Kızlarrr Yardımınıza İhtiyacım var

KIZLARRRRRR bi gelişme daha oldu.. kayınpeder babamı aradı bugün... demiş ki gelinimizi neden göndermiyorsunuz... babamda biz göndermiyoruz diye bişey yok oğlunuz bizim evimizin önünden geçiyor kızım burda bizi adam yerine koyup evimize adım atmıyor.. gelseydi o gün bize zaten geleceklerdi .. biz bırakmıyoruz diye bişey yok.. kayınpederim yanında bikaç kişi daha varmış ve sesleri geliyomuş.. o yüzden konuşmalar tam anlaşılmıyomuş.. kayınpederim burdan giderken kavgalı gelmedi gelsin demiş.. babamda ortadaki durumu biliyorsunuz oğlunuz hatalı oda benim evladım ama bana sesini yükseltti falan kayınpeder bişey diyememiş.. babamda ben şimdi düğün hazırlığı içindeyim 2 hafta sonra konuşuruz demiş kapamış.... karşı taraf hala bir savunma içerisinde.. yani yapıcılığı yok gibi ..?? eşimm sizce ne düşünüyor .. bu aşamada ne yapmalıyımm.. eşim aramadı beni mesajdan sonra ...

Son düzenleme:
KIZLARRR BANA YARDIM EDİN :KK43: EŞİMLE BU DURUMDAYIZ.. VE BUNCA ŞEYE RAĞMEN AKLIM ONDA.. MESAJ ATASIM GELİYORR ... AKIL VERİNNN

Canım mesaj at ve görüşün ve durumunuzun ne olacağını oturun Konuşun yuva yıkmak bu kadar kolay olmamalı.Hakınızda Hayırlısı olsun

farklı şehirlerdeyiz ve gelmemiş konuşmaya .. hala beni suçluyor .. ben bu hale getirmişim de ailemi tercih etmişim ..gelse konuşsak ama yok yapıcılığı yok bu durumda da ne yapacağımı karıştım. ben unutup güzel günler istiyom o hala eskilerde..

Baba duası Peygamber duası gibidir.Duası ne kadar makbulse bedduasıda o kadar şiddetli olur. Allah beni böyle bir durumla imtihan etmesin ama benim babama saygısızlık yapan ve hiçe sayan adamın benim yanımda işi olamaz. Baba bulunmaz ama el oğlu çok bulunur.Sakın Babanı kıracak bir karar verme madem o babanı ve aileni istemiyor sende ona vur tekmeyi gitsin bunda düşünecek ve akıl danışacak ne var.. Yarın kucagında bebeginle baba evine dönmeden bir an önce kurtul o adamdan

Baba duası Peygamber duası gibidir.Duası ne kadar makbulse bedduasıda o kadar şiddetli olur. Allah beni böyle bir durumla imtihan etmesin ama benim babama saygısızlık yapan ve hiçe sayan adamın benim yanımda işi olamaz. Baba bulunmaz ama el oğlu çok bulunur.Sakın Babanı kıracak bir karar verme madem o babanı ve aileni istemiyor sende ona vur tekmeyi gitsin bunda düşünecek ve akıl danışacak ne var.. Yarın kucagında bebeginle baba evine dönmeden bir an önce kurtul o adamdan
ahh canım çok doğru.. mantımla hareket etsem zaten şimdi boşanma davasını açmıştım .. ama bi yandan da belki adım atar ailemden özür diler ümidi var :KK43: bir an önce kurtulmak istiyorum bu durumdan.. hayırlısı neyse o olsunn :KK43:

ahh canım olacakğru.. mantımla hareket etsem zaten şimdi boşanma davasını açmıştım .. ama bi yandan da belki adım atar ailemden özür diler ümidi var :KK43: bir an önce kurtulmak istiyorum bu durumdan.. hayırlısı neyse o olsunn :KK43:
Hala aynı şeydesiniz. Geldi özür diledi ee sonra saygılı mı olacak yok yani. Ne çok meraklısınız aile ezdirmeye

bu adam seni 1 ayı geçkin süredir aramıyorsa daha kocalığa dair bir şey bekleme bence. yeni ayrılan sevgililer bile bu süre içinde illaki konuşuyor ediyor oldu olacak siz evlisiniz. kocanın da saygısız biri olduğunu düşündüm açıkcası kusura bakma ama çünkü senin annen baban hiç yoktan onun büyüğü ve karısının ailesidir. babana sesini yükseltmesi falan nereden alıyor bu cesareti? bence oturup sakin kafayla düşün ve bir karar ver bunca seyden sonra sen tıpış tıpış kocana gidersen bu olanlar tekrar eder elbet bir gün. çünkü onlar senin ailen, kocan daha bunu kabullenmemiş. evliliğini bitir demem kimsenin yuvası dağılsın istemem çünkü, ama zor zamanların olacak gibi kocanla..

X