Kızlar yardimci olur musun kan pıhtılaşmasi

Merhaba acaba devlette oluyor mu bu testler kan pıhtılaşma mı bilmek istiyorum

Merhaba araştırma hastanelerinde yaptira bilirsiniz
Benim ilk gebeliğimde ğim de 12. Haftaya kadar düşük riskim vardı lekeler oluyordu normal dogum ve sağlıklı oldu aspirin kullanmadım. İkincisi 9 hafta gittiğimde kalbi durmuştu. Şuan hamileyim 10 haftalık ara ara kahverengi akıntı oluyor bi doktor coraspirin kullan diyor diğeri 2 doğumun var normal kiloda aspirin kullanma diyor leke var ya iyice kötü oldum

aynı sorun bende de var cnm dr transfer öncesi 2 ay ilaç ve iğne verdi ama henüz başlayamadım

Çok stres yapma ama yine de dikkat et ilk gebeliği normal geçirip sonraki gebelikte de ortaya çıkabiliyormus pıhtılaşma riskli gebelik grupbu dr ile görüşün bir inşallah sağ salim kucağınıza almayida nasip etsin rabbim

Kızlar kan pıhtılaşması testi nerede yapılıyor ne kadar sürüyor çıkması lütfen yardımcı olun
Kan pıhtılaşmasi hamile kaldığın zaman cok önemli vucut kan sıvı olarak değil pihli oluyır buda cocuk giden damarlara tıkıyor cocuk geliştirmiş yada düşük yapıyorsun bunu genetik bölümüne gidiyorsun vee genetik testi yaptırmak istiyorsun ama düşük olunca yapıyorsun 21 günde cıktı üniversite hastanesinde yapıyor test

Benimde ilk gebelikte hiç sıktımtı yoktu sonra düşükler yaptım vve kan pıhtılaşmasi dolayı oluyor istersen test yaptır bir

Hanımlar merhaba,
Protrombin zamanı:15,4
Protrombin aktivitesi:70,3
INR:1,25
bu sonuçlara göre sizce pıhtılaşmam varmı acaba?

Değerler normal yazıyor ama emin olamadım.

Eklentiler

• CB43D95E-2B35-4738-8474-839BD7CBFABB.jpeg
    54,9 KB · Görüntüleme: 114
Benim testimde trombofili panel analizi yazıyor bu tahlil sonuç sisteme düşmüyor dedi doktorum sen kan pıhtılaşmasi için olduğuna emin misin birde sen neden yaptırın bu testı ben düşük yapının ondan yaptırdım

Bu testten bendende istedi öncesinde genetik test yaptırdı genetikte 2 gen de pıhtılaşma çıkınca bu testten de istedi sizin değer normal ama genetik test değil cnm bu yaptırdığınız düşük yapanlar için yapılıyor genetik test

merhaba arkadaşlar temmuz ayında tüp bebek gebeliği 7.haftada kürtajla sonlandı.
sonrasında genetik test yaptırdık ve kan pıhtılaşmam çıktı.
şuan ikinci transferimin 11. günündeyim yarın ve pazartesi gün kan verececeğim..
adetin üçüncü günü oksapar 4000 ve aspirin 100 lük başladım.
eğer gebelik oluşursa bir hematoloji doktoru ile de devam etmek istiyorum kan değerlerimin takibi için.
hematoloji doktoruna ne zaman gitmeyelim bilginiz var mı.hcglerden sonra hemen gideyim mi kalp atışını duymayı bekleyeyim mi..

Gercekten bilmiyorum ben kadın doğum doktoru gittim herkez birsey yok dedi sonra bir doktor bulduk o söyledi sonuçlarima bakip bende aspirin kullanıyorum şuan 100 luk öyke söyledi doktorum hamile kalınca da igne hap kullanıcaz dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…