kızlık zarı

Benim de kanadı hatta adet kanı gibi baya peçete kıpkırmızı kan oldu klozete falan gelmişti bu kadar beklemiyordum korktum hatta 😂 ve sonrasında da bı kaç gün devam etti ilişkide tek tük

Gerilmiyor olsa vajinismus olmaz zaten. Kim çıkardı bu kızlık zarı kanamaz olayını yav, yüzyıllardır kanayan şey bir anda kanamaz oldu.
Kesin kanamaz diye bir şey demiyorum ama kanayacak diye de bir kaide yok. Kanamayan da çok insan var. Bunu geniş çaplı araştırsalar aslında oran ne kadardır bileriz de saçma bir şey araştırılmasına pek gerek duyulmuyor.

Valla esnek ya da yoksa da işime gelir kan man olmaması.

Çok değişken bir şey olduğundan konu sahibinin dert etmemesi gerek bunun yapısı hiç belli olmuyor. Biraz da yok bozuldu mu bozulmadı mı konularını saçma bulduğum için yazdım. Belki doğuştan "bozuk" takma yani kafaya devammm :super:

!Normalde banada saçma geliyor parmak ucu ile kızlık zarnın bozulma ihtimali fakat ondan sonra gelişen olaylardan dolayı biraz tedirgin oldum ve yazmak istedim bu konuda bilgisizim ona göre cevaplarsanız sevinirim!
------------------------------------------------------------------------------------
başıma gelen bir olay sormak istedim o zaman adetim biteli 8 9 gün olmuştu neyse evde mast yaparken ilk kez yapıyordum parmağımın ucunu 2cm veya maks 2 buçuk cm çok bişi değil vajina deliğime soktum yukarı aşağı sanki daha çok yüzeysel olarak mast yaptım içine sokar gibi değil zaten ıslandığı için sokmak için zorlamadım bile yukarı aşağı yaptım o arada parmağımın ucu kayganlıktan dolayı giriyordu parmağımda ne kadar girdiğini hissediyordum neyse bir sorun yok kan falan gelmedi her şey tamam, sabah saat 2 3 gibi falandı bu olay olurken ,öbür gün geldi akşam saat 6 7 gibi pembe bir leke minnacık korktum araştırdım zar ile ilgili diyor ama o anda geliyor falan diyorlardı neyse korktum baya araştırdım iyice korktum öbür gün gece 11 gibi koyu akıntı geldi biraz fazla gelmişti kayısı büyüklüğünde diye tabir edebiliriz bu sefer iyice korkmaya başladım acaba diyorum zar delindi kan sonra mı geldi diye düşünüyorum ara kanama denilen şeyler varmış daha önce yaşamadım ama belki öyle olmuştur diye düşündüm yani zar bu kadar kolay bozulur mu doktora gidecek imkanım maalesef yok sizce durum nedir zarımda bir şey var mıdır ? bu pembe leke öbür gün neden gelir tahriş vb olabilir mi bozulsa o an gelmez miydi pembe leke eğer sonra gelecekse bile pembe gelmezdi diye düşünüyorum taaa 3.gün koyu geldi anlamadım
Bende yapıyorum mast 3 parmak bile giriyor islaken ama kuruyken girmiyor

Gerilmiyor olsa vajinismus olmaz zaten. Kim çıkardı bu kızlık zarı kanamaz olayını yav, yüzyıllardır kanayan şey bir anda kanamaz oldu.
Bizde niye kanamiyor benim çevremde kaç kişi kanamadı bir kişi kanadı onunda kadın hastalığı varmış kimle ilişkiye girse kaniyormus

Bende kanama olayına inanmıyorum kanayan her ilişkisinde kanıyor nedense eskiler diyorsun eskiden insanlar kadın hastalığı veya regl günümü biliyorduki kanama kızlık zarına aitmi bilsinler regl gününe yakın ilişkiye giriyorsunuz ondan sonra kanama oldu kanama diye birşey var diye söylüyorsunuz ne hikmetse kanayanlar herkese ilkim diyip kaniyorlar

Kızlar merhaba. Aslında vajinismus başlığına yazacaktım ama aktif olan sayfayı bulamadım bilen varsa yardımcı olabilir mi

Ben aparatlarla çalışıyorum dördüncüyle şimdiye kadar çalıştıklarımda herhangi bir kanama olmamıştı ama son çalıştığımdan sonra iki gündür önce kahverengi şeklinde şimdi de kan renginde akıntı geliyor kızlık zarı olabilir mi diye düşündüm ama daha önce daha büyük bir aparatla çalıştığımda herhangi bir kan gelmediği için şuan kızlık zarı olup olmadığına emin olamadım.

Kanama konusunj biraz araştırdım kızlık zarı kiöinde esnek yapıda kiminde çentikli yapıda olduğu için bazılarının kanıyor bazılarının kanamıyormuş öyle yazıyor. Ben parmak egzersizi de yaptım vajina girişi tırtıklı şekilde biraz ilerleyinde boşluk şeklinde. İlişkiden sonra nasıl olacak ilk ilişkiden sonrakilerde içine girer girmez tamamen boşluk mu olacak yoksa o tırtıklı yer hep kalacak mı yoksa esneyecek ve genişleyecek mi. Tecrübeli vajinismus geçiren arkadaşlarım beni biraz bilgilendirebilir mi 😊

Sende hiç hymen yapısı yok ya da esnek. 🤷🏻‍♀️
Bende aynısını düşünüyorum bende aynısını yapıyorum mastürbasyonu ama yinede siz denemeyin herkesin aynı değildir zar yapısı bendende hiç kanama olmadı iliskiye bile girdim olmadı esnek filanda değilim ama damarlarım ince ondan kaynaklı olduğunu düşünüyorum damarlarım zayıf belki ilerde gelir ya da hiç gelmez bilmiyorum umarım karşımda ki insan anlayışlı olur

Bir tek bana mı berbat geldi bu konu? Pardon da bu ne yani biz sizin kendinizle olan fantezinizi okumak zorunda değiliz. Doğru düzgün sormak varken her detayı yazmak nedir?? 🤢

!Normalde banada saçma geliyor parmak ucu ile kızlık zarnın bozulma ihtimali fakat ondan sonra gelişen olaylardan dolayı biraz tedirgin oldum ve yazmak istedim bu konuda bilgisizim ona göre cevaplarsanız sevinirim!
------------------------------------------------------------------------------------
başıma gelen bir olay sormak istedim o zaman adetim biteli 8 9 gün olmuştu neyse evde mast yaparken ilk kez yapıyordum parmağımın ucunu 2cm veya maks 2 buçuk cm çok bişi değil vajina deliğime soktum yukarı aşağı sanki daha çok yüzeysel olarak mast yaptım içine sokar gibi değil zaten ıslandığı için sokmak için zorlamadım bile yukarı aşağı yaptım o arada parmağımın ucu kayganlıktan dolayı giriyordu parmağımda ne kadar girdiğini hissediyordum neyse bir sorun yok kan falan gelmedi her şey tamam, sabah saat 2 3 gibi falandı bu olay olurken ,öbür gün geldi akşam saat 6 7 gibi pembe bir leke minnacık korktum araştırdım zar ile ilgili diyor ama o anda geliyor falan diyorlardı neyse korktum baya araştırdım iyice korktum öbür gün gece 11 gibi koyu akıntı geldi biraz fazla gelmişti kayısı büyüklüğünde diye tabir edebiliriz bu sefer iyice korkmaya başladım acaba diyorum zar delindi kan sonra mı geldi diye düşünüyorum ara kanama denilen şeyler varmış daha önce yaşamadım ama belki öyle olmuştur diye düşündüm yani zar bu kadar kolay bozulur mu doktora gidecek imkanım maalesef yok sizce durum nedir zarımda bir şey var mıdır ? bu pembe leke öbür gün neden gelir tahriş vb olabilir mi bozulsa o an gelmez miydi pembe leke eğer sonra gelecekse bile pembe gelmezdi diye düşünüyorum taaa 3.gün koyu geldi anlamadım
Mastürbasyon ile bozulmaz zedelenir zedelenme demek yirtilmamak demek yani kısacası harlen bakiresin korkma öyle kolay yirtilacak birşey değil

Ben ilk zamanlar parmağımın yarısını alamıyordum. Şu an bu durumdayım.

Vajinismus konularını okursan parmak ve dilatörle çalışanlar da genelde hiç kanamıyor. Hymen kanaması bana normal gelmiyor. Herkese göre değişir tabii kimisinin ameliyatla kesik atıyorlar. O derece kalın, açma yapmıyor falan. Ama normalde çoğu kadında hymen ıslaklıkla, zorlamadan kanamaz zaten ben böyle düşünüyorum. Okuduklarım da o yöndeydi. Asla kanayacağını düşünmedim
Kesinlikle. Ben vajinusmus tedavisi gördüm iki farklı doktorda kızlık zarın kalın normalden üstü kanar dediler bana. Hatta bahsettiğiniz operasyonu da önerdiler ama olmadim yendim sorunumu ama kanamam olmadi. Çünkü terapi almistim en doğru yöntemle kaslarımı gevşeterek calisiyorum ve oldukça dikkatli ilerliyoruz. Illa esnek zar değil demekki tahriş olmayınca kanamıyor.

Kesinlikle. Ben vajinusmus tedavisi gördüm iki farklı doktorda kızlık zarın kalın normalden üstü kanar dediler bana. Hatta bahsettiğiniz operasyonu da önerdiler ama olmadim yendim sorunumu ama kanamam olmadi. Çünkü terapi almistim en doğru yöntemle kaslarımı gevşeterek calisiyorum ve oldukça dikkatli ilerliyoruz. Illa esnek zar değil demekki tahriş olmayınca kanamıyor.
Zaten normal kızlık zarı kanamaz kaniyorsa başka sıkıntı vardır kanama olmaması sağlıklı olduğunu gösterir canım benim zarimda anuler hymen ve kanama olmadı

Zedelense veya bozulsa o an gelir, rahat ol stres veya ara lekelenme-idrar enfeksiyonu vs bi sürü sebebi olabilir

Hem korkup hemde nasil boyle girisimlerde bulunuyosunuz anlamis degil...

Mastürbasyon ile bozulmaz zedelenir zedelenme demek yirtilmamak demek yani kısacası harlen bakiresin korkma öyle kolay yirtilacak birşey değil
Merhaba bişey sorabilir mym bilginiz var diye ,ben hiç ilişkiye geçmedim parmakta sokmadım elimde cisim vardı yukardan aşağı doğru indirirken deliğin bir alt tarafına değdi veya deliğe değdi hatırlamyrm ama içine geçmedi Kızlık zarına bişey olur mu herhangi kan ağrı hiç bişey yok

X