Kizlar yardımcı olur musunuz yerleşme kanaması mı enfeksiyon mu

Rojin ela

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2023
248
106
26
merhaba arkadaşlar 26 haziran da adet oldum normalde 2 3 gün önceden olurum bugün adet olmam gerekiyordu yaklasik 5 6 gündür 1 2 damla kahverengi leke geliyor kesiliyor dün affedersiniz az bir şey suluydu hala bir şey yok yerlesme kanaması yaşayanlar yardımcı olabilir mi

Aynı durumdayız, ben de 30 haziranda adet olmuştum. Adetime 4 gün var. Dün Beyaz akıntı gibi bi kahverengi akıntım oldu. Ara ara karnıma adet ağrısı gibi ağrı giriyor başka da hiç bir belirtim yok. Test yapıp umutlanmak istemiyorum

merhaba arkadaşlar 26 haziran da adet oldum normalde 2 3 gün önceden olurum bugün adet olmam gerekiyordu yaklasik 5 6 gündür 1 2 damla kahverengi leke geliyor kesiliyor dün affedersiniz az bir şey suluydu hala bir şey yok yerlesme kanaması yaşayanlar yardımcı olabilir mi

Merhaba, daha önce yerleşme kanaması yaşayan biri olarak, reglime 2 3 gün varken gün içerisinde hafif kahverengi 1 2 damla şeklinde akıntı olmuştu, sonra kesilmişti, gününü bekleyip test yapmıştım, pozitifti, test yapabilirsiniz

10 temmuzda eşimle değerlendirdik ilişki sırasında kahverengi leke geldi kesildi 1 hafta sonra 18 temmuzda başladı lekelenmelerim hala devam ediyor gebelik olsa idrar da çıkar miydi bugün

Aynı durumdayız, ben de 30 haziranda adet olmuştum. Adetime 4 gün var. Dün Beyaz akıntı gibi bi kahverengi akıntım oldu. Ara ara karnıma adet ağrısı gibi ağrı giriyor başka da hiç bir belirtim yok. Test yapıp umutlanmak istemiyorum
Benim de sadece belim de ağrı var 1 senedir istiyoruz inşallah olur çok kötü bu şekilde beklemek

Geç döllenme olayından bahsediyorlar, geç döllenme olduysa çıkmayabilir biraz daha bekleyebilirsiniz

10 temmuzda eşimle değerlendirdik ilişki sırasında kahverengi leke geldi kesildi 1 hafta sonra 18 temmuzda başladı lekelenmelerim hala devam ediyor gebelik olsa idrar da çıkar miydi bugün
İlk gelen kahverengi leke yumurtlama zamanlarında normal sayılan lekedir son lekelenmelerin ise adet öncesi olan lekelenmelerdir.Aynısı bende her ay oluyor.Polip veya miyom olabilir mi diye hatta doktor operasyon yaptı ama elhamdülillah biyopsi temiz çıktı.Uzun olması can sıkıyor ama bir sorun barındırmıyor.

İlk gelen kahverengi leke yumurtlama zamanlarında normal sayılan lekedir son lekelenmelerin ise adet öncesi olan lekelenmelerdir.Aynısı bende her ay oluyor.Polip veya miyom olabilir mi diye hatta doktor operasyon yaptı ama elhamdülillah biyopsi temiz çıktı.Uzun olması can sıkıyor ama bir sorun

Doktora göründüm hiç bir sorun çıkmadı çarşamba gününe randevu aldım tekrar bir daha gideceğim

Yerleşme kanaması olabilir ama 10 gün geçtikten sonra Dr a gidip test yaptır bence çünkü erken testlerin çoğu sonuç vermiyor. Ben de aynı durumdayım ama benim 19 gün gecikti. İdrar testi de kan testi de negatif. Son 3 gündür kahverengi leke görüyorum bugün birkaç damla kanamam oldu. 5 gün sonra Dr randevum var dua edin nolur 🙏 Umarım sen de güzel haberler alırsın.

Yerleşme kanaması olabilir ama 10 gün geçtikten sonra Dr a gidip test yaptır bence çünkü erken testlerin çoğu sonuç vermiyor. Ben de aynı durumdayım ama benim 19 gün gecikti. İdrar testi de kan testi de negatif. Son 3 gündür kahverengi leke görüyorum bugün birkaç damla kanamam oldu. 5 gün sonra Dr randevum var dua edin nolur 🙏 Umarım sen de güzel haberler alırsın.
19 gün uzun bir süre değil mi çıkması lazımdı diye biliyorum inşallah güzel haberler alırsın Rabbım isteyen herkese nasip etsin umarım güzel haberlerle geliriz ❤️

Ayy min inşallah ama sanmıyorum kendi adıma .s Bugün kanamam oldu rengi tam kırmızı değil ilaçlar etkiledi sanırım. Ama inşallah senin haberini güzel alırız da bize de moral olur 🥰

Bende hala hiç bir şey yok sadece Bi damla leke geldi oda kesildi çarşambaya randevu almıştım dayanamadım yarına aldım hayırlısı neyse o olsun 🙏

Canım merhaba,
Benzer sat ve bat durumundayız. Ben de 27 Haziranda olmuştum 26 Temmuz gibi bekliyorum. Bugün döngümün 28. günündeyim. Sabah uyandığımda çok açık pembe bir iki damla leke fark ettim adet olacağım diye düşündüm ama olmadı. Göğüslerim hassas acıyor. Bunlar gebelik şüphesi uyandırıyor ama bazen de bariz adet sancısı girip çıkıyor o da geri umudumu kesiyor. Sadece karnıma girse neyse de mesela bacaklarıma da bir anda adet döneminde olan sancıdan giriyor. Yok diyorum bu adet belirtisi. 3 gün önce erken gebelik testi yapmıştım negatifti. Son 1 adet testim kaldı o yüzden ben de çarşambayı bekleyeceğim olmazsam o gün yapacağım. İnşallah ikimiz de hamileyizdir 🙏 Seninki de kafa karıştırıcı. Yerleşme kanaması kısa sürer diyorlar bir kez ya da bir iki gün. 5-6 gün sürmesi düşündürüyor. Ama bence korunmasız ilişkilerde bu tür sapıtmalar da oluyor. Ben kist miyom vs olduğunu düşünmüyorum inşallah da değildir.

Merhaba canım benim de normalde adetten 1 hafta önce adet sancilarim başlar normalde ağır geçiriyorum bu dönemi dediğin gibi bende bacaklarda ve belde agri var sadece adet oluyormuşum gibi hissediyorum ama kendimi kontrol ettiğimde hiç bir şey yok bende pek olacağını düşünmüyorum çünkü eşim geçen ay ameliyat oldu 1 senedir evliyiz ilk günden beri korunmuyoruz varikosel ameliyatı gebelik için bir engel durum teşkil etmiyordu ama ağrıları olduğu için oldu ve sadece bu ay 1 gün değerlendirdik 1 sene boyunca tüm yumurtlama gününü değerlendirdik olmadı bunda mı olcak diye de düşünmeden edemiyorum ama yerlesme kanaması falan da kafamı karıştırıyor bende evde gebelik testi yaptım negatif çıktı yarın olsun belli olcak artık

X