimiz hic olmadi bagliyiz birbirimize diyorum ya yanyana hic bi sorunumuz ama gel gor ki iste bole olaylar oluyo kavgalar kucuk seyler ama buyuyor ve ben fazla dirdir yapiyorum galiba:KK43:

olaylari kesinlikle buyutmemeye bak canim. masallah 6 yillik bi iliski.benimki de dort yillik daha onumde cok var :KK43: ben de dusunuyorum bunlari surekli ve aklima gelen en mantikli cozum sakin kalmak. sevgilin cabuk sinirlenen biriyse eger o sinirlendigi zaman senin sakin kalabilmen gerek. ayni fedakarligi arada o da yapmali tabi. iki yil goz acip kapayana kadar gecer dert etme. ins daha cok baglanirsinix birbirinize :)

aceleniz ne ya? daha 22 diyorsun. biraz hayatını yaşamaya bak. telefonda sorunlar yaşanır çünkü yanlış anlaşılmalara müsait. özellikle mesajlaşarak iletişim kurmaktan kaçının.

Sence büyük sorununuz yok mu

Ikinizde yan yanayken cok iyi anlastiginizi,bi sorununuzun olmadiginin farkindaysaniz sorun yok,mesajla filan tartissaniz bile bu onemsiz,yuzyuze olsak bu sorunu halledebilirdik diye dusunup ettiginiz laflara dikkat edersiniz,birbirinizi kirip incitmezsiniz.
Mesajlasma zaten cok duygusuz birsey,hissettigini karsindakine hissettiremiyosun en onemlisi bu bi kere.

aşılamayacak bir sorununuz yok bence..
bazı zamanlarda anne baba kardeslerimize karşı bile tahammülsüzleşebiliyoruz..

bazı dönemlerde bu tarz uzaklaşmalar, kavgalar olabiliyor. dediğim gibi cok uzun bir zaman. sen olumlu ve sabırlı olmaya calış canım illa ki erkek arkadasında bu durumu farkedip düzeltmeye calışır..

Son düzenleme:
Kizlar hepinize cok tesekkur ederim yorumlariniz icin ilk once acele konusuna gelince 6 senelik bi beraberlik ve ustune bi iki sene daha eklenicek hemen evlilik olmaz askerlik nisan gelip gtmeleri falan derken 25 yasnda olucaz ki bana gore bi kadin icin ideal yas erkek icin erken diyeblrsinz ama allahima sukur isi gucu var arabasi evi herseyi var maddi acidan bi sikintimiz olmicak ama kavgalara gelirsek belli sureden sonra yada buyudugumuz icin artik bazi seylere tahammul kalmiyo en azindan kendim icin 6 seneden sonra bukadr birbrmizi tanidiktan sonra hersey mukemmel olsun istiyorum mesajda telde kesinlikle olmuyo dahada buyuyo bende onu tetikliyorum oda beni tetikliyo diliyorum allahtan su mubarek gunde kavgasiz gurultusuz 2 seneyi atlatalim bekliyorum ve karar verdim artik kendimi tutucam akisina birakicam herseyi

seninle aynı durumdaydık nişanlımla şimdi evlendik hiç bir sorunumuz yok gayet iyiyz nişanlıyken bile tel da, mesaj da bile anlaşamıyorduk mesaj da bir kelime yanlış olsun tamam olay büyür birbirimizi beklemeden yazsak ne yazdın, anlamadım, kime dedin çıkıyor tartışma ama yanyanayken bir şey yok şimdi evliyiz 2 ay oldu gayet iyiyiz allaha şükür her nişanlılık da olur birbirinizi tanırsınız yada huyunu suyunu , nasıl biri olduğunu öğrenmiş olursun sinirlimi, asabimi, şiddete meillimi her şey nişanlılık da anlaşılıyor merak etme bir sorunun olacağını sanmıyorum

seninle aynı durumdaydık nişanlımla şimdi evlendik hiç bir sorunumuz yok gayet iyiyz nişanlıyken bile tel da, mesaj da bile anlaşamıyorduk mesaj da bir kelime yanlış olsun tamam olay büyür birbirimizi beklemeden yazsak ne yazdın, anlamadım, kime dedin çıkıyor tartışma ama yanyanayken bir şey yok şimdi evliyiz 2 ay oldu gayet iyiyiz allaha şükür her nişanlılık da olur birbirinizi tanırsınız yada huyunu suyunu , nasıl biri olduğunu öğrenmiş olursun sinirlimi, asabimi, şiddete meillimi her şey nişanlılık da anlaşılıyor merak etme bir sorunun olacağını sanmıyorum

Yorumunuz icin cok tesekkur icimi rahatlattiniz insallah bende onu umuyorum ayni seyleri yasiyoruz niye yazmadin naptin aklina gelmiyormuyum falan filan malum klasik sevgili mesajlari yanyanayken hcbir sorunumz yok evet sinirli biraz ama yanindayken sinir falan aliyorum bise olmuyo oda ayni seyleri soyluyo diyo evlendgmz zaman olmaz duzelicek hersey diye bende aynisini dusunuyrm hatta gecenlerde konusu acildi dedim ciddi biseyimz olsun senn kavga etmeye vaktimiz ble olmicak kosturmadan hazirliklardan insallah dedginiz gibi olur sizde cok mutluymussunuz allahim bozmasin bir omur bole devam edersiniz insallah sizde benim icin dua edin ve atlatalim su gunleri zaman akip gitsin bole huzursuzluk yasamak yasatmak istemiyorum

Ikimizde 22yasindayiz nasl desem bizimki cok farkli ole kotu olaylarimiz hic olmadi bagliyiz birbirimize diyorum ya yanyana hic bi sorunumuz ama gel gor ki iste bole olaylar oluyo kavgalar kucuk seyler ama buyuyor ve ben fazla dirdir yapiyorum galiba:KK43:

sevinerek aynı sorunları zamanında yaşadığımı, eğer bunun dışında ciddi bir sorununuz yoksa, telefon ve mesaj iletişiminin gerçek iletişim olamadığı, yanlış anlamalara yol açabildiğini söyleyebilirim. tabii her zaman görüşemediğiniz için telefon ile görüşüyorsunuz, ama gerçekten telefon konuşmalarında, hele de mesajlaşmalarda her zaman söylemek istediği şeyi olduğu gibi ifade edemiyor insan.
yüz yüze iken ise, söylediklerine ses tonun, beden dilin, sevgin ekleniyor ve daha kolay anlaşabiliyorsunuz.
bu yüzden, takma kafana, daha yakın olabildiğinizde düzelecek her şey.

merak etme şimdi birbirinizden uzaksınız bu tartışmalar doğal ben eşime evlenince herşey değişecek farklı olacak derdim. siz birbirinizden uzaksınız ama evlendiğiniz zaman herşey başka olacak her insanda sinirlilik vardır sinirli olmayan insan yoktur. evlendiğiniz zaman sensiz yatamaz, sensiz yapamaz, yerini arar merak etme sadece evlenince çok ilgi göstert erkekler ilgi isterler.

Simdide yapiyorum bilmiyorum cok sevdigim icin belkide kucuk bi bebek nasil sevilir azini yuzunu bole seviyorum canima katasim geliyor onu biliyorda bunu limoni oldukmu mahkeme gibi surati oluyo isteksiz soguk uzuluyorum haftasonu yaklasti yarin gorucem onu ben:)

üzülme kalbini temiz tut allaha dua et hakkında hayırlısını dile sen görevini yap sev, ilgi göstert ,merak et sen tüm görevlerini yap sana sorarsa sevgini , ilğini sorgularsa ben sana karşı herşeyi yapıyorum sen ne yapıyorsun benim için de eline koz verme koz verdin mi başına kalkar

X