Kızlarrrrrrr nolurrrrrrr yardım

suskunseker

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2009
561
2
32
slm kızlar ben gecen kısdan berı beyaz mont ıstıyorum kırık beyaz yalnız ve kucuk czmeler renklerı de krem olmalı nerden bulucam bılmıyorum kadıkoye baktım ama goremedım nolur bu kıs gelmeden bulmam lazım yalnız cok pahalı olmasın:) aldıysanız veye gorduysenız lutfenn paylasınnn sızı sevıyorum muckmuckkaydirigubbakcemile5opuyorumnanaktan

kırık beyaz yalnız ve kucuk czmeler renklerı de krem olmalı bu nedemek hiç anlamadım ama sanırım beyaz mont arıyorsun.. bershka ya bak...istanbulda nerde bilmiyorum sen araştırır bulursun artık...

canım benim...bershka palladium da var stradivarius da var...mango ya bak nişandaşında bi mağaza var çok uygun hemde müthiş şeyler var orda...bak ankaralıyım ama istanbulu da bilirim...ne tarz bişey arıyosun aslında onu sölesen çok daha iyi olur

ya gg de buldum aslında ıstedıgım cızmelerden ama ıntten alısverıs yapamıyorum yasak var onun ıcın alamıyorum oftt resım koymayı bılmıyorum yoksa koyardım beyaz mont boyle cok agır olmasın ıstıyorum bershka ya hıc gıtmedım nısantasıda bana cok uzak ama palladıum a bakıcam tsk ler

canım sezon daha açılmadı sanırım bu ay sonu çıkar kışlık modeller aradığın seyide en kısa zamanda buılurusun kadıköyde bulamadıysan başka yerlerde hiç bulamazsın 15 gün daha sabret yeni modeller gelir

X