Klomen çatlatma iğnesi 12. Gün teste bakar misiniz

Aslında e nabizdan bakınca çıkıyor diyorlar canım bende merak ettim seninle birlikte 😊 benimde geç çatlama olduğu için 12. Günümde test yaptım negatifti. Sende çıkarsa bana da umut olacaksin 🫠
Bakiyirum e nabiza canım sürekli ama yok 😊 nasıl yani iğneden sonra catlamadi mi yumurtanız

Bakiyirum e nabiza canım sürekli ama yok 😊 nasıl yani iğneden sonra catlamadi mi yumurtanız
Hiç sorma 😭 iğneyi 18 ocakta yaptırdım. Bir hafta sonra kontrol vardı. Gittim ultrasondan baktı doktor ya catlamamis yada yeniden catlamaya çalışıyor kan ver tam anlayalım dedi. Kan verdim o gün. Kan sonucu çıkınca aradım çatlamış yumurtan sorun yok dedi. Bende o gün catladigini düşündüm aramızda böyle bir diyalog geçince.

Hiç sorma 😭 iğneyi 18 ocakta yaptırdım. Bir hafta sonra kontrol vardı. Gittim ultrasondan baktı doktor ya catlamamis yada yeniden catlamaya çalışıyor kan ver tam anlayalım dedi. Kan verdim o gün. Kan sonucu çıkınca aradım çatlamış yumurtan sorun yok dedi. Bende o gün catladigini düşündüm aramızda böyle bir diyalog geçince.
Aaaa çok tuhaf 36 saat sonra olayı olmadı o zaman sende e nasıl anliycan ki ne zaman çatladı değerlendirebildin mi hep soru işareti yani kanı verdiğin gün mu çatladı o da meçhul bekliycen artık canım adet günün ne zaman

Aaaa çok tuhaf 36 saat sonra olayı olmadı o zaman sende e nasıl anliycan ki ne zaman çatladı değerlendirebildin mi hep soru işareti yani kanı verdiğin gün mu çatladı o da meçhul bekliycen artık canım adet günün ne zaman
Geçen ay kimyasal gebelik geçirdim. Eğer normal regl düzenim sasmadiysa pazartesi yani 5 Şubat beklenen günüm. Yani doktor sonuç çıktıktan sonra bugün ve iki gün sonrasını mutlaka değerlendir dedi. O yüzden de bir hafta sonra çatlamış olacağıni dusunuyorum

Geçen ay kimyasal gebelik geçirdim. Eğer normal regl düzenim sasmadiysa pazartesi yani 5 Şubat beklenen günüm. Yani doktor sonuç çıktıktan sonra bugün ve iki gün sonrasını mutlaka değerlendir dedi. O yüzden de bir hafta sonra çatlamış olacağıni dusunuyorum
He öyleyse okey canım hadi inşallah tutmustur kimyasal olduysa hamile kalabiliyosun canım oda bişey

Kimyasal gebelik nasıldı cnm nasıl anladin

Değerin yüksek çıkmamış mıydı önceki teste cnm ben mi yanlış hatırladım hayırlısı cnm bir dahaki sefere olur insllh adetliyken gel dedi mi doktor tedaviye başlar tekrar

Değerin yüksek çıkmamış mıydı önceki teste cnm ben mi yanlış hatırladım hayırlısı cnm bir dahaki sefere olur insllh adetliyken gel dedi mi doktor tedaviye başlar tekrar
12.13 gün pozitifti canım testim demekki iğne etkisiymis gidicem canım tekrar femara başlar muhtemelen ilk ayda tutanlar çok olmuş tutmayınca ikinci aya da bilmiyorum pek umudum yok canım ya

Genelde ilkte tutmazsa ikincide tutma ihtimali daha cokmus cnm hormonların nasıldı

Genelde ilkte tutmazsa ikincide tutma ihtimali daha cokmus cnm hormonların nasıldı
İnşallah kuzum hormonlarim iyi canım sadece prolaktinim biraz sıkıntılı oda muhmetekwn stresten yukseliyo başka sorunumuz da yok zaten kaç yumurta gelişmişti canım senin benim 17 mm bir tane gelişti yeterince olgunlaşmadan iğne yaptı ondan mı tutmadı bilmiyirum

Benimde 1 taneydi 19 mm ydi bir gün daha bekleyelim az daha büyüsün daha iyi olur dedi cnm ertesi gün yaptım

Benimde 1 taneydi 19 mm ydi bir gün daha bekleyelim az daha büyüsün daha iyi olur dedi cnm ertesi gün yaptım
Yarin gidicem tekrar bende canım muhtemelen günde iki tane verir bu sefer inşallah bu ay olur dua et canım hamilelerin duası kabul olur 🤲
Sende sağlıkla al kucağına inşallah 🤲💞

Neyi günde 2 kere cnm klomeniniki kez kullanımı muydun saten insllh amin cnm rabbim isteyen herkese nasip etsin insllh

Kızlar ben de ayın 29 unda çatlatma ıgnesı oldum gun aşırı ılıskı oldu . Rahatsızlandıgım ıcın acıle gıtmıstık doktor beta ya baktı 32 çıktı ama ıgnenın 5. Günüydü. Sımdı de tuhaf tuhaf ağrılar var. Sızce yukselır mı bu değer

X