Kizlar yardımcı olur musunuz yerleşme kanaması mı enfeksiyon mu

Benim yeğenim yeni hamile onunda bu şekilde adeti geçtiğinden beri lekelenmeleri oluyormuş 3 aylık olcak hamileliği hala aynı şekilde ara ara lekelenmeleri oluyormuş doktor normal olduğunu söylemiş kişiden kişiye tabi ki belirtiler değişiklik gösterebilir ama buda kafamı karıştırıyor acaba diye düşünmeden duramıyorum

Merhaba canım benim de normalde adetten 1 hafta önce adet sancilarim başlar normalde ağır geçiriyorum bu dönemi dediğin gibi bende bacaklarda ve belde agri var sadece adet oluyormuşum gibi hissediyorum ama kendimi kontrol ettiğimde hiç bir şey yok bende pek olacağını düşünmüyorum çünkü eşim geçen ay ameliyat oldu 1 senedir evliyiz ilk günden beri korunmuyoruz varikosel ameliyatı gebelik için bir engel durum teşkil etmiyordu ama ağrıları olduğu için oldu ve sadece bu ay 1 gün değerlendirdik 1 sene boyunca tüm yumurtlama gününü değerlendirdik olmadı bunda mı olcak diye de düşünmeden edemiyorum ama yerlesme kanaması falan da kafamı karıştırıyor bende evde gebelik testi yaptım negatif çıktı yarın olsun belli olcak artık
Biz de bu ay yumurtlama gününden iki gün öncesine kadar değerlendirdik sonra eşim yurt dışına çıkmıştı canım. Bizim de 4. ayımız değerlendirme sürecinde diğer üç ay yumurtlama gününü bile değerlendirmiştik olmamıştı bunda da olmaz dedim ama yine de söylediğin gibi insan umutlanmadan edemiyor. Biz de 3 yıl 4 aylık evliyiz. 3 yıl korunduk 4 aydır da olmadı işte henüz. Bu ay soğan kürü deneyeceğim. Daha önce hiç denememiştim adet bittikten sonra başlayıp 15 gün sabah akşam içmeye çalışacağım. Eşime de keçiboynuzu pekmezi ve bir de protime men isimli bir takviye gıda kullanacağız. Gün aşırı ilişki şeklinde değerlendirmeye çalışacağız yine ama bunaltırsa bu ay kasmayacağım o şekilde. Çünkü diğer aylar kastık da ne oldu sanki :) Daha önce denemediyseniz tavsiye ederim. 8 ay deneyen bir arkadaşım 8. ay bu dediklerimi yaptığında hamile kalmıştı. Onların da sağlık sorunu yoktu ama olmuyordu. Sen de hiç dert etme stres en büyük engel. Hele yaşın 30’un altındaysa hiç kaygılanma zaten olur Allah’ın izniyle 🙏

Dediklerini yapmaya çalışacağım 25 yaşındayım bende sadece adete yakın bu şekilde acaba tuttu mu acaba hamile miyim diye düşünüyorum birde insan zaten vücudunu tanıyor ilk defa öyle olduğunu için heveslenmiyor da değilim inşallah bir an önce hayırlısı ile biz de bebek sahibi oluruz 🙏

Dediklerini yapmaya çalışacağım 25 yaşındayım bende sadece adete yakın bu şekilde acaba tuttu mu acaba hamile miyim diye düşünüyorum birde insan zaten vücudunu tanıyor ilk defa öyle olduğunu için heveslenmiyor da değilim inşallah bir an önce hayırlısı ile biz de bebek sahibi oluruz 🙏
Ben dayanamadım kan verdim, hamileyim. Bana çok dua edin ne olur. Siz de gidip bir kan verin. Dualarım sizinle 🙏🏻

Çok sevindim gözünüz aydın Allah sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin inşallah 🙏bugün randevum var gideceğim bende bakalım hayırlısı bol bol dua edin 🙏

Çok sevindim gözünüz aydın Allah sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin inşallah 🙏bugün randevum var gideceğim bende bakalım hayırlısı bol bol dua
Ben dayanamadım kan verdim, hamileyim. Bana çok dua edin ne olur. Siz de gidip bir kan verin. Dualarım sizinle 🙏🏻

Canımmm gözün aydın, hayırlı olsun. Rabbim sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin inşallah 🙏 Ederiz tabi ki dua, sen de bizlere et olur mu 🥰 Ben regl oldum, ağustosa kaldık artık nasipte varsa. BAT 22 Ağustos, 23ü eşimin doğum günü inşallah bu yıl böyle bir hediye vermek nasip olur ☺️

Canımmm gözün aydın, hayırlı olsun. Rabbim sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin inşallah 🙏 Ederiz tabi ki dua, sen de bizlere et olur mu 🥰 Ben regl oldum, ağustosa kaldık artık nasipte varsa. BAT 22 Ağustos, 23ü eşimin doğum günü inşallah bu yıl böyle bir hediye vermek nasip olur ☺️
Dua ediyorum hep, Allahım isteyen her kadina anne olma duygusunu yaşatsın 🙏🏻

merhaba arkadaşlar 26 haziran da adet oldum normalde 2 3 gün önceden olurum bugün adet olmam gerekiyordu yaklasik 5 6 gündür 1 2 damla kahverengi leke geliyor kesiliyor dün affedersiniz az bir şey suluydu hala bir şey yok yerlesme kanaması yaşayanlar yardımcı olabilir mi
Yerleşme kanaması bu kadar uzun sürmez

Enfeksiyon vardı idrar yolunda çok yüksek değer de değildi ama ondan olmuş olabilir mi birde bu ay değişik olarak b 12 ilacı kullandım bunlardan kaynaklı olabilir mi peki
Enfeksiyonun yapacağını sanmıyorum ama ilaç,hava sıcaklıgı vs etkili olabilir,ama eğer gebelik şüpheniz olursa hemen Dr a gidin çünkü böyle bir kanama tutunma kanaması olmaz Allah korusun düşük riski olur

Adetim de geçti 2 gün ama başka hiç bir şekilde belirtim yok sabah sancıla uyandım adet olcam dedim ama hiç bir şey yoktu Bi damla leke geliyor akşama kadar sadece o birde afedersiniz nimetle de kıyaslamak gibi olmasın da kahve telvesi gibi peçeteye geliyor

Benim de o şekilde bir gün geldi sonra adet oldum canım bence sen de olacaksındır. Hava sıcaklıkları ve ilaçlar çok etkili evet.

Kan sonuçlarım temiz çıktı ama doktor gebelikle ilgili bir şey söylemedi kanamam azalsın diye ilaç vericem dedi kanamam olmuyor dedim ki dedim o zaman adetin düzene girsin diye ilaç yazım dedim normalde düzenli bu ay böyle oldu dedim normal olabilir dedi ilaç verdi ağrı kesici o kadar acaba gebelikten şüphelenmedi mı Bi kaç gün daha bekleyeceğim bu şekilde devam ederse gidip sağlık ocağında test vericem

Merhaba, daha önce yerleşme kanaması yaşayan biri olarak, reglime 2 3 gün varken gün içerisinde hafif kahverengi 1 2 damla şeklinde akıntı olmuştu, sonra kesilmişti, gününü bekleyip test yapmıştım, pozitifti, test yapabilirsiniz
Sancınızda oldumu peki merak ediyorum benimki adet mi değilmi kahverengi akıntım var bugün adet günüm ama sabahın erken saatlerinden beri sadece az az kahverengi akıntım oluyor ve hafif hafif ağrılar

10 temmuzda eşimle değerlendirdik ilişki sırasında kahverengi leke geldi kesildi 1 hafta sonra 18 temmuzda başladı lekelenmelerim hala devam ediyor gebelik olsa idrar da çıkar miydi bugün
Eğer adet gününü geçmediyse erken gebelik testinde değilse çıkmaz kaç gün geçmesi gerek

X