Kk duruyorum...

canım senden daha zayıf ya da kısa arkadaşların varmış onların senden küçük durmamasının nedeni yüz hatları. yani pek alakası yok bence kilo almayla fln. daha da küçüksün yaşın gelince röfle fln yaptırırsın biraz klasik giyinirsin belki bi nebze değişir. şimdi de çok spor giyme böyle çocuk gibi fln. saçların da yapılı olsun ne biliyim aklıma da bişey gelmiyo göz kalemi fln sür

daha cok kucuksun bence hic uzulme boyunda uzar büyükde gozukursun

canım ben 26 yasımdayım.. hala 19-20 gosteriyorsun derler bana..
liseye giderken ortaokulamı gidiyon derlerdi sinir olurdumm..
boyum uzundur ama zayıfım
o zaman kızardım şimdi mutlu oluyorum
takma kafana daha uzarsın
vücut hatların oturur şekillenir..
giyim tarzını değiştirirsin.. ama yasındanda buyuk gostermeye calışma kendini yapmacık olurr...
hiiççç kafana takmaaaopuyorumnanaktan

peki hepinize teşekkürler önerilerinizi uygulayacağım..:1rolleyes:
gerçi içim hala rahat değil arkadaşlarımın yanında küçük kaldığım için ama..

peki hepinize teşekkürler önerilerinizi uygulayacağım..:1rolleyes:
gerçi içim hala rahat değil arkadaşlarımın yanında küçük kaldığım için ama..

bosver canım o üzülsün senin yanında büyük durduğunaaaŞeniz

boş yere üzülülen birisini mi gördüm ne..yaşıtız hayatım..ve bende yaşımdan küçük gösteriyorum..küçükken çok takardım ağlardım böyle üzülürdüm çocukluk işter her şeyi takıyo insan..benim hipotiriodim varmış tedavi görüyorum şu an..boyum uzadı ama hala yaşıtlarımla aynı değilim..inan bana hiç takmıyorum hiiiiç:umursamaz:..ama seni çok iyi anlıyorum gerçektende eğer biraz büyük göstermek isityosan falan biraz daha havalı dğeişiklikler yapabilirsin kendnde..şu an da derslerini tak hem sana meşhur bi söz söyliyim kadınının kısası makbuldür zemuszemus

not:ne yaparsan yap kemiklerin irileşmez..genetik biraz o

yok hayır boyumu takmıyorum zaten çünkü benden kısa arkadaşlarım da var..ama yinede yanlarında küçük duruyorum..

kemiklerim irileşmezmi yani hep böylemi kalcam :çok üzgünüm:
ellerim ve ayaklarım da çok küçük,arkadaşlarım hep diyor yok ayakların çook minik,ellerin çocuk eli gibi..bunlar hiçbi zaman değişmezmi,gelişemezmiyim senağlama

Son düzenleme:
bazen gidikleirnden kaynaklana biliyor cok dar mi giyniyorsun belki ondan ola bilir

bazen gidikleirnden kaynaklana biliyor cok dar mi giyniyorsun belki ondan ola bilir

dar derken badi darpaça falan giyiyorum gerçi kıyafetimle büyük sananlarda oluyor.daha sıradan renkli çocuk giysileri falan giydiğimdede küçük sanıyorlar.
ama okulda formamla falan yanlarında küçük kalıyorumnedendir bilmiyorum :çok üzgünüm:

yaşın daha çok küçük gelişimini tamamlamadığın için ufak görünüyor olabilirsin.herkesin gelişim süreci farklıdır.
ayrıca sürekli babanın annenin vs. senin küçük durduğunu dile getirdiklerini söylüyorsun.bu yüzden arkadaşlarını eve çağıramadığından bahsediyorsun.bence sorun burda. sen babanın veya annenin sözleriyle baskı altına giriyorsun o yüzden kiminle yan yana durursan dur kendini ufak görmeye devam edersin.yani sen bu durumu kafaya takmışsın dünyanın en iri yarı kızı da olsan bu psikolojiyle ufak durduğunu düşünmeye devam edersin.
öncelikle düşüncelerini değiştirmelisin.ayrıca yaşını ve gelişim sürecini de göz önünde tutarsak 'ufak görünüyorum' diye bunalıma girmen için çok erken.tabii ergenlikde herkes kafaya bir şeyler takıyor seni de anlıyorum.o yüzden iyi yönlerini düşün.diğer önemsiz şeyleri kafanda irdeleyip durma.

nesajlarımda peş peşe gönderiliyo yanlışlıkla kusuruma bakmayın

Son düzenleme:
mafoldumbenellerim,ayaklarım hiçbi zaman büyümiyecekmi sizce senağlama
gerçekten o kadar kötü bir durumki..
düşünsenize biri size ellerin çocuk eli gibi duruyor ayaklarında çok minik diyor senağlamaki birinin demesine gerek yok çünkü farkındayım..vücut olarakda küçük duruyorum nedendir bilmiyorumm bende büyümek istiyorum

ah tatlııımm :-)
sen neden herkesin lafını bu kadar kafaya takıyorsun ki?
tabii ki ellerin ayakların büyüyecek yaşın daha küçük.kemiklerin tamamiyle gelişmemiştir.ayrıca küçük elleri ayakları herkes sever.bence kıskançlıklarından böyle söylüyorlar =) bak mesela örnek vereyim sana için rahatlar belki,benim kuzenim de ergenliğe yeni yeni giriyor.küçükken ellerini çok severdim,çok küçük elleri vardı.geçen gün dikkatimi çekti o ellerden eser kalmamış.şimdi de çok düzgün güzel parmakları var ama kesinlikle çocuk eli diye tabir edilemez.yani küçükken derken de bebeklik hali değil 1-2 yıl önceki hali.yani kimse kesinlikle ellerinin değişmeyeceğini söyleyemez.daha erken..

Dert ettiğin şeye bakarmısın bence başka bi sorunun olmadıqı için dua etmelisin. Milyonlarca sakat olan insan var.. ßeslenmene dikkat etmeLisin.. Hem minyonda olabilirsin. bence bu çok güzel.. 40Lı yaslara geldiğinizde sen onlardan genç göstericeksin.. Avantajlarıda var bence..

Daha yaşın çok küçük canım, sana tavsiyem her gün spor yap. Spor kas yapını çok güzel şekle sokar. Bir de beslenmene dikkat et. Kıyafetler de önemli ama spor ve beslenmenin yanında hikaye kalır.

hahahaaahaha yaa çok güldüm gerçekten neden bu kadar sorun ettin bunu??:eek:lmaz:

Bak ben de 17 yaşındayım bazen saçımı başımı kıyafetimi değiştirince yaşımı gösterebiliyorum inan değiştiriyor,ama normalde çok küçüğümdür ben de.Kimse inanmaz 17 yaşında olduğuma.kaydirigubbakcemile2 Ama bu benim çok hoşuma gidiyor mesela koro sıralamasında en ortada oluyorum daha göz önünde ve daha güzel birşey bence.delikafadulden
Düşünsene ilerde 50 yaşına geliceksin daha 40 yaşında mısın diyecekler.Daha güzel ne olabilir.Bence sen arkadaşlarını çağır baban da yine aynı şeyleri söylerse şanslılardan biri olduğunu söyle ona.:umursamaz:

tatlım vücut orantısızlığından kısa görünüyor olmayasın? bunu kıyafetlerinle kamufle edebilirsin?yani belin uzunsa kısa ceket kullanabilirsin bacaklarınla orantılı uzunlukta görünür.ya da bacakların uzunsa düşük bel tarzı giyip üst kısmı tnik vs. tarzda uzun gösterebilirsin? giyim tarzıyla kapatabilirsin belki..ama arkadaşlarımızın dediği gibi yüz hatların küçük gösteriyorsa yapacak bişey yok:))) bende minyonum ve 24 yaşımda olmama rağmen 17 gösteriyorum:)bunu hiiiç dert etme zamanla minyon olmak hoşumuza gidecek eminim:)))

Arkadaşlar bende de bir kuzen var 17 yaşında oda boyunu çok sorun ediyor.Boyu 1.60 babası uzun annesi kısa sanırım annesine çekmiş.Kuzenleri var ondan çok küçük ama neredeyse onun 2 katı kadar.yerimseniben

Babasının tarafında en kısa boylu o(normalde ideal bir boy tabiki)

Herkes bir değildir ama gelde anlat işte herşeyi denedi.Ve çocukluğundan beri de düzenli süt içer.Vitaminler falan teyzem çok iyi baktı yani..Bende sende böylesin herkes uzun boylu olmak zorunda değil diyorum ama bozuluyor.:nazar:

İyice takıntı haline getirdi bunu ne yapıcaz şimdiki tek umudum daha gelişme çağındasın kendine iyi bak..Basketbol falan oyna diyorumfisfisfis

Canım bu arada ben 20 yaşındayım yüzüme bakan 15 der.Bizim de yapımız bu bence ve daha gelişme çağındasın üzülmeeyerimseniben

X