***Kızlarr akmayan rimel için yardımmmmmm****

relug

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2012
195
28
selam kızlar. akmayan rimel göz kalemi ve aylaynır arıyorum. Göz çevrem çok yağlı sanırsam ne rimel ne göz kalemi ne aylaynır hiç biriyi durmuyo bende sürdükten 1 saat sonra göz altlarım simsiyah oluyor. Akamayanı yok mu bunların ya :KK50:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1989 gün geçti.

zeyy88

Popüler Üye
Pro Üye
23 Ocak 2014
7.306
4.333
selam kızlar. akmayan rimel göz kalemi ve aylaynır arıyorum. Göz çevrem çok yağlı sanırsam ne rimel ne göz kalemi ne aylaynır hiç biriyi durmuyo bende sürdükten 1 saat sonra göz altlarım simsiyah oluyor. Akamayanı yok mu bunların ya :KK50:

ben flormarın dipliner ından memnunum akmıyor benim cildimde yağlı..
akmayan rimel aklıma gelmedi şu anda :KK15:

pintiga

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Mart 2014
67
2

selam canım rimel kullanmadıgımdan tavsiye veremycem ama göz kalemi konusunda tüm markaları denedim akmayanı maybelline master drama:) diğerlerine göre daha çabuk bitiyor ama sürümü kolay ve akmıyor.
Sevgiler

ysmgzldr

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2010
1.771
78
Ben de akmayan eye liner arayışındayım :KK43: Oriflame'nin Giordani Gold Calligraphy Kalem Eye Liner'ını bi alıp denemeyi düşünüyorum, bu ay indirimdeydi...

Göz kalemi olarak Clinique kullanıyorum şu an. o da akıyor ama diğer piyasadaki ucuz olanlara göre çok daha az akıyor.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1937 gün geçti.

relug

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2012
195
28
selam canım rimel kullanmadıgımdan tavsiye veremycem ama göz kalemi konusunda tüm markaları denedim akmayanı maybelline master drama:) diğerlerine göre daha çabuk bitiyor ama sürümü kolay ve akmıyor.
Sevgiler
onuda deneyeyim canım bi.. deneme tahtasına döndüm valla rimel göz kalemi için :KK1:

relug

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2012
195
28
yokmu başka önerisi olannnn kızlarrrrrr :KK49:

deva2

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Ekim 2013
1.303
518

maybellin roket flormar eyelıner goz kalemı ıllaı akıybrsey dıyemycgm ona

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 148 gün geçti.

melikezeyno

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2014
6
0

ben kesinlikle oriflame nin aklmayan rimeli diyorum. ben kendime aldım fiyatıda pek uçuk degil 12 tl civarı genelde. makyaj temizleyicim olmadıgı için çıkarmadım kirpiklerimi de söktüm yerinden hiç mi akmaz bi rimelll. bi arkadaşa hediye ettim en son benden en adi rimeller bile akmıyor zaten:)))

relug

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2012
195
28
kızlarrrrrrr fikirlerinizi bekliyorum hala :KK16:

relug

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2012
195
28
volum express lacivert olanı yüzünü yıkasan bile akmıyor açık maviside öyel memnun kalırsın 13 tl kadar

meybilininn hemen hemen bir çok rimelini denedim ama olmadı :26: