Saç Rengi ve Saç Boyama kızlar yardımm (siyahtan kurtulmak istiyorum) :(

feride.54

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2009
48
0
34
evet kızlar başlıktanda anlayacağınız gibi saçlarımm siyah ve ben artık siyahtan çok sıkıldım ve değişim istiyorum::KK43:
ama bu rengi saçlarımdan nasıl atacağım konusunda bi fikrim yokk ve size danışmaya karar verdim
nolur yardım edin bana nasıl kurtulurum bu siyahtan
ve daha sonra ne renk yapacağım konusundad kararsızım
şöyle gözlerimi ortaya çıkaran bi ren istiyorum,
gözlerim canlı bi mavi değişik :KK70:
buğday tenliyim bana nasıl bi renk gider
yardımınıza ihtiyacım var kızlarrr :Saruboceq:senağlama

canım siyahtan tam anlamıyla kurutlman için sabırlı olman gerekir.uzun bi süreç oluyo çünkü bende saçımı siyahtan açtırdım

ya bu siyah çok kötü bi renk mi boyatan herkes kurtulmak istiyo ben de boyatmak istiyodum ama herkes vazgeçirdi bikaç arkadaşım destekliyodu beni sadece :KK43:

cnm uzun süre kullanmıcaksan ve çabuk sıkılan biriysen tavsiye etmek
yapışınca bırakmıoo =))

ya bu siyah çok kötü bi renk mi boyatan herkes kurtulmak istiyo ben de boyatmak istiyodum ama herkes vazgeçirdi bikaç arkadaşım destekliyodu beni sadece :KK43:

canım siyah güzel bi renk ama dönülmesi zor,şidi çok istiyo olabilirsin ama 6 ay sonra sıkılıp dönmke istersen çook uğraşman gerekir kızıl ve siyahı saçtan atmak zordur,bence de sakın boyatma çoğunluk ne diorsa bi bilinen bişe vardır ben 2 yıl uğraştım atmak için..

canım bende seninle aynı renklere sahibim ama saçımdan siyahı attım kendi rengime röfle yaptırmak istiyorum henüz karar vermedim,ama senn önce siyahı atman lazım saçından,açıcıyla açıp açık renge boyayıp yavaş yavaş saçından atmalısın..

canım siyah güzel bi renk ama dönülmesi zor,şidi çok istiyo olabilirsin ama 6 ay sonra sıkılıp dönmke istersen çook uğraşman gerekir kızıl ve siyahı saçtan atmak zordur,bence de sakın boyatma çoğunluk ne diorsa bi bilinen bişe vardır ben 2 yıl uğraştım atmak için..

çok teşekkür ederim canım yorumun için:)

canım bende seninle aynı renklere sahibim ama saçımdan siyahı attım kendi rengime röfle yaptırmak istiyorum henüz karar vermedim,ama senn önce siyahı atman lazım saçından,açıcıyla açıp açık renge boyayıp yavaş yavaş saçından atmalısın..

cnm bende artık açıcı falan bişi düşünücem
yazık saçlarımıza valla çekmediği çile kalmadı valla
boyadan boyayasenağlama
küllü bi rek denesem diorum nasıl olur acaba
küllü kumral gibi
neyse ilk önce siyahı atmam gerek
allahım yardım ett:Saruboceq:
kızlar çok tşkler cevaplar ve ilginiz içinyerimseniben
öpüldünüz:1hug:

evet canım önce siyah gitsin saçından sonra küllü renkeler yakışır sana :)

X