Klomen ile hamile kalanlar varmı

Varsa ondada çıkar heralde benim ki bozuk çıktı😂😂az once yaptım
Bende 2 tane aldıydım birinin paketi açık çıktı onların üzerinde bi sıvı oluyor kurumaması lazım ama diğeri sağlam Allahtan yapınca haber verecem kuzum 🤗

Eklentiler

• IMG_20210504_125644.jpg
    IMG_20210504_125644.jpg
    32,4 KB · Görüntüleme: 25
Gününe kaç gün var senin canım bence o teste aldanma üzülme
Canım ben pkoluyum geç oluyor adetim benim ama çatlatma iğnesi kullanınca adet erken oluyor diyorlar bide belirtilerim vardı umutlanıyordum erken mi yaptım testi acaba ben vala ağlaya ağlaya gözlerim şişti kasıklarım ağrıyor hala ağrıdıkçada zoruma gidiyor şuan

Canım ben pkoluyum geç oluyor adetim benim ama çatlatma iğnesi kullanınca adet erken oluyor diyorlar bide belirtilerim vardı umutlanıyordum erken mi yaptım testi acaba ben vala ağlaya ağlaya gözlerim şişti kasıklarım ağrıyor hala ağrıdıkçada zoruma gidiyor şuan
Ya ağlama 🥺🥺 canım bi doktoruna başvur istersen ara iletişime geç olmadı kan testi ver yani üzülme ağlama canım benim anlıyorum seni bende pkoluyım ama iki aydır gerçekten düzeldi oluyor adetim inş seninde düzelir

Ya ağlama 🥺🥺 canım bi doktoruna başvur istersen ara iletişime geç olmadı kan testi ver yani üzülme ağlama canım benim anlıyorum seni bende pkoluyım ama iki aydır gerçekten düzeldi oluyor adetim inş seninde düzelir
Bekleyim kuzumda gidecem zaten doktora 2 gün sonra insan üzülüyor da yapacak bişey yok hayırlısı bakalım☺️

X