Klomen çatlatma iğnesi 12. Gün teste bakar misiniz

Banada aşılamadan bir gün sonra ilişki olsun dedi ben yapamadım umutlu değilim çatlatma iğnesinin Kaçınçı günü test yapayım sence
Cnm bende yapamadım o günleri değerlendiremedik bende varsa sendede insllh vardır bakalm Allah ol derse bir damladanda olur daha aciklanmadi benim

Cnm bende yapamadım o günleri değerlendiremedik bende varsa sendede insllh vardır bakalm Allah ol derse bir damladanda olur daha aciklanmadi benim
İçime doğuyor ne bileyim bence sen hamilesin dün gece yüzünü görmesemde biri bana senin hamile olduğunu söyledi hamileysen banada dua et çok sevinirim

İçime doğuyor ne bileyim bence sen hamilesin dün gece yüzünü görmesemde biri bana senin hamile olduğunu söyledi hamileysen banada dua et çok sevinirim
Gerçekten mi şuanda duygulandım insllh cnm daha açıklamadı bir türlü sabah vermiştim testi bekledikçe insan heyecanlaniyor

Gerçekten mi şuanda duygulandım insllh cnm daha açıklamadı bir türlü sabah vermiştim testi bekledikçe insan heyecanlaniyor
Korkmayın bence testler de koyulaşma var bugün ki sonuca göre cuma tekrar kan verip artışa bakarsınız

Arkadaşlar klomen ve çatlatma iğnesi oldum bugün 12. Günüm 9. Gün test yaptım negatifti bugün dayanamadım tekrar yaptım hafif bı çizgi var 5 dakkada oluştu umutlanmak istemiyorum ama siz

Arkadaşlar klomen ve çatlatma iğnesi oldum bugün 12. Günüm 9. Gün test yaptım negatifti bugün dayanamadım tekrar yaptım hafif bı çizgi var 5 dakkada oluştu umutlanmak istemiyorum ama sizce var mı çizgi bu arada göğüs hassasiyetim var
Merhaba doktora gidebildiniz mi acaba sonuç nedir?

X