Elektrikli Süpürgeler Kk nın en titiz hanımları nerdesiniz????

06ankara06

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2012
207
4
kızlar buharlı temizlik makinelerinden alıcam... sizler neler kullanıyorsunuz ve memnun olduklarınız,olmadıklarınız neler??? artık normal temizlik yapınca içine sinmiyormuş kimsenin buharlılar çıktığından beri... siz kullananların bizim evlerimizden çokmu farklı temiz evi yahu :))))

arkadaşlar birde buharlı temizlik yapmak için ilk önce sürürmek gerekiyormuş ya kırıntı vs tarzı şeyleri peki 2 makineyle uğraşmadan tek makine hem süpüren hem buharlı temizlik yapan yani silen alet yokmu??? ben bugün baktım nette robot olanlarda var diye gördüm sadece onlarında fiyatları 1.400 lere çıkıyor ve büyük ağır makineler dikey aletlerden değğiller robot olunca fiyatda kullanım kolaylığıda değişiyor... sizin bilginiz varmı bu konuda???

neden kimse yardımcı olmuyor alıcak arkadaşlara tecrübe edenler lütfen yazsın arkadaşlar... hangi marka aldınız memnun kaldınız veya kalmadınız???? komşusunda,akrabasında olupta görüp beğenenlerde yazabilir lütfeeeeen:KK43:((

yani kk da, güzellik bölümü, derdim var bölümü birde cinsellik bölümü olsaymış yetermiş... diğer bölümlerde yardımcı olmanızı istiyorlar konu açıyorlar ve herkes bakıp geçiyor görüntüleme sayısı çok,cvp yazma zahmetinde bulunan yok pessss yani....

aslında cevap verilmiyor değil. 600 700 tllik ürünlerin hepsi işinizi görecektir.

Sayin hevra 200 tllik urunlerden olan fakir steam mop aldim cokda memnun kaldim bilginize... :)))

X