Boşanmış bir anne babanın çocugu olmak.(içimdeki cocuk hala kırgın)

Kendi kurduğunuz aileye sarılın sımsıkı ve kardesinizi de yalnız birakmayin yoklayin bundan sonrası kolay ve mutlu bir hayatiniz olsun inşallah çok üzüldüm ben de boşanıyorum büyük konuşmayayim ama uzun yıllar evlenmem oğlum üniversite vs kazanmadan ben onu bu dünyaya getirdim o benden değil ben ondan sorumluyum dilerim herkes adil anne baba olmayi öğrenir...

bak şimdi hiç düşünme bunları hata yaptılar anlamıyorlar. çünkü düzelmiyorlar.canları cehenneme olsun.sen vitamin değerlerin b vitaminine baktır.yüksek olsun.bırak git ne yapıyorlarsa yapsınlar deki onlara söyleme ALLAHA söyle Allaha havale ediyorum de bırak unut kendine yazık etme önemli olan sensin tak tak delir SONRA NE OLUCAK TAK TAKIŞTIR SÜR SÜRÜŞTÜR TAKMADIĞINLA SİNİR OLSUNLAR çatlasınlar aman ya boş ver ya boş ver.allaha şükür kendini kurtarmışsın

Son düzenleme:
Anne babaya olan kirginlik bence ömür boyu geçmiyor. Ozellikle kendim anne olduktan sonra kendi ebeveynlerime daha cok kirilip ofkelenmistim.
anne babanizdan bi cacık olmaz. Bencil, kendini bilmez, sadece kendi keyifleri icin yasayan tipler. Sizin sanssizliginiz maalesef ikisininde kotu olmasi. İkisinden birisi iyi olsaydi yaralarinizi sarardi. Su saatten sonra ikisinide arayip sormamak lazim
Demek böyle oluyormuş bende mi sorun var diye düşünmüştüm. Anne olduktan sonra aileme karşı öfkelendim kızdım sinirlendim üzüldüm… Bir ara neden Sevip öpmedin değer vermedin sarılmadın anne diye kızdığım olmuştu. ilgisiz sorumsuz aile. Yemek yapmak ev temizlemek çamaşır yıkamak sevgi gösterisi değil

X