Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar kızlarrr saçıma bişeyler oldu:)saçı dökülen cansız olan buraya

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

neyapsam

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Mart 2008
596
238
saçlarım yıllardır boya fön derken baya yıpranmıştı 1 senedir de hiç kestirmedim uçları kırıktı çünkü 2 günde 1 düzleştiriyordum burda okuduğum tarifleri yapıyodum ama biraz sabırsızım hemen etki göstermeyince bırakıyodum.uzun süredir bişey yapmıyodum 2 gün önce yarım su bardağı hakiki zeytin yağı içine 3 diş sarımsak dövüp saçıma sürdüm yarım saat bekleyip yıkadım bi şampuanımın içine 2 tatlı kaşığı bal kattım sonuç ilk seferde mükemmel sizlerle payşlaşmak istedim sorusu olan varsa cevaplayabilirim sanki kırıklar gitti bi parlaklık geldi yaazemuszemusdelikafadulden:lepi:

saçlarım yıllardır boya fön derken baya yıpranmıştı 1 senedir de hiç kestirmedim uçları kırıktı çünkü 2 günde 1 düzleştiriyordum burda okuduğum tarifleri yapıyodum ama biraz sabırsızım hemen etki göstermeyince bırakıyodum.uzun süredir bişey yapmıyodum 2 gün önce yarım su bardağı hakiki zeytin yağı içine 3 diş sarımsak dövüp saçıma sürdüm yarım saat bekleyip yıkadım bi şampuanımın içine 2 tatlı kaşığı bal kattım sonuç ilk seferde mükemmel sizlerle payşlaşmak istedim sorusu olan varsa cevaplayabilirim sanki kırıklar gitti bi parlaklık geldi yaazemuszemusdelikafadulden:lepi:

bende aynı senin gibiyimya ilk seferde 1şeler değişsin isterim. benim saçlarım acaip dökülüyor maya maskesini yapcaktım maya bulamadım:/ senin tarifi gördüm canım benim şu bal meselesi kafamı karıştırdı karışıma balıda katsak şampuanı işe karıştırmasak nasıl olur acaba 1de yarım zbardak zeytinyağı yağlandırmasın saçımızıCADIARZU

bende senin gibi hemen etkisini görmek istiyorum yaa maya maskesi yapcaktım -benim de saçlarım acaip dökülüyor- senin tarifi gördüm şu bal işi kafamı karıştırdı benim şampuana değilde hazırladığın karışıma koysak nasıl olur ki acaba ?? 1de yarım bardak zeytinyağı saçı yağlandırmaz mı yaaCADIARZU

netteki sorundan dolayı gitmedi sandığım iletimde gitmiş fazlalıktan dolayı kusura nakmayın:kedi::1rolleyes:

yok yağlandırmaz zaten yarım bardak az bile geliyo saçın uzunsa:)şampuana bal kesinlikle çok parlak yapıyo denemeni tavsiye ederim üstelik şampuanı bozmuyo bi zararı yok yani önce saçını şampuanlarsın sen liflenene kadar dursun öyle yıka farkı görüceksinkaydirigubbakcemile2

Hakiki zeytin yağı yerine marketten alınan olsa olmaz mı :S Bi de bal bulşmıyor mu yahu :S

Hakiki zeytin yağı yerine marketten alınan olsa olmaz mı :S Bi de bal bulşmıyor mu yahu :S
siyah-i az önce farklı topicte sordum bende aynı soruyu olur dedilerkaydirigubbakcemile3

neyapsam aynı topicte yani şu sarımsak sarımsak sarımsak başlıklı topicte 1 bardak zeytinyağı hazırlanıp 3 kere kullanılıormuş yeter dendi benden sölemesi oraya da 1 göz atın:1rolleyes:

siyah-i az önce farklı topicte sordum bende aynı soruyu olur dedilerkaydirigubbakcemile3

neyapsam aynı topicte yani şu sarımsak sarımsak sarımsak başlıklı topicte 1 bardak zeytinyağı hazırlanıp 3 kere kullanılıormuş yeter dendi benden sölemesi oraya da 1 göz atın:1rolleyes:

Teşekkür ederim placeboy,,çok sağol tatlım a.s.

X