Kk duruyorum...

Yaşın küçük daha tatlım..
Çok iyidir kalsiyum kemik gelişimi için ..Süt içmeye devam..opuyorumnanaktan

Yaşın küçük daha tatlım..
Çok iyidir kalsiyum kemik gelişimi için ..Süt içmeye devam..opuyorumnanaktan

sağol önerim için.çokda fazla süt içerim çok küçüklüğümden beri..o zaman gene başlayım bıraklamayım içmeyi

umarım bigün yanlarında küçük kalmambenneyaptımki

Aslında bu senin için avantaj olacak büyüdüğünde cnm yerimseniben
O zaman iyiki minyon tipliyim diyeceksin kaydirigubbakcemile5

sağol önerim için.çokda fazla süt içerim çok küçüklüğümden beri..o zaman gene başlayım bıraklamayım içmeyi

umarım bigün yanlarında küçük kalmambenneyaptımki

Canım daha 16 yaşındasın.Velevki boyun uzamadı dert değil ki..Önemli olan sağlıklı olmak.Uzun boylu olmak,gösterişli olmak güzel,hoş ;ama illa uzun oluncak diye bir şey yok.Kendini sevmelisin,kendine güvenmelisin.Bunlar dert edilecek şeyler değil ki opuyorumnanaktan

ohooo daha dur bakalımmm yaaa yaşın küçük evet ve biçok arkadaşımdan biliorum ünide boyu uzayan hiçç kafana takmaa henüz erkenn ilerde sende uzun boylu havalı hoş genç kızlardan biri olursun cnm gerçi bu birazda genetik meselesi yoksa ben 1-2 senedir süt içiorum ve boyumun uzunluğu genetik sütle alakası yok yani..bence basket voleybol tarzı hobiler yarat kendine faydasını görceğini düşünüorum...

Yakındığın,kendine dert ettiğin fiziksel özelliklerin olabilir.Güzel olan yanlarını ön plana çıkar.Herkes aynı ölçülere sahip olamaz ki...Şöyle bak bir etrafına,herkes çok mu güzel,çok mu zayıf ? yerimseniben
Kilon ne kadar bilmiyorum ama,şişmanlıktan bahsetmişsin.Biraz kilo verebilirsin ,çok kolay bu.Önce sağlığın ,sonra fiziksel görünüşünü daha da güzelleştirmek için. Arkadaşlarından kaçarak mutlu olamazsın.Hem çok da küçüksün.Boyun da uzar,kilo da verirsin.Bu tür konulara takılıp kalma sakın.O yaşların tadını çıkar.:teselli:

Bende küçük gösteriyorum.hatta geçenlerde biriyle tanıştım yanımda arkadaşlarım vardı yeni tanıştığım kız yaşımı sordu arkadaşımda tahmin et dedi 20 mi dedi kız bizde güldük ay pardon 19 musun dedi halbuki ben 27 yaşındayım.kaydirigubbakcemile3Çok sinir oluyodum yaş ilerledikçe iyiki böyleymişim diyorum artık kaydirigubbakcemile5.yani sende takma yaşından büyük göstermek küçük göstermekten daha kötü.boşver gitsinnn

Canım daha 16 yaşındasın.Velevki boyun uzamadı dert değil ki..Önemli olan sağlıklı olmak.Uzun boylu olmak,gösterişli olmak güzel,hoş ;ama illa uzun oluncak diye bir şey yok.Kendini sevmelisin,kendine güvenmelisin.Bunlar dert edilecek şeyler değil ki opuyorumnanaktan

evet ama benden kısa olan arkadaşlarım var ama onlarda büyük duruyor demek istedim.yani küçük durduğumun boyumla pek bi alakası olmasa gerek.
boyu benden kısalar iri duruyor ama ben neden küçük duruyorumki :çok üzgünüm:

evet ama benden kısa olan arkadaşlarım var ama onlarda büyük duruyor demek istedim.yani küçük durduğumun boyumla pek bi alakası olmasa gerek.
boyu benden kısalar iri duruyor ama ben neden küçük duruyorumki :çok üzgünüm:

Ayy canım ne güzel işte ..
Bunu dert etmemelisin..opuyorumnanaktan
Yaşından genç görünmek avantajdır,dezavantaj değil..
Keyfini sür :1hug:

herkes ne güzel kıymetini bil fln diyor ama seni en iyi ben anlıyorum ben de küçük gösteriyorum tamam ilerde iyi olabilir ama şimdi hiç de iyi değil ben de sevmiyorum gerçi ben senden 6 yaş kadar büyüğüm ama yine de hala iyi ki küçük gösteriyorum diyeceğim yaşa gelmedim ve sinirimi bozuyo. bence tamamen yüz yapısıyla alakalı ne boy ne kilo ne başka bişey. yapacak bişey de yok sanırım

Barrett'e katılıyorum,küçük durmanın tek sebebi yüz yapın.Diğer unusurlarla hiç alakası yok.İster zayıf,ister şişman ol ,uzun ya da kısa ol,hiç fark etmez.Yüz hatların ve cildinin durumu seni kaç yaşında olursan ol küçük gösterecektir.Bu üzülecek bir konu değil. kaydirigubbakcemile5

Bu senin yüz yapınla alakalı...
Bende 20 yaşımdayken 15-16 yaşındamısın diye sorarlardı.
Bu senin için bir avantaj...

belkş ilerde avantaj olacaktır ama şimdi kesinlikle memnun değilim..

yüz yapısıyla alakalı derken biraz daha açabilirmisiniz,hiç değişme ihtimalim,onların yanında birgün küçü durmama ihtimalim yokmu :çok üzgünüm:

Yakındığın,kendine dert ettiğin fiziksel özelliklerin olabilir.Güzel olan yanlarını ön plana çıkar.Herkes aynı ölçülere sahip olamaz ki...Şöyle bak bir etrafına,herkes çok mu güzel,çok mu zayıf ? yerimseniben
Kilon ne kadar bilmiyorum ama,şişmanlıktan bahsetmişsin.Biraz kilo verebilirsin ,çok kolay bu.Önce sağlığın ,sonra fiziksel görünüşünü daha da güzelleştirmek için. Arkadaşlarından kaçarak mutlu olamazsın.Hem çok da küçüksün.Boyun da uzar,kilo da verirsin.Bu tür konulara takılıp kalma sakın.O yaşların tadını çıkar.:teselli:

yok hayır şişman değilim.ama çok zayıf olmadığım halde küçük duruyorum.onu demek şstedim.yani benden zayıf arkilerim var ama benden büyük duruyorlar.böyle demek istedim.

ama düşünsenize arkadaşların senden iri duruyor,aralarında minik kalıyorsun,hadi görünüşün önemli değil ilerde bende onalr gibi olurum desemde babam vs.hep yüzüme vuruyorlar küçük duruyorsun diye.ne kadar kötü bi durum.etraftanda beni küçü zannedenler.lise2ye gidiyoya benzemiyorum :1no2:

yalnız geçen sene liseye yeni başladığımda çoğu kişi lise sona gidiyorum sanıyorlardı ama bu sene niyeyse hep küçük sanıyorlar.:çok üzgünüm:

ben de bu durumu çok düşündüm durdum, kıyafetlerimi değiştirdim saçımı makyajımı fln ama yok yüzün baby face ise, yani yüzün küçük gösteriyosa yapcak bişey yok malesef ben alıştım takmıyorum artık sen de takma

ben de bu durumu çok düşündüm durdum, kıyafetlerimi değiştirdim saçımı makyajımı fln ama yok yüzün baby face ise, yani yüzün küçük gösteriyosa yapcak bişey yok malesef ben alıştım takmıyorum artık sen de takma

:çok üzgünüm:peki yüzümü takmıyorum desemde boyum uzarsa ve daha kilolu olursam vücudum onlarınki gibi olurmuki acaba,kedimi teselli etmek istiyorum benneyaptımki
bari vücut olarak normal duruyum yanlarrında :çok üzgünüm:

X