Kk akn kk Burnu (:

cok nadir beğendiğim burunlardan birtaneside senin burun bence süper olmuş dr eline sağlık ))

Son düzenleme:
maşallah maşallah canım ya ben senin burnu hayal edrek avunuyorum bu alçılı hali beni öldürüyor meraktan :çok üzgünüm: hele o kaşınma yokmu pofff
neyseki seninki gibi güzel örnekler var avutuyor beni :1hug:

Canlarım teşekkür ederim =)

Karamelcim inşallah hayalindeki burna kavuşmuşsundur canım bende alçılıyken meraktan çatlıyordum :))

Canlarım teşekkür ederim =)

Karamelcim inşallah hayalindeki burna kavuşmuşsundur canım bende alçılıyken meraktan çatlıyordum :))

inşallah canım inşallah kavuşmuşumdur bende bilmiyorum kavuşup kavuşmadığımı kafamçokkarıştı sende o güzel fındık burnunla sağlıcakla yaşa inş hep :1hug:

CANIM BISI SORABILIRMIYIM SERKAN SAYILIKAN HAKKINDA BI BILGIN VARMI BEN SENIN BURNUNU GORUNCE FIKRIM DEGISTI VE COK CELISKIDEYIM BANA YARDIMCI OLURSAN COK SEWINIRIM SADIK BEYI SECMENDEKI NEDEN NEYDII AYY BI AYDINLANSAM KARAR VERICEMDEE ::gitme: AYDINLANAMIYORUM YARDIM ETSENIZ AZCUK BANA YAAopuyorumnanaktan

Meryemcim Serkan beyi bende duydum burada ama hiç görüşmedim Sadık beyin gerek konuşması düşünceleri fikirleri içimi rahatlattı kendine güveni beni cesaretlendirdi ve korkumu yenmemde yardımcı oldu önce bilgisayarda tasarladık ve bana bunu yüzde 90 yaparım dedi ve ameliyattan sonra sana çok cici bir burun yaptım senin gibi dedi için rahat olsun dedi tasarladığımız burundan daha güzel olucak dedi opuyorumnanaktan şimdilik bir sorun yok olmazda inşallah :) Tavsiye ederim canım olmak istiyorsan hatta beraber gideriz :)

bilgelis sağol canımm teşekkür ederim çok opuyorumnanaktan

beraber gıdermıyızz kızz burda adanadaaa ısımlı bı kullanıcı var oda adanada Serkan Sayılıkana amelıyat olmus onun fıyatı uygun 1750 dedı , senın buruncugun 2,250 tlye cok guzel olmuss acaba fıyatta banada yardımcı olurmu Sadık bey,,benımle beraber olursan cok sewınırım benı cok cesaretlendırırsın opuyorum canım opuyorumnanaktan

Yanında olurum canım beraber gideriz :1hug: Sadık bey kliniğindede yapıyor canım temiz bir yer için rahat edebilir 1.500 TL ye aynı gün çıkabiliyorsun yarı baygın ara ara uyandırılıyormuşsun yine hiç birşey hissetmiyormuşsun öyle demişti bana o zaman adanadaa nın burnunu bir görebilseydik keşke düşünür karar verirdin sende a.s.

dımı yaa bendee o kadar yazdım o cadıyaaaa resım ıstıyoruzz dıee amaa ııhh nuh dii peygamber demiii koysada ona yorum falan yapmıcamm iste sırnaşık şey ama az once senın ozel albumune baktım hakkıkatenn cokkk begendımm masallahhh sanaa cok yakısmıss cokk guzell olmussun kesınlıkle sadık beyy tercıhım olur ben iskenderundayım nısanlım adanada gelıp gorusmeyıı cok ısterım senınlee ama calıstıgım ıcın hafta ıcı cıkabılme sansım olmuyo ancakk hafta sonu pazar :):çok üzgünüm: gıdıp gorusup on bılgı almak benı bu konu ıcın cok fazla cesaretlendırır tabıkı sende yanımda oll :)

teşekkür ederim canım a.s. tabiki sen karar verdiğinde ararız konuşmaya gideriz beraber :1hug: ama hafta sonu kliniği kapalı oluyor bildiğim kadarıyla arayıp öğreniriz kaydirigubbakcemile3

kralıcecım resımler ve albumler lınkınden bulabılırsın orda kucuk askın ozel album dıye nıtelendırdıgı resımler var ıstersen bakabılırsın

kralıcecım resımler ve albumler lınkınden bulabılırsın orda kucuk askın ozel album dıye nıtelendırdıgı resımler var ıstersen bakabılırsın

sagol cnm benm gordum eklemiş beni baktım finduk burnuna cok yakısmıs zemuszemus
cokacimcoook sengözlerimebaksanab

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…