Şampuan ve Saç Kremleri Kizlar yardim sampuan secimii

simla_t95

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2013
54
0
Bir suru sampuan kullandim farkli markalar kimi zaman iyi gldiler kimilerini ikinci kez kullandigimda sonuc husran su an head & shoulders kullaniyorum kepegim biraz azaldi ama saclarim gur oldugu icin hala kepek var sampuanim bitmek uzere yeni bi sampuan alicam aklimda elidor pembe kutuda olan , blendax ,dove yenilenen serisi ,komili (iyi diyenler var) ve pantene var Siz hangisini kullanip memnun kaldiniz bn komili haric hepsini kullandim ama nasi bi sonuc aldim bn bile cozemedim Sizce hangisi yardimm :KK43: :KK43:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

bence head shoulders gayet iyi, bende de kepek sorunu vardı, o biraz azalttı, çok şampuan değiştirince de kepek olluyor.

Bu saydigin firmalarin hepsi cok kotu. Hepsini denedim kepek yapti suan gratis yada watsonslarda bulabilecegin aussie kullanıyorum acayip memnunum.Kepek sorunun icinde dustan sonra sacina su sirke karisimi yapmani tavsiye ederim.

Bu saydigin firmalarin hepsi cok kotu. Hepsini denedim kepek yapti suan gratis yada watsonslarda bulabilecegin aussie kullanıyorum acayip memnunum.Kepek sorunun icinde dustan sonra sacina su sirke karisimi yapmani tavsiye ederim.

Benim sacima su sirke karisimi dahi kar etmedi :KK43:

Benim sacima su sirke karisimi dahi kar etmedi :KK43:

O dediginiz markalarin hepsi cok kopurur yani köpürmesiyle zarari dogru orantilidir bunu unutmayın.o dedigim marka cok guzel bulundugunuz yerde watsons yada gratis varya deneyin derim.ben cok uzun sure ufakken pantene ve dove kullandim.ozellikle dove u cok seviyordum ama bir iki saat icinde sacim yaglaniyordu.sonra bu sampuani alarak cozumu buldum.

X