Gelinlik Modelleri kızlar yardım sizce nasıl

.PinK.

Guru
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2009
49
0
kızlar sizce nasıl bu model üst kısmı çok beğendim ama altı pek hoşuma gitmedi başka nasıl bişey olabilir alt için fikirlerinize ihtiyacım var:bbo:

Eklentiler

• $7.JPG
    $7.JPG
    23,4 KB · Görüntüleme: 80
bence çok güzel altı da güzel ama alt kısmı çok yaygın bir mkodel değil belki de ilk bakışta o yüzden öyle üşünmüş olabilirsin ama ben de sana katılıyoruım üst kısmı gereçkten çok güzelkaydirigubbakcemile2

bencede butunuyle cok guzel bır gelınlık.. tereddut olmasın ıcınde emınım sanada cok yakısacaktır..

bi türlü bulamadım zaten altına uygun nasıl olur şu çok güzelmiş diyemedim üstünü çok beğendim ama altını pek beğenmedim

Neyl im canım o modeli biliyorum önce onu istiyodum ama straptez diye vazgeçtim azcık zayıfımda:eek: bu sefer kötü durur dediler bende bunu buldum askılı diye

hepinize teşekkür ederim kızlarŞeniz

bencede bütünüyle çok güzel bir gelinlik ben çok beğendim kii
zor beğenenlerdenim

bunlar nasil? baska bulamadim dosyamda bunlar vardi, üstüde güzel bence canim

Eklentiler

• $47110.jpg
    $47110.jpg
    21,6 KB · Görüntüleme: 53
  • $big_32.jpg
    $big_32.jpg
    28,2 KB · Görüntüleme: 63
  • $big_37.jpg
    $big_37.jpg
    27,2 KB · Görüntüleme: 47
  • $S801.jpg
    $S801.jpg
    32,8 KB · Görüntüleme: 61
Üst kısmı çok hoşmuş.Bu elbiseyi ben başka bir gece için beğenmiştim,askıları sizin seçiminiz andırdı bana.Belki tarlatanla hayal edilince alt kısmı sade olsa nasıl olacağı konusunda bir fikir verebilir.
af2c1.jpg

bence çok güzel...altıda üstüde çok şık...böyle farklı gelinlikleri seviyorum ben...klasik görülmüşlerden güzel...mutluluklar şimdiden

kızlar çok sağolun ya moral oldunuz vallahiŞeniz

secretworld gerçekten askılar aynı :) teşekkür ederim fikir içinŞeniz

kızlar son hali bu diktireceğim gelinliğim başka bi alt buldum uydurdum sizce nasıl olmuş bu halikaydirigubbakcemile2

Eklentiler

• $adsız copy.jpg
    $adsız copy.jpg
    26,2 KB · Görüntüleme: 65
hımmm çoooooook güsel ben çok beğendim modelide çaldım bile dosyamda bulunsun.zaten alt modeli sanırım pronovias bendede vardakaydirigubbakcemile3

X