Kızlarr yardım edin ellerim yandı.

HcRt_

♥uNutuLmu$muyduM ?
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2009
653
5
Selamlar kızlar.ellerimin bakımına çok özen gösteririm tanıyanlar bilir:1closedeyes: Fakkaat pazar günü sabahtan akşama kadar dışardaydım ve hava çok güneşliydi eve gelince bi baktımkiii ellerim simsiyah olmuuuşşş :1shok: Bi görseniz iç tarafı bembeyaz arada bi çizgi var üstü simsiyah yanmış.ve çok kötü gerilmiş kaşınıyoo =(
Napıcam ben şimdi böyle siyah eli hiiiç sevmem gerginliği kremle azalttım da yanığın geçmesi için yapabileceğim bir şey varmi ?
Yardımlarınızı bekliyorum kızlaarrr

peeling,kese yap çok ii gelir birde bunlardan sonra el kremine bikaç damla limon karışştır sür .bende hiç sevmem siyah el bana ii geliyo bunlar limon biraz yakabilir geçmiş olsn cnm

hmmm anladim canim denicem bu aksam cok tesekkürlerr.....a.s.

yanan ele kese ya da peeling yapılmaz yaaawww
Daha beter olmasın kalkmasın derisi birde su toplar Allah korusun
ekle biraz beyaz tenliysen 1-2 gün koru güneşten açar o rengini tekrar
Kaşınıyo diyorsun arkadaşım birde gerildi falan kese falan yapma derim bendeee

Alerjik bir durumun olabilir bana kalırsa güneş kremi kullan canım...ilerleyen zamanlarda sıkıntısını çok çekersin...aynısı banada oluyordu daha sonra bu gerilmeler ellerimin üstünde kaşıntılara yol açtı...dr. bana güneş allerjim olduğunu söyledi...mutlaka güneş kreemi kullanmalısın...akşamlarıda yağlı olmayan nemlendiriciler kullanmanı tavsiye ederim...

pekii bakalım bi kaç gün çıkmıyım güneşe açılcak mı rengii
teşekkürler kızlarr :çok üzgünüm:

Güneşin bu kadar yüzünü göstermeye başlasığı zamanlarda sabahtan akşama kadar dışarıda kalınır da güneş koruyucu sürmeden dışarı çıkılır mı yahu ?
Bepanthen,madecassol falan kullan bol bol hücre yenilenmesini arttırıcı merhemler yani.
Toparlamaya başlayıncada üstteki ölü deri için peeling yaparsın.

Ya sürüyorum hala yanıyor.yokmu başka çözümü olan kızlarr !
yardım edin bana :1no2:

X