Trend Ayakkabı Modelleri Kızlar yeni bir bot aldım nasıl sizce?

Bot Modelleri, Çizme Modelleri, Topuklu Ayakkabı Modelleri, Babet Modelleri

Fountain

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2008
3.199
119
çok ucuza aldım 24 tl

Eklentiler

• $Görüntü009.jpg
    $Görüntü009.jpg
    97 KB · Görüntüleme: 123
ben topuklu severım genelde duz seylerden hoslanmam ama kıs gunu topuklu zor oluyo dolgu topuk cok rahat geldı ))) sık sık sıkılırım eskımez ama cok uzun zaman gıymedıgım ıcın uygun fıyat daha ıyı benım ıcın

Son düzenleme:
kardeş nerden aldın çok güzelmiş siz ist oturanlar çok şanslısınız geçen bot baktım 75 le 300 arası deyişiyor kaliteliymiş güya sanki her gün aynı botu giyip çıkacaz bende rahat olduğu için dolgu topuk arıyorum ama bu fiyata burda terlik bulamazsın seçme şansı olsa bide içim yanmayacak

foot oya 54 begenmenize sevındım ama gercekten rahat edıyorum dar kotun ustune cekıyorum bırde corap gıbı kırısık duruyor super oluyo pacalarım falan pıslenmıyo hangar ayakkabı ordan aldım bır suru model var cok uygun

bence güzelmiş fiyatı da çok iyi güle güle giy..
bende fiyatı uygun diye(20tl) bi çizme aldım ama şimdi pişman oldum sanki resmini koyayım eski bi model bi ara çok modaydı bunlar

Son düzenleme:
streç bacak kısmı yapışıyor etekle falan hoş durur dedim ama burnu dikdörtgen giydim bugün çok kaba geldi sinir oldum canım sıkıldı

havalar cok soguk gıyersın pahalı degıl sıkılırsan gıymessın bır tane daha alırsın uzulme

Son düzenleme:
kardeş nerden aldın çok güzelmiş siz ist oturanlar çok şanslısınız geçen bot baktım 75 le 300 arası deyişiyor kaliteliymiş güya sanki her gün aynı botu giyip çıkacaz bende rahat olduğu için dolgu topuk arıyorum ama bu fiyata burda terlik bulamazsın seçme şansı olsa bide içim yanmayacak

ankara da da ucuz yerler var,örneğin kızılay da metro altı çarşısı gibi...Çok şık çizmeler 40 tl,botlar 25 tl ...

X