Kızlık zarı kanaması

busey12

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2024
12
7
23
Kızlar yeni evlendik sonrasında iki gün sadece tuvaletteyken kan çok damlıyordu onun dışında çok fazla gelmiyordu bugün kanamam çok arttı karnım falan da hafif ağrıyor sanki reglmisim gibi acaba bugün regla mı döndü çünkü dün gece sadece pembe leke şeklindeydi kanama bitmek üzere gibiydi yani bugün daha çok regl kanaması gibi parlak bir kırmızı reglima bir hafta vardı daha önce bir tanıdığım kanamasının ardından hemen regl olduğunu da söylemişti tecrübeler yardımcı olabilir mi daha önce böyle bişey yaşayan oldu muu

Kızlar yeni evlendik sonrasında iki gün sadece tuvaletteyken kan çok damlıyordu onun dışında çok fazla gelmiyordu bugün kanamam çok arttı karnım falan da hafif ağrıyor sanki reglmisim gibi acaba bugün regla mı döndü çünkü dün gece sadece pembe leke şeklindeydi kanama bitmek üzere gibiydi yani bugün daha çok regl kanaması gibi parlak bir kırmızı reglima bir hafta vardı daha önce bir tanıdığım kanamasının ardından hemen regl olduğunu da söylemişti tecrübeler yardımcı olabilir mi daha önce böyle bişey yaşayan oldu muu
Kadın doğuma gidin, belki zorlamadan ötürü yırtık vs oldu. Kontrol etsin

Bence hemen bir doktora gidip emin olmakta fayda var. Kızlık zarının öyle kanamaması gerekiyor, kendini çok kasmış olabilir misini? Benim kızlık zarı kanamam yoğun oldu sanmıştık, vajinusmusmuşum zorladığımız için o denli kanama olmuş.

vajinusmus olabilir.
Benim de bir kaç kez kanamıştı, vajinusmus tedavisi gördüm düzeldi.

Bence hemen bir doktora gidip emin olmakta fayda var. Kızlık zarının öyle kanamaması gerekiyor, kendini çok kasmış olabilir misini? Benim kızlık zarı kanamam yoğun oldu sanmıştık, vajinusmusmuşum zorladığımız için o denli kanama olmuş.
Ama ben herhangi bir zorlanma yazamadım öyle bişey olsa ilişkiye girememem falan gerekmez miydi herşey normaldi sadece kanamam böyle oldu

Ama ben herhangi bir zorlanma yazamadım öyle bişey olsa ilişkiye girememem falan gerekmez miydi herşey normaldi sadece kanamam böyle oldu
Zorlanma olmadıysa değilsindir, bende zorlanma olmuştu yine de ilişkiye girmiştik

vajinusmus olabilir.
Benim de bir kaç kez kanamıştı, vajinusmus tedavisi gördüm düzeldi.
Tamamda vajinismus belirtileri bambaşka bişey değil mi ben normal kızlık zarı kanamamdan bahsediyorum vajinismusla alakalı hicbisey yasamadimki kaniyo diye de vajinismus demezsiniz yani bu sitede sürekli herssye vaajinismus muhabbeti dönüyor

Kızlık zarı kanaması regl gibi geleni de ilk kez gördü bu boncuk gözler 😃 regldir o yoksa kan kaybından gidersin valla.

kızlık zarı dediğiniz kanama1-2 saat içinde en fazla durmalı. En fazla 2 ped ölçüsünde olmalı. Ama daha çok kanıyorsanız vajina duvarında kuruluktan yada zorlamadan doku zedelenmesi oluyor olabilir. Regl takviminizden bilirsiniz zaten gününüzü. Yakınsa odur, değilse ilişkiden dolayı. Dediğim gibi saatleri buluyorsa kanama dr a görünün.

kızlık zarı dediğiniz kanama1-2 saat içinde en fazla durmalı. En fazla 2 ped ölçüsünde olmalı. Ama daha çok kanıyorsanız vajina duvarında kuruluktan yada zorlamadan doku zedelenmesi oluyor olabilir. Regl takviminizden bilirsiniz zaten gününüzü. Yakınsa odur, değilse ilişkiden dolayı. Dediğim gibi saatleri buluyorsa kanama dr a görünün.
Reglima bir hafta vardı yakın yani ve hissiyat tam olarak regl gibi sancı falan diğerinde hiç yoktu acı vs. Ama yine de şüpheye düşüp sormak istedim teşekkür ederimm

😂Ya aslında regl gibi gelmedi hemen ertesi güne regl olunca kafam karıştı ya değilse ya kan kaybından gidersem diye düşündüm bende😂

Şimdi kızlık zarı böyle bir kanama yapmaz zorlanma olmuşsa da yine az gelir kesik gibi kanama yapmaz ve durur günlerce kanayacak bir durumu yoktur. Adet lekelenmeler ile başlıyor. Yani regl hepsi bence. 🫠

X