Klima markası önerisi istiyorum

HaklisinHocam

Ben, keyfim ve kahyası
Üyelik İptali
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2020
1.200
1.461
İyi geceler kadınlar klubü
Başlıktan da anlaşıldığı üzere klima almak istiyoruz kullananlardan öneride bulunmalarını rica ediyorum, hangi marka bu konuda daha başarılı ?
Seyyar klimalar da var aklımız onlara da kaymadı değil ama satıcılara kalsa hepsi mükemmel
Yardımcı olursanız sevinirim:KK200:

Bizim klima şu an çok ta bilindik bi marka değil zass mesela ama en baba klimayı kaç kilometre hızla sollar belli değil bir markanın alt modeli idi bu marka da sanırım ama tam hatırlayamayacağım şimdi . Şöyleki teknolojik aletler zaten şans isi yarı yarıya . Bundan önceki en en en marka bilindik idi ömrümüzden ömür aldı. İyi araştırmak lazım oda ebatı vs vs satıcıları dinleme he beni de dinle illa zass alın diye demiyorum. Sadece en pahalı olan en iyi olan değildir demeye çalışıyorum 🙃

Oda büyük ya ısıtmakta soğutmakta dert olan cinsten ve haklısınız eşya şans işi araştırıyoruz baklımm burdan da fikir almak istedim teşekkür ederim

İyi geceler kadınlar klubü
Başlıktan da anlaşıldığı üzere klima almak istiyoruz kullananlardan öneride bulunmalarını rica ediyorum, hangi marka bu konuda daha başarılı ?
Seyyar klimalar da var aklımız onlara da kaymadı değil ama satıcılara kalsa hepsi mükemmel
Yardımcı olursanız sevinirim:KK200:
aynı sorun bende de var. Kiracıyım klimasız olmuyor geçen yazı ayılıp bayılıp atlattım ama bu yaz mecbur almalıyım . Marka fiyatlar uçmuş ne yapıcam bilmiyorum. Taşınırken sorun çıkarmayacak model olmalı. Tüm bayiler en iyisi bizde diyor şaşırıp kaldım. Siz ne yaptınız? karar verdiniz mi?

aynı sorun bende de var. Kiracıyım klimasız olmuyor geçen yazı ayılıp bayılıp atlattım ama bu yaz mecbur almalıyım . Marka fiyatlar uçmuş ne yapıcam bilmiyorum. Taşınırken sorun çıkarmayacak model olmalı. Tüm bayiler en iyisi bizde diyor şaşırıp kaldım. Siz ne yaptınız? karar verdiniz mi?
baymak tavsiye eden birkaç arkadaşım oldu hem fiyat hem de performans olarak memnun olduklarını söylediler trendyol dan takipteyiz indirim yakalarsak almayı planlıyorum

X