Kızlar yardımcı olun:( tamponları cıkartasım gelıyor

medinealeynanur

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2008
218
3
KIZLAR GECTIGIMIZ PERSEMBE GUNU OLDUGUM AMELIYATTAN MEMNUNUM, SISLIK MORLUK HIC BIRSEYIM OLMADI, AMA SU TAMPONLARI CIKARTASIM GELIYOR, YA GECELERI NEFES ALAMIYORUM, AGZIM KUPKURU UYANIYORUM, SEN BIRDAHA UYU UYAYABILIRSEN, ARADAN GENE IKI SAAT GECIYOR, SANKI NEZLE OLMUSUM, INSALLAH ONUMZDDEKI SALI ALDIRICAM, AMA TAM EMIN DEGILIM, CUNKU GECTIGIMIZ CUMA, AMELIYATIN ERTESI GUNU ARAMAM GEREKIYORDU, UNUTTUM, AMA BENCE PROBLEM OLMAZ , INSALLAH CIKARSALAR DA KURTULSAM, SISLIKLER NE KADAR ZAMAN DA INECEK , YAN BANA TECRUBESI OLAN BIRAZ BENI AYDINLATSIN, SIMDIDEN TESEKKUR EDERIMopuyorumnanaktan

cnm senin ikinci kez ameliyatın deilmi bu..tamponun nsl oldugunu biliosundurr biraz zahmetlii gece yatarken yanına meyve suyu al ben saat başı uyanırdım bi yudum alırdım işe yarıyodu..12 gün tamponum kaldııı ben 15.gün çıkartcaklar sanıyodum kontrol için gittigimde çıkardı doktor okdr sevindimki 3 gün daha tampon eziyetini çekmiycem diye...20.günün sonunda kötü şişlikler bitmiş oluyooo...sık dişini bi kaç güne kurtulcaksın inş tampon illetinden:)

EVET NEMCIGIM, IKINCI AMELIYATIM, AMA OZAMNKI AMELIYATIMDA OKADAR YUZUM MOSMOR OLUP SISMISTIKI , TAMPONLARI KAFYA TAKMAYA FIRSATIM BILE OLMAMISTIkaydirigubbakcemile3 , SIMDI MORLUK SISLIK OLMAYINCA TAKTIM, AMA GECEN YIL HIC HATIRLAMIYORUM, GECE YARILARI UYANDIGIMI, SANKIBU KEZ DAHA BI CEKILMEZ OLDU TAMPONLAR, NEYSE COGU GITTI AZI KALDI SALI GUNU CIKACAKLAR UMARIM, BIDE ANLAMADIGIM, NEDEN BU SEFER HIC MORLUK , SISLIK FELAN OLMADIKI, AMA COK MEMNUNUM ELIME GELEN KEMIK CIKINTILARI YOK OLMUS BURNUMU BAYA BI ELDEN GECIRMIS BU SEFER GALIBA, EN KISA ZAMAND RESIMLERI EKLIYECEGIM.olumunekankayizsmile

EVET NEMCIGIM, IKINCI AMELIYATIM, AMA OZAMNKI AMELIYATIMDA OKADAR YUZUM MOSMOR OLUP SISMISTIKI , TAMPONLARI KAFYA TAKMAYA FIRSATIM BILE OLMAMISTIkaydirigubbakcemile3 , SIMDI MORLUK SISLIK OLMAYINCA TAKTIM, AMA GECEN YIL HIC HATIRLAMIYORUM, GECE YARILARI UYANDIGIMI, SANKIBU KEZ DAHA BI CEKILMEZ OLDU TAMPONLAR, NEYSE COGU GITTI AZI KALDI SALI GUNU CIKACAKLAR UMARIM, BIDE ANLAMADIGIM, NEDEN BU SEFER HIC MORLUK , SISLIK FELAN OLMADIKI, AMA COK MEMNUNUM ELIME GELEN KEMIK CIKINTILARI YOK OLMUS BURNUMU BAYA BI ELDEN GECIRMIS BU SEFER GALIBA, EN KISA ZAMAND RESIMLERI EKLIYECEGIM.olumunekankayizsmile

cnmm mşlh de kendine negüzle morarmamışsın..bende hiç morarmadımm küçücük bi morlugum bile yoktuu..gözlerimde kanlanmadıı..çok iyidim..inş tam istedigin gibi olmuşturrr.tamponları düşünmemeye çalışşşşşş az kalmış zaten:)

MASALLAH :nazar: NEMIM SANA DA TEKRAR GECMIS OLSUN CANIM, SENI TAKIP ETMEYE CALISIYORUM BITANEM, ZANNEDERSEM SENDE IKINCI KEZ AMELIYAT OLDUN DEGILMI, OYLEYSE SIMDI NASILSIN MEMNUNMUSUN, GALIBA 4 AY ONCE AMELIYAT OLMUSSUN, COK MERAK ETTIM BITANEM, ARKADASLIK TEKLIFI GONDERDIM BURDAN GORMEM MUMKUNMU, MERAK ETTIGIM ICIN,:1hug:

Kız tampon hiç çekip çıkarılır mı. Bırak dursun burnun daha iyi kaynar ve sabitlenir şeklini alır. Deniz suyu sık ve pamuklu çubukla burnun uc iç kısmını temizle rahatlarsın. Deniz suyu sık bol bol. Maalesef yapacak başka birşey yok. 5 gün tamponla kaldım beni hiç rahatsız etmedi. Öyle ballı uykular uyudum ki en azı 12 saatti. Sanırım ben çok şanslıymışım

MASALLAH :nazar: NEMIM SANA DA TEKRAR GECMIS OLSUN CANIM, SENI TAKIP ETMEYE CALISIYORUM BITANEM, ZANNEDERSEM SENDE IKINCI KEZ AMELIYAT OLDUN DEGILMI, OYLEYSE SIMDI NASILSIN MEMNUNMUSUN, GALIBA 4 AY ONCE AMELIYAT OLMUSSUN, COK MERAK ETTIM BITANEM, ARKADASLIK TEKLIFI GONDERDIM BURDAN GORMEM MUMKUNMU, MERAK ETTIGIM ICIN,:1hug:

yok cnm ben ilk kez ameliyat oldum şimdilik memnunumm..4-4 lük bi burun degil ama yüzüme yakışan bi burun...valla agrım sızım çok az oldu ama o pskolojiyi bidaha kaldıramam..burnum düşerse vurup zarar alırsa ozman mecbur olunur ama başka olamam cesaretsiz biriyim zaten..estetik olduguma hala inanamıyorum..:)

FREETALKING2010 CANIM BURNUM UN ICINI HABIRE DOLDURMUSLAR, AFEDERSIN DOMUZ BURNU GIBI SISIRMIS DR, NERESINE SIKACAM DENIZ SUYUNU, BURDA HOLLANDA DA DEMIKKI DEGISIK BU ZIKKIM TAMPONLAR,ohaoldumsmile , 6 YASINDAKI KIZIM, ANNE SELPAK KOY BURNUNUN ONUNE, PATLARSA BURNUN KOTU OLUR DIYOR , NEMCIGIM SEVINDIM BITANEM, INSALLAH OMUR BOYU SAGLIKLI BI SEKILDE KULLANIRSIN BURNUNU, SABIR IKI GUN NAPIM:a015:

Medinecigim tekrar gecmis olsun, burnunu gormek için sabirsizlaniyorum eminim cok guzel olmustur, tamponlari dusunmemeye calis, cookk guzel bir burnum olacak diye dusun, bu arada 4 yasindaki cimcimenin yorumuna bayildim, allah bagislasin :)

kk'da gordugum en guzel burunlardan biri halen 4 4 lük degil diyor yaa :) dayak mi istiyosun sennn :):eek:klava:

ayssssssss cnm yaaa şimdi nedesem bilemedim:)zemuszemusa.s.:1hug:tüm ameliyat olanların burunları güzel olur inş..piskolojik ve bedenen insan yıpranıyo..inş sonucu bunların hepsine deger :)

Tuonellacım saol canım, allah herkezın kuzusunu bagıslasın, acılarını yasatmasın, benım kız buyumusde kuculmus masallah, nem cım merak ettım bıtanem burnunu vallah, nasıl gorcem kız? Merak etmeyın tamponlar cıksın hemen resımlerı koyacagım, sımdılık super gıbı gorunuyor ama bılemem, ınsallah oyledır.

medine gecmis olsun... tamponlar sinir bozucu evt ama biraz sabırla çok güzel sonuçlar seni bekliyor olucak ..hayırlı olsun tekrar.. fotoları bekliyoruz acılınca :)

KIZLAR GECTIGIMIZ PERSEMBE GUNU OLDUGUM AMELIYATTAN MEMNUNUM, SISLIK MORLUK HIC BIRSEYIM OLMADI, AMA SU TAMPONLARI CIKARTASIM GELIYOR, YA GECELERI NEFES ALAMIYORUM, AGZIM KUPKURU UYANIYORUM, SEN BIRDAHA UYU UYAYABILIRSEN, ARADAN GENE IKI SAAT GECIYOR, SANKI NEZLE OLMUSUM, INSALLAH ONUMZDDEKI SALI ALDIRICAM, AMA TAM EMIN DEGILIM, CUNKU GECTIGIMIZ CUMA, AMELIYATIN ERTESI GUNU ARAMAM GEREKIYORDU, UNUTTUM, AMA BENCE PROBLEM OLMAZ , INSALLAH CIKARSALAR DA KURTULSAM, SISLIKLER NE KADAR ZAMAN DA INECEK , YAN BANA TECRUBESI OLAN BIRAZ BENI AYDINLATSIN, SIMDIDEN TESEKKUR EDERIMopuyorumnanaktan
merhaba,geçmiş olsun öncelikle...bende geçtiğimiz perşembe günü amliyat oldum. bugün tamponlarımı aldılar.tamponu alana kadar geçmeyecek sandım sıkıntım.Ama bugün o kadar rahatladım ki. şimdi perşembeyi bekliyorum, alçım çıkacak.o zaman iyice rahatlayacağım..tamponlara takılmamanı tavsiye ederim.Morluğun yoksa daha önemlisi ağrın yoksa şükür demelisin inan :) ben diyorum...tkrar geçmiş olsun, dediğim gibi tamponları düşünme..

canım bu ameliyatında kemiğe müdahale yapılmadığı için şişlik morluk olmmaıştır.sadece kıkırdak kısmıyla ilgiidir küçültme işlemin.kemik çıkıntıları olan yerlere kıkırdak eklmeiş olabilirrr.fazla olan yerlerde almıştır zaten sende fazlalık vardı oralardan kullanmıştır rahat ol bence.tamponuda takma allah aşkınaa güzellik için az dişi,ni sıkcan sendeeee:)o kadar sıkıntılardan sonra bu hiç gelmesi lazım

prujlanka sagol canim, sanada gecmis olsun, dedigin gibi takmamaya calisiyorum, zaten sali gunu 11 cikacak, ama acayib bir korku sardi, cunku gecen sene cok aci cektim tamponlar alinirken.mafoldumben . aynurcugum: dr ameliyattan sonra geldi anlatti ne yaptigini ama anlamadim dedigini sersem oldugum icin , ama skar dokusu olusup da aldigini biliyorum, burnumun alt kismindan , hani kesik olan yer oluyor ya acik ameliyatta iste ordan, ayni orayi d baya bi kucultmus ,burnumu onden biraz daralttip, biraz da kavis verdigini soyledi, albumumdeki onden cekilen resimdeki kemik cikintilari da torpulemis, baya iyi gibi, ama acayib merak ediyorum onden, sabir gerekiyor artik, neyse kendinize iyibakin optm. :)

Son düzenleme:
X