Kk duruyorum...

benim bir arkadaşın bir sözü var bence çok güzel, "bodur tavuk, her dem piliç". ufak tefek olmak geç yaşlanma avantajını getirir, boş verin kızlar. güzellik sonradan kazanılabilir ama şirinlik insanın doğasında yoksa sonradan eklenemez. minyon kadınlar şirin olma avantajını da taşır :KK66:

daha yaşın küçük,sporla beslenmeyle hm sağlıkl ursun,hem gelişimine etki eder.
ayrıca küçük göstermek o kadar iyi ki,bunu 25li yaşlara gelince anlarsın sanırım :1rolleyes:
hiç kaygılanma sağlıklıysan gerisi boş.

takma canım kafana . sende guzel yanlarını on plana cıkar .. mesela benmde boyum uzun değil(1,63)ama yakısıyo bence bana bu boy. giyiniş tarzı cok etkiler yası ve boyu. kısa boylular bol seyler giyerse daha kısa duruyolar. ondan benm hiç bol kıyafetm yoktur,kilo problemim yok,vucut hatlarımı beğeniyorum ondan herşeyim üstüme yapışır :KK70: ben , bende guzel olan seyi ön plana cıkarıyorum.. sende oyle yap

canım benım yazık acıdım eazık gozuylemı bakıyolar sana aaaa kıyamam:)
sana abla tavsıyesı yemek ye arada senicenke yonlendırıyorum
CENK:arkadescezım sen bahcesehire gel seni bize goturyım agzını 2 dakika bos bırakmam optumyavrum gazoz gaz yapar ıcme aman diyim hadı bye bende seni turgaya yonlendırıyorum
TURGAY:sakın cenkın evıne gıtme patlarsın biana gel ev bos sana yemek yapcam ellerimle zaten baska neremle yapabılırım kellerıme yapcam hadi bye bye kuzum

evet ama benden kısa olan arkadaşlarım var ama onlarda büyük duruyor demek istedim.yani küçük durduğumun boyumla pek bi alakası olmasa gerek.
boyu benden kısalar iri duruyor ama ben neden küçük duruyorumki :çok üzgünüm:

ya boşver sen.küçük göstermek daha iyi.bana da bazen büyük gösteriyosun felan diyolar.büyük göstermek güzel değil.
yaşını göstermemek güzel.

kesinlikle takma ileride küçük göstermen senin için büyük avantaj olacak.çünkü kendimden biliyorum bende 22 yaşındayım ve nişanlıyım fakat herkez beni daha 18 yaşında sanıyor.benim çok hoşuma gidiyor demekki 40 yaşıma geldiğmde de 30 sanacaklar(inşallah)

X