Kızlarr erken gebelik testim silik çizgi, yorumunuz nedir canlarım ?

Sagol kuzum benim tez zamanda sanada nasip olsun.ben bugün test yaptım tam ikiside çıktı normal kaset test.acile gidip kan verdim öyle öğrendim
Ben bugun tekrar yaptim yine çook silik :KK43:

Eklentiler

• 20220810_105235.jpg
    20220810_105235.jpg
    70,2 KB · Görüntüleme: 112
2.30 negatif olduğunu belirten referans değeri canım. < diyor sonuçta da zaten 0 veya 0.5 olması fark etmez beta sonucunda küçüktür olarak sonuç verilir genelde. Sen yine de adet olmazsan 3 gün sonra testi tekrarla. Yumurtlama zamanını biliyor musun veya son ilişki ne zamandı? Yeni hamile kalma ihtimalin varsa kanda beta yükselmemiş de olabilir ama eğer yumurtlamadan 12 günden fazla süre geçtiyse kan testi yanılmaz
Merhaba, tekrar kan verecektim canım ama regl oldum nasip 🤲🏻

mrb öncelikle hakkımızda herşeyin hayırlısı olsun ve nasipte ne varsa onu versin rabbim hiç bir anneyi babayı kucaklarını boş bırakmasın inşallah. 3.bebek için nisan ayında denedik reglime ikigün kala test yaptım hafif silik çizgi cıktı ertesi gün kan verdim 1.2 çıktı değer . sonuç negatifti ... 8 temmuzdu reglim 4 gün sürüyor 6.cı gün ikişer 3.er gün ara ile birliktelik oldu ve bu sabah test yaptım çok az bir silik çizgi var tabi yinw regl günüm yaRIN ümitlenmek istemiyorum ama görebiliyorsanız pazaretesiye kadar bekleyip kan vermek istiyorum ama migren rahatsızlığım war tutunca hap içmesem geçmiyor iki arada bi derede kaldım açıkcası instagramda kadın doğum doktoru var dr mehmet fatih karslı onun yöntemini denedik bakalım sizlere takip edebilrisiniz çok güzel biilgiler de veriyor .. nasipte ne warsa allah hayırlısını versin inş.
Hayırlısı inşallah sağlıkla gelsin var bence buarada nasıl bir yöntem uyguladınız

X