Kızlarr erken gebelik testim silik çizgi, yorumunuz nedir canlarım ?

NeseFlz

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2022
35
27
29
Kızlar bu ay gebelik planlıyoruz, adetime 2 gün kaldı fazlaca bi karın kasık ağrısı ve gaz sorunu yaşıyorum. Göğüslerde hassasiyet var. Bugün test yaptım böyle bi silik çizgi çıktı ne dersiniz gideyim mi kan vermeye 🥲 bu arada arka kameram bozuk ön kamera ile ancak bu kadar çekebildim 🙏

Eklentiler

• 19D6CC90-D1E0-44AE-9206-3B3E33A6D655.jpeg
    19D6CC90-D1E0-44AE-9206-3B3E33A6D655.jpeg
    53,8 KB · Görüntüleme: 1.000
Kızlar bu ay gebelik planlıyoruz, adetime 2 gün kaldı fazlaca bi karın kasık ağrısı ve gaz sorunu yaşıyorum. Göğüslerde hassasiyet var. Bugün test yaptım böyle bi silik çizgi çıktı ne dersiniz gideyim mi kan vermeye 🥲 bu arada arka kameram bozuk ön kamera ile ancak bu kadar çekebildim 🙏
Hakkınızda hayırlısı olsun net çıkmış aslında çizginiz. Madem 2 gün kalmış adetinize bence kan vermek için bekleyin. Gününüz geçsin hemen kan testi yaptırın şimdi de yaptırsanız varsa eğer çıkar belki ama sabredebilirseniz bekleyin bence

Erken oldugunu bilip goze alarak kan verin bende adete 5 gun kala ogrenip 4 gun kala kan vermistim deger 22ydi 2 gun sonra 63😆 ilerleme deger kucuk oldugu icin uzun surer, deger niye az diye telas etmeyecekseniz verin cunki cok kucuk cikar keseyide gormek icin binli degeri beklemeniz lazim yani 10 gunu rahat var kalp atisi icinde 2 hafta kesin var ona gore yanii 🤣🤣 sonra gelip vay efendimmm degerim az miiii demek yok😅😅 hayirli olsun bu arada 🥰

Kan ver canım ❤️

Hakkınızda hayırlısı olsun net çıkmış aslında çizginiz. Madem 2 gün kalmış adetinize bence kan vermek için bekleyin. Gününüz geçsin hemen kan testi yaptırın şimdi de yaptırsanız varsa eğer çıkar belki ama sabredebilirseniz bekleyin benceÇ

Erken oldugunu bilip goze alarak kan verin bende adete 5 gun kala ogrenip 4 gun kala kan vermistim deger 22ydi 2 gun sonra 63😆 ilerleme deger kucuk oldugu icin uzun surer, deger niye az diye telas etmeyecekseniz verin cunki cok kucuk cikar keseyide gormek icin binli degeri beklemeniz lazim yani 10 gunu rahat var kalp atisi icinde 2 hafta kesin var ona gore yanii 🤣🤣 sonra gelip vay efendimmm degerim az miiii demek yok😅😅 hayirli olsun bu arada 🥰

Hahah 😅 tam olarak benim içine gireceğim ruh hali bu ama bakalımmm verdim kanı yarın çıkıcak çok teşekkür ederiimmmm 🌸🥰

Kontrol çizgisi olması gereken yerde değil gibi geldi, testi tekrarlayıp yine silik görürseniz kan verin 🌺
Banada garip geldi biraz normal gebelik testi de yapmıştım onda da silik bir çizgi çıkınca kan verdim bakalım hayırlısı 🤲🏻🥰

Hahah
😅
tam olarak benim içine gireceğim ruh hali bu ama bakalımmm verdim kanı yarın çıkıcak çok teşekkür ederiimmmm
🌸
🥰

X